Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Böyle hatırlayamayınca da boşuna mı okudum diyorum :)

Al benden de o kadar. Ben de bitiremedim kitabımı uğrayamıyorum.

Ben de diyorum aynısını ördeğim ama direkt bilgi kalmasa da hayatımıza bir şeyler katıyordur herhalde diye düşünüyorum.

Grange'ın güzel kitaplarından biri daha.
Keyifli okumalar

Teşekkür ederim kardelencim.

Yalnızca ben unutuyorum Okuduklarımı sanıyordum. Demek ki herkeste bu sorun varmış. Ben de unutuyorum

Ben de aynı şekilde sadece ben de oluyor zannediyordum.
Eşim 5 yıl önce okuduğu kitaplardan falan bahsedebilince deli oluyorum.

Yarın şipariş vereceğim ben de onu inşallah, merak ediyorum çok
Dönüşüm ü ünide okumuştum ama on yıl olacak nerdeyse, bir daha okuyasım var.hatta üst üste bir kaç Kafka okuyasım varVarsa öneriniz yarına yetiştirin de ekliyeyim listeye
Bi ara böyle düşünüp Şevkimi kırmıştım ben de
Yalnızca ben unutuyorum Okuduklarımı sanıyordum. Demek ki herkeste bu sorun varmış. Ben de unutuyorum
çocuklu bayanız ve birçok yere bölünüyoruz gün içinde, kafa kalmıyor ki doğal olarak Ben okuduğum kitaplarIn altını çiZerim ve bitikten sonra da ni deftere not ederdimVe kitap hakkınfaki görüşümü de eklerdim ama bu ay bunu ayın sonunda yapmaya karar verdim
Bi de galiba okuduklarımızı ara ara karıştırmak gerekiyor unutmamak için
Mustafa kutlu kitaplarında çok yaşıyorum ben bunu... okuyup okumadığımı hatırlayamıyorum bazen

Kafka'nın Milena'yı mektupları önerebilirim. Ben çok severek okumuştum.

Son 1 haftadır kitap okumak konusunda sorun yaşıyorum.
Okuyorum, bazen 2-3 sayfa sonra başka şey düşündüğümü fark ediyorum. Hiçbir şey anlamamışım.
Sonra geri dönüyorum mecburen.
Yine son 1 hafta yoğun çalışıyorum ondan mı bilmiyorum ama fena can sıkıyor.

Nazanın kitabında da geçmişti, merak etmiştimBakayım canım teşekkür ederim
bende de çok oluyor benim gibi bulduğun boşluklarda da okumaya çalışıyorsan gün içinde yapılacaklar geliyor insanın aklına...bir de problemler varsa kafada of ki ne of...

Canım kafka'nın bende şato diye bi kitabı var daha okumadım ama kızkareşim beğenmiş bana hediye etmişti.

Kafa aşırı dolu olunca bana da oluyo canım öyle

Ben Dönüşüm'ü niyeyse sevemedim, bilmiyorum.
İlk kez Kafka okudum, büyük beklentiye mi girmiştim acaba diyorum. Bende istediğim etkiyi uyandıramadı bu kitap. Başka bir kitabını daha deneyeceğim :)
O kitabın methini çok duydum, ikinci Kafka denemem o olabilir.

Canım kafka'nın bende şato diye bi kitabı var daha okumadım ama kızkareşim beğenmiş bana hediye etmişti.
Onu duymamıştım, bi bakayım canım sağ olasın
beğendiğimiz kitaplar bile bazen dönüp okuyunca aynı etkiyi oluşturmuyor canım Tekrar okursam o zaman paylaşırım düşüncemi

Problem değil de sürekli yapılması gerekip de yetişmeyen şeyler var. Sanırım o kafamı çok dolduruyor. Bir çözüme ihtiyaç duyuyorum bu konuda. Son okuduğum kitapta da kız okuduklarını anlayamadığı için intihar ediyordu.

Kafa aşırı dolu olunca bana da oluyo canım öyle

Tibet yogasına başladım. Belki o kafayı boşaltmada yardımcı olur.

Milena'ya Mektuplar tam bir Kafka stili ördeğim.

Aman diyeyim sen ellere uyma
İle yararsa haber et bize de lazım öyle bi şey

Milenaya mektuplar hangi yayın evi daha iyi biliyor musunuz?akşam sipariş vereceğim de listeye ekliyeyim onu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…