Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Su an göçüp gidenler koleksiyoncusu nu okuyorum Şermin Yaşar in. Bitmek üzere bisi kalmadı, sipa uyanmazsa onun icin bi kitaba başlayacağım.
Çok kitap seçmem ben, genelde çok satanlardan gidiyorum elime ne geçerse.
Sen ne okuyorsun?

@yolcukardelen 1984 listemde ama son 2 hafta çok gergindim okuyamadım.
Haftada en az 3 kitap okurdum, bu ara kafam almıyor, 1984 nasıl dağınık kafayla gider mi tavsiyene göre kitabım bitince başlayayım.
Canım gergin kafayla okumasan iyi olur.onun yerine hikaye okuyabilirsin mesela Mustafa Kutlu sever misin bilmem ama Sevincini Bulmak son kitabı. O olabilir belki☺️Hangi tarz kitapları sevdiğini bilmediğimden bir şey diyemiyorum ama 1984 distopya ve daha sakin kafayla okursan daha çok zevk alırsın☺️
Kitap bitince yorumlarımı yazarım canım:)
Bundan sonra da şu meşhur derle, topla, rahatla kitabını okumak istiyorum
İnternette sadeleşme minimalizmle ilgili video da çok var, bir Tanesini izleyip deneyebilirsiniz, belki ilgini çeker :)
Evet duymuştum o kitabı☺️Tamam bakayım canım sağ olasın❤️☺️
little dora little dora @yolcukardelen
Diyet isi tamam, kitap okumaya donmek icin de gaz lazim dedim, diyet yoldaşlarım buradaymış ya:KK200: beni de alın aranıza, ben de okuyacağım:110:
Hemen gel şöyle yamacımıza☺️Hoşgeldin☺️Ne var şimdi elinde☺️
Hoşgeldin ben de geçen hafta geldim :)
Biliyorsun bu ara kafa yerinde değil ama okumaya başlıyorum artık
O kafayı en iyi kitaplar topluyor kızlar, az biraz da seviyorsanız okumayı☺️Tüm hengame arasında bir nefes oluyor☺️
Su an göçüp gidenler koleksiyoncusu nu okuyorum Şermin Yaşar in. Bitmek üzere bisi kalmadı, sipa uyanmazsa onun icin bi kitaba başlayacağım.
Çok kitap seçmem ben, genelde çok satanlardan gidiyorum elime ne geçerse.
Sen ne okuyorsun?
ben de imzalı olanı eklemiştim sepetime, ben alana kadar tükenmiş:KK43: sonra eklerim diye çıkardım ben de:KK43: nasıl beğendin mi?

Hemen gel şöyle yamacımıza☺️Hoşgeldin☺️Ne var şimdi elinde☺️

O kafayı en iyi kitaplar topluyor kızlar, az biraz da seviyorsanız okumayı☺️Tüm hengame arasında bir nefes oluyor☺️
ben de imzalı olanı eklemiştim sepetime, ben alana kadar tükenmiş:KK43: sonra eklerim diye çıkardım ben de:KK43: nasıl beğendin mi?
Hoşbuldum canim, evet güzeldi, popüler olması etkili tabi almamda ama uç dört kitabını daha okumuştum kadının, hele yazki olayın üstüne almasam olmazdı. Ağladığım hikayeleri oldu yalan yok.
Şimdi sipam icin uyku eğitimiyle ilgili bi kitaba başladım bebeğiniz uykuyu çok sevecek diye, umarım pratiğe de dokebilirim:KK49:

Paulo Coelho Casus yeni başladım, @yolcukardelen önerdiğin kitaba baktım ama bana hitap etmiyor teşekkür ederim önerin için.
Rica ederim canım ne demek☺️
Hoşbuldum canim, evet güzeldi, popüler olması etkili tabi almamda ama uç dört kitabını daha okumuştum kadının, hele yazki olayın üstüne almasam olmazdı. Ağladığım hikayeleri oldu yalan yok.
Şimdi sipam icin uyku eğitimiyle ilgili bi kitaba başladım bebeğiniz uykuyu çok sevecek diye, umarım pratiğe de dokebilirim:KK49:
uyku mu☺️En ihtiyacım olan şey bu günlerde... diş sebebiyle ateşli ve huysuzuz normale dönsün ben de başlayacağım

Onemli olan pratiğe dökebilmek, bi kitabı bitireyim bakalım umarım başarabiliriz :KK200:
En kötüsü de her dişte veya hastalıkta bu sürecin başa sarması:KK43:
Coelho’nun Casus kitabına denk geliyorum hep, merak ediyorum. Şeytan ve genç kadın, Veronika ölmek istiyor’u beğenerek okumuştum.
Kitapla ilgili izleniminiz nedir?
Veronikayı merak ettim ben de
Coelho-Zahir yeni kitabım.
Casus bitti.
nasıldı Casus?

Baktım şimdi Casus’a.ekledim listeme☺️Konusu kadın olan her tür kitabı okumaya çalışıyorum bugünkerde☺️Varsa başka öneriniz sevinirim kızlar❤️

Bu arada Çocuk Neyi Neden Yapar? Bitti☺️CESUR YENİ DÜNYA’ya başladım☺️
Adem Güneş’in okuduğum ilk kitabı ve sevdim.Uzatmadan konunun özünü vermiş.benim tespit ettiğim noktaları görmek ayrıca mutlu etti beni☺️

X