Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Bende tavsiye ederim, tarzını severim.
King'in tahtının varisi diyorlar

Aynen gerilim. Diğer kitapları da gerilimdi ama bunda ayrı bir şey var. Fazla vahşi ve sert geliyor olaylar. Bir taraftan da güzel bir keyif veriyor ama.
Kızlar ben çok etkileniyorum :KK43: gerilim filminden de kitabından da uzak dururum☺️ yalnızız ın malum gece bölümünü gündüz okumama rağmen gerilmiştim gerisini siz düşünüz☺️☺️

Kitabım bitti☺️İnçe olunca pıt pıt oldu bitti bu ara☺️Benim de hoşuma gitti böyle böyle yüklendim bu saate kadar☺️
Hayvan çiftliğini niye bu vakte kadar okumamışım dedim ve kınadım kendimi:KK43:
Sıradaki kitabım ‘Kırık Kanatlar’❤️ Yarın misafirim var ve sabahtan da Çatlı’ya çıkacağım ama arabada çocuklar durursa okuma ihtimalimi sevdim☺️☺️

Kızlar ben çok etkileniyorum :KK43: gerilim filminden de kitabından da uzak dururum☺️ yalnızız ın malum gece bölümünü gündüz okumama rağmen gerilmiştim gerisini siz düşünüz☺️☺️

Ben korkmam kolay kolay böyle şeylerden ama farklı bir etkilenme durumum var.
Malum ülke şartları, sanırım iyice hassaslaştım. Her zor, dramatik durumda içime işlediğini hissediyorum. Kitaplar da o an gerçek gibi gelince üzülüyorum.

Kitabım bitti☺️İnçe olunca pıt pıt oldu bitti bu ara☺️Benim de hoşuma gitti böyle böyle yüklendim bu saate kadar☺️
Hayvan çiftliğini niye bu vakte kadar okumamışım dedim ve kınadım kendimi:KK43:
Sıradaki kitabım ‘Kırık Kanatlar’❤️ Yarın misafirim var ve sabahtan da Çatlı’ya çıkacağım ama arabada çocuklar durursa okuma ihtimalimi sevdim☺️☺️

Maşallah, bu sıralarda ne güzel okuyorsun. Nazar değmesin. :nazar:
Bu arada araçlarda kitap okuyanlara çok özenirim ama asla 2 satır bile okuyamıyorum midem sağ olsun.

Ben korkmam kolay kolay böyle şeylerden ama farklı bir etkilenme durumum var.
Malum ülke şartları, sanırım iyice hassaslaştım. Her zor, dramatik durumda içime işlediğini hissediyorum. Kitaplar da o an gerçek gibi gelince üzülüyorum.

Maşallah, bu sıralarda ne güzel okuyorsun. Nazar değmesin. :nazar:
Bu arada araçlarda kitap okuyanlara çok özenirim ama asla 2 satır bile okuyamıyorum midem sağ olsun.
Aman değmesin☺️Psikolojik kitaplar zaman almıştı ama son iki kitap olaya dayalı olunca bitti hemenz☺️Gelirken de giderken de okuyamadım yavrucuklar sağ olsun☺️
Şimdi de misafirim var☺️Sızıp kalmazsam geceye inşallah☺️

Dün Kırık Kanatlar’ı bitirdim. Yazarın Ermiş’ini daha çok sevmiştim.aslında başka biz zaman okusam lirizmi beni çık daha fazla etkilerdi ama Hayvan Çiftliği’nin ardından çok kaptıramadım kendimi:KK43: yine de Cibran okumak güzel☺️
Ve klasiklerle barışmaya “Kürk Mantolu Madonna’dan devam ediyorum☺️86 Dayım, bugün bitiririm umarım☺️

Dün gece bitirdim Kürk Mantolu Madonnayı.klasiklere ısınıyorum gittikçe☺️ Sırada 1984 var☺️

1984 çok güzel bi kitap canım. Keyifli okumalar.
Teşekkür ederim canım☺️Yenice uyuttum çocukları, mutfak toparlanacak ama bi yarım saat okuyup toparlamayı sınra tekrar okumayı düşünüyorum, iyi gidiyor şu an☺️
@MorVampirella nerelerdesin canım?

Azla mutlu olmak mış adı yanlış hatırlamışım
Tavsiye ettiğiniz minimalizm sadeleşme kitabı varsa yazın :)
Hiç okumadım bu alanda canım ama sen bi oku, Meram ettim ben de☺️
Geçen ayın listesi hiç yapılmadı sanırım değil mi?
galiba yapılmadı:KK43: zaten kimse de kalmadı gibi:KK43: bu Ayınkini de alıntılayıp hepsini tek mesajda birleştirip yazalım istersen? Geçen ay için ne derssin ne yapalım?
Bu ay 10 kitap okudum ama suç sayısını yarın atayım inşallah☺️ Bu arada 1984 te son 50-60 sayfam kaldı☺️

@yolcukardelen 1984 listemde ama son 2 hafta çok gergindim okuyamadım.
Haftada en az 3 kitap okurdum, bu ara kafam almıyor, 1984 nasıl dağınık kafayla gider mi tavsiyene göre kitabım bitince başlayayım.

Hiç okumadım bu alanda canım ama sen bi oku, Meram ettim ben de☺️
galiba yapılmadı:KK43: zaten kimse de kalmadı gibi:KK43: bu Ayınkini de alıntılayıp hepsini tek mesajda birleştirip yazalım istersen? Geçen ay için ne derssin ne yapalım?
Bu ay 10 kitap okudum ama suç sayısını yarın atayım inşallah☺️ Bu arada 1984 te son 50-60 sayfam kaldı☺️
Kitap bitince yorumlarımı yazarım canım:)
Bundan sonra da şu meşhur derle, topla, rahatla kitabını okumak istiyorum
İnternette sadeleşme minimalizmle ilgili video da çok var, bir Tanesini izleyip deneyebilirsiniz, belki ilgini çeker :)

Okuyalım, seninki kadar olmasa da benim de kafa pek yerinde değil. Nasıl kendime geleceğimi bilmiyorum, bildiğim iyi gelen şeylerden başlayacağım ise. Kitap okumak güzel.

Okuyalım, seninki kadar olmasa da benim de kafa pek yerinde değil. Nasıl kendime geleceğimi bilmiyorum, bildiğim iyi gelen şeylerden başlayacağım ise. Kitap okumak güzel.

Zaten stres olmadan yaşamak imkansız, rahat gün geçirsek dünyanın sonu sanacağız, ne okuyorsun şu an

X