Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Aynen öyle oluyor :) bildirim gelmezse bende izlenen konulardan bakıyorum :)

Bana da aynen öyle hissettirmişti morordek cim. Çok beğenmiştim ben de.

Selam okurken zayıflatan hatunlaaarrrr
kitapzede çok üzgünüm bildirimde bulunamadım ama kitaplarım yeni geldi online alıyorum ben kitaplarımı genelde bissürü sipariş verince beklemek durumunda kaldım işyerine bulamadılar falan...
Yeni kitabım Douglas preaton-mephisto çıkmazı kitap 592 sayfa ofiste başladım şimdi 47.sayfadayım

kitapzede canım bitirdim kitabımı, yarın Abum Rabum a başlamayı planlıyorum.
Kitap(şizofren aşka mektup) yorumum:
Şiirsel bir üslup seven ve melankolik, içe dönük kitap okumayı sevenler için bire bir diyebilirim.çok cümlem oldu not aldığım ama en sonunda kitabı almaya karar verdim.aslında okumayı planladığım bir kitap değildi ama cümleleri beni kendine çekti ve Abum Rabum u ertelemiştim ve hiç pişman etmedi

kitapzede Nietzsche Ağladığında bitti
Çok çok güzel bir kitap. Psikoloji ve felsefeye ilgi duyanların bence muhakkak okuması gerek :)

Yeni kitabım Alfie Kohn - Unconditional Parenting
221 sayfa
Bu kitabı hemen bitiremem muhtemelen. Türkçesini kütüphanede bulamadığım için İngilizcesini aldım bakalım ne zaman bitirebilecegim :)

kitapzede iki gün oldu eve geleli temizlik yapıyorum sürekli.yarından itibaren de her gün misafirim var dolayısıyla hala başlayamadım emzirirken okuyordum malum ama abum rabum da çok kalın emzirirken alamıyorum elime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…