Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Temmuz ayı bildirimim
PC Cast- Yanmış 430 sayfa

Okurken çok mutlu okuduğumu söyleyemem serinin 7. kitabıydı ama öncekiler kadar tat almadım sanırım seriye devam etmeyeceğim.

Yarından itibaren katılım kontrolü yapacağım bunu uzun süredir uğramayanları tespit edip liste dışı yapmak adına yapıyorum katılım sağlayanlar zaten belli :)

Listeye aldım haftada en az 2 kez buraya uğramanı istiyorum :) Ocak ayından beri kaç kitap okudun ve şuan ki kitabının sayfa sayısı kaç ?
Hergün burdayım :)
Tibetin gençlik pınarı 1 bitti 119 sayfa
2. Kitabi 359 sayfa başka kitap okudum sanırım anımsamıyorum isimlerini

ve morordek morordek

Kitap sayılarınızı yazmışsınız aynı zamanda sayfa sayılarını da yazmanız lazım :)
sayfa sayısını bilmiyordum ama ince kitaplardı.şimdi de bildirim yapmak için girince gördüm, yenice yatmıştım☺️Sabah bakayım e mi☺️İyi geceler kitap kurtları☺️

kitapzede kitapzede
Aşağıda alintiladigim mesajimda temmuz ayında okuduğum sayfa sayısını da yazmıştım
Bence de sayfa sayısı olsun :)
Ben kitap sayısı bildirmiştim temmuz ayı için. Sayfa sayısı olarak 610 sayfa okumusum.

Unconditional Parenting 93. sayfadayım bu arada. Bildirimimi de yapmış olayım :)

Selam kızlar :KK36:

kitapzede kitapzede canım olmadığım dönem neden yoktum bahsedeyim.. 2 haftalık bir tatile çıktım.. döndüm 1 hafta boyunca hastalandım hastalıkla uğraştım.. şimdi iyiyim çok şükür ancak kendime geliyorum..

tatil dönemini boooolca kitap okuyarak geçirdim inanılmaz keyif aldım. Okuduğum kitapları da not ettim hep tabi ki:KK200:

temmuz aynın ay sonu bildirimini kaçırdım. (tatilde kaldığım evde asla internet çekmiyordu :KK43: )

ama not etmiştim dediğim gibi ... yazayım yine de :dondurma:

Temmuz ayı kitaplar:

1- J.R.R. Tolkein-Yüzüklerin Efendisi/İki Kule
2- J.R.R. Tolkein-Yüzüklerin Efendisi/Kralın Dönüşü
3- J.R.R. Tolkein-Roverandum
4- J.R.R. Tolkein-Hobbit

Temmuz ayı benim için Tolkein ayı olmuş.. hem yazar olarak hayranıyım hem de filmlerini milyon kere izlemiş birisi olarak Orta Dünya hayranıyım.. hala elimde tolkein kitapları var sırada okunacak :KK49:

Ağustos ayı kitaplar:

1- Tess Geritsen- Cerrah
2- Tess Geritsen- Çırak
3- J.C. Grange- Kaiken 146/383 sayfasındayım.

Güzel gidiyor epeydir Grange okumamıştım.. vay be üniversite yıllarımın tek yazarıydı diyebilirim çok severim. Bu kitabı 2013 te almışım ve ancak okuyorum. Evde ne kadar kitap var daha okunacak düşünün :KK14: hastalık gibi almadan duramıyorum. Ama kendime söz verdim epey önce. elimdekiler bitmeden kitap almak yok:eek:

işte böyle ..

sorumsuzluk yapmayı hiç sevmem vampirim.. 2 hafta boyunca internetim hiç çekmedi maalesef.. yoksa mutlaka girip yazardım kuzum:KK200:

Senin sorunla hepinize yazmış olayım tatili misafirlerim vardı o sebeple aktif olamadım az önce tabloyu güncelledim lütfen kontrol edin ki yanlışlık yapmış olmayım:)

Temmuz ayı derecelerini yapacağım eve geçince bu gece evde kalmıyorum yarın gece toparlarım kitap sayfa sayısına göre yapalım demistik hala geçerli bu olsun diyorsanız ona gire kitap geçer mi olsun diyorsanız ona gire yapacağım aslında kitap sayısı da güzel olabilir ama tamamen size kalmış oylama olabilir bu konuda sözel olarak konuşunca sayfa sayısı demistik sayısal veri olarak da konuşabiliriz size bıraktım akşama kadar düşünün:)

Ben de kitabımı bitirdim tablomu yarın güncellerim kitap seçmedim çünkü henüz:)

Bildirim konusunda çok sıkmak istemiyorum kimseyi aktif olanlar listede kalacak olmayanlar liste dışı zaten kimler kalacak belli oluyor uzun süre sebepsiz gelmeyenler ayırırız yolumuzu :)

Bence de sayfa sayısı olsun.
Bildirim yapmıştım ama yenileyeyim.

Temmuz ayında 2 kitap bitirebilmişim.
Nabız 480 sayfa
Hayata yolculuk 208 sayfa

Toplam 686 sayfa okuyabilmişim sadece.

Bu arada "Geleceği Keşfedenler Dijital Çağın Biyografisi" kitabımın 200. sayfasındayım.
Kitap harika ama bitiremedim bir türlü zamansızlıktan.

morordek morordek gözümden kaçmış not aldım hemen :)
@MiuLego ne güzel anlatmışsın ve ne kadar çok okumuşsun harikasın senden temmuz ayının toplam kitap sayfasını istiyorum henüz liste yapmadık bende aynı zamanlarda tatildeydim :)
hedef38beden hedef38beden not almıştım sayfa sayını :)
aaa kaçırmadığıma çoook sevindim
akşam kitap sayfalarına bakar hesaplar yazarım:KK74:

Günaydın kitap kurtları :KK200:
kitapzede kitapzede vampircim kitap sayfası bildirimim aşağıda:

Temmuz ayı kitaplar:

1- J.R.R. Tolkein-Yüzüklerin Efendisi/İki Kule 405 sayfa
2- J.R.R. Tolkein-Yüzüklerin Efendisi/Kralın Dönüşü 370 sayfa
3- J.R.R. Tolkein-Roverandum 182 sayfa
4- J.R.R. Tolkein-Hobbit 425 sayfa

toplam: 1382 sayfa

şimdiden ellerine sağlık:KK15:

X