Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Tabloyu güncelledim çokk teşekkür ederim sanki sırtımdaki kamburu atacağım yarın nedense çok dolu doluyum biri dokunsa ağlayacağım o derece geçirdiğim 1 seneyi düşündükçe fena oluyorum zor şeyler yaşamışım insan içinden sıyrılıp uzaktan bakınca görüyor sanırım . Geçmiş iyi ki geçmiş.
Çok ama çok başarılar! :)

Tabloyu güncelledim çokk teşekkür ederim sanki sırtımdaki kamburu atacağım yarın nedense çok dolu doluyum biri dokunsa ağlayacağım o derece geçirdiğim 1 seneyi düşündükçe fena oluyorum zor şeyler yaşamışım insan içinden sıyrılıp uzaktan bakınca görüyor sanırım . Geçmiş iyi ki geçmiş.
Güzel geçmiştir umarım :)

Merhabalar

kitapzede kitapzede elimdeki kitap bitti Fi ye başladım epey kalın kitap :)

LAydLiNe LAydLiNe dün kütüphaneye gittim c.tesi öğlene kadar açıkmış pek bahtiyar oldum :)

Oglumla iki kitap aldık ben fi aldım varmış fakat çi bulunmadı okuyucuda olabilecegini söyledi görevli bakalım dizi gibi begenecekmiyim. .
Acaip mutluyum bana yakın kütüphanenin haftasonu bir kaç saatlikte olsa açık olduğuna. .
Bu mesajın beni ne kadar mutlu etti anlatamam. Harika bir haber :KK200: Ben de dizisini izleyeyim o zaman kitapların hepsini okudum çünkü. :KK48:
Ne oluyorsun miucum?
Isteyken okuyabilen şanslı azinliktasin sanırım :)
Ayyyyy maşallah maşallah nazar etmeyeyim kendi kendime ben de o azınlaktanım :oops::KK48::dua:
Teşekkür ederim fena değildi inşallah güzel bir sonuç alırım :)

Teşekkür ederim çok çok aminn :KK200:ebeyim :)
Ben de sağlıkçıyım canım meslektaş sayılırız inşallah atanırsın en kısa zamanda :KK36:

Kızlar yaaa konuyu takibe aldığım halde bildirim gelmiyor yeni mesajlarda neden acaba?
Laydi kaptanım konuya yeni bir mesaj yazılıp bildirim geldiğinde eğer o bildirimi kaçırmışsak yenisi bir daha gelmiyor, öyle olmuş olabilir mi acaba?
Ben o yüzden takip ettiğim konuları yukarıdaki menüde "İzlenen Konular" kısmından takip ediyorum. Bildirimi kaçırsam da eğer yeni mesaj varsa orada mutlaka çıkıyor. Belki işine yarar diye söylemek istedim :)

kitapzede kitapzede
Kölenin Mutluluğu( Kadının Dünyası, Erkeğin Rüyası) Esther Viler 120 sayfa bugün bitti
Yorumum:
Erkek kadın ilişkisini saçma sapan bir biçimde ele alıyor kesinlikle zaman kaybıydı ama başlayınca bitirmek gibi kötü bir huyum olduğundan kendime işkence ede ede bitirdim.
Yeni kitabım: Cezmi Ersöz’ün Şizofren Aşka Mektup 158 syf

X