Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Eki Görüntüle 2194366 Eylül hasılatı☺️ 5 numaralı kitaba başladım, eşim arkadaşına götürmüş benim başladığımı nasıl bilemediyse:KK62:seminerin ilk haftasıydı hala gelmedi kitap:KK62:
En sondakini de bugün bitirdim aslında ama Eylül’e dahil olsun ki bu ay çok okumak için uğraşayım ☺️Nasıl olsa 2000 i geçen arkadaşlar var :KK60: ama yok olmaz dersen @MorVampirella cııımmmm Eylül’de o kitaptan 73 syf okumuştum:-):KK36:
Selam eder bolca öperim:-)
Yeni kitabım Mehmet Efe, MIzraksız İlmihal 197syf
Eki Görüntüle 2194366 Eylül hasılatı☺️ 5 numaralı kitaba başladım, eşim arkadaşına götürmüş benim başladığımı nasıl bilemediyse:KK62:seminerin ilk haftasıydı hala gelmedi kitap:KK62:
En sondakini de bugün bitirdim aslında ama Eylül’e dahil olsun ki bu ay çok okumak için uğraşayım ☺️Nasıl olsa 2000 i geçen arkadaşlar var :KK60: ama yok olmaz dersen @MorVampirella cııımmmm Eylül’de o kitaptan 73 syf okumuştum:-):KK36:
Selam eder bolca öperim:-)
Yeni kitabım Mehmet Efe, MIzraksız İlmihal 197syf
Senin de maaşallah İn var canım bravo

Ben en çok çocuğu uyutmak için emzirirken okuyabiliyorum :KK53: elim kolum bağlanıyor bari işe yarasın diyorum.

Maşallah hedefcim :KK9::KK9:
Ben bunun 10'da birini anca okuyabildim galiba :KK22:

Her ay aynı olmuyor ördeğim. Bir önceki ay doğru dürüst okuyamayınca acı çıkarmak oldu benimkisi de.

Günaydın kızlar kımse neden bana cevap vermemış

Hoşgeldin aramıza sitare.

gunaydın :)
suan Nana 'yı okuyorum 196.cı sayfadayım dun basladım
cevap ıcın tsk ederım mutlu oldum
Nasıl gidiyor Peki? Okumadım ben☺️
Bu arada “nar Ağacı” sebebiyle mi “Sitare” oldun ☺️ Yanlış hatırlamıyorsam Nar Ağacında geçiyordu sitare ☺️
Teşekkür ederim canım
Mevsim değişimi hafif gripler yaşıyoruz. Çok mühim bişey yok şükürki.
canım hafif başladı benim çocukların da hatta dr ilaç bile vermemişti, dün tekrar götürdüm antibiyotik başladı:KK43: hafif başlayıp iyileşmiyor şu anki salgın:KK43: en azından burda:KK43: dikkatli olun, rabbim şifa versin inşallah❤️

Bu arada “nar Ağacı” sebebiyle mi “Sitare” oldun ☺️ Yanlış hatırlamıyorsam Nar Ağacında geçiyordu sitare ☺️
canım hafif başladı benim çocukların da hatta dr ilaç bile vermemişti, dün tekrar götürdüm antibiyotik başladı:KK43: hafif başlayıp iyileşmiyor şu anki salgın:KK43: en azından burda:KK43: dikkatli olun, rabbim şifa versin inşallah❤️
Gunaydın =)
Kıtap cok hıtap etmedı bana aslında ama yarım bırakmakda ıstemıyorum ..
Nar agacı degılde Iskender Pala nın Od adlı romanında yunus emre sevdıgıne sıtare dermıs ordan hosuma gıtmıstı

Aynen canım bize de antibiyotik verdi. Boğazı kötüydü. Size de çok geçmiş olsun canım. Çocuklar hasta olmasa keşke hiç çünkü onlarınki daha zor oluyo. Allah bizlere de kolaylık versin.

Merhabalar kızlar. Yazmayı unuttum en son okuduğum İskender Pala - Abum Rabum bitti. İskender Pala kendi tarzının dışına çıkmış biraz ama güzel bir kitap olmuş. Keşke sonunu daha güzel bağlasaydı ama yine de oldukça beğendim kitabı. Çok emek vermiş. Güzel bir polisiye-tarih kitabı olmuş. Ahmet Ümit le yarışır. Özellikle alıp okuyun demiyorum ama denk gelirseniz okuyun. Yeni kitabım İlber ORTAYLI - Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK. 476 sayfa

@MorVampirella

X