Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Nazan Bekiroglu benimde listemde, birkaç kitabı var okumak istediğim
Ben çok severim kendisiniHer ekim kasım gibi çıkardı bir kitabı ama bu ekim Nazan’sız kalmamak için okudum eski kitabını kasımı bekliyorum merakla, umarım vardır bi kitap hazırlığı

Azla mutlu olmak kitabını bitirdim, bildiğim şeyleri söylüyordu ekstra bir şey katmadı bana
Hayatınızı planlayın diye bir kitaba başlıyorum okuyan varsa fikrini alırım :) boşuna zaman kaybı olan kitaplar okumak istemiyorum. Minimalism veya kişisel gelişimle ilgili okunması gereken dediğiniz kitaplar var mı? Tavsiye üzerine okumak daha verimli oluyor genelde

bilmiyorum canım okumadı m. Video da izledim ama dediğin gibi hep bilinen şeyleri söylüyorlar.ben zaten minimalistmişim de haberim yokmuş

Benim manik depresif bir dönemim sanırım, arada bir gelirler bana.
Sadece roman okurum o dönemlerde üzerine hiç kafa yormayacak birseyler olmalı.
Hayvanlardan tanrılara hiç ilerlemedi biraz dursun, sonra dönerim.
Ince memed başlıyorum

İnce memed de şu anki ruh haline uygun olmayabilir canım. Bi çırpıda okunası kitaplar lazım sana bu ara. Gerilim romanı filan yok mu el altında.

İnce memed de şu anki ruh haline uygun olmayabilir canım. Bi çırpıda okunası kitaplar lazım sana bu ara. Gerilim romanı filan yok mu el altında.
Hııım onu da sakin kafa okumak daha iyi aslinda aksam başlayayım diyordum, sen öyle deyince canım istemedi.
Tamam ben biraz turk filmi tadında wattpad romanı takılayım
Gerilim de zorlar beni, laylaylom takılayım.
Sarah jio var elimde o bile korkutuyor içim şişer diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…