Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Atatürk'ün Aşkı Latife bitti.
Benim için çok güzel bir kitaptı. Kısa sürede bitti, resmen elimden düşüremedim.
Hem kitabın dili, hem Atatürk'ün özel hayatını bu kadar içten, bu kadar insani anlatması çok hoşuma gitti. Önerebilirim. Fatih Bayhan'ın başka kitaplarını da incelemeyi düşünüyorum.

Kerime neyi anlatıyordu canım tanınmış birini mi Roman muydu
Tanınmış biri değil canım normal yurdum insanı.
Küçük yaşlardan beri acılar çekmiş bi kadın. Sevgiye muhtaç ama sevilmenin bi kadın.
Küçük yaşta abisi tarafından istismara uğruyor. Babası oğlunu yakalıyo ve evden kovuyor. Kerime yi ise sarıp sarmalamak sevgi göstermek yaşadıklarını unutturmak yerine yasaklarla korkutarak baskı altında yetiştiriyor. Kerime evleniyo erkeklerden korktuğu için eşinden de korkuyo mutlu olamıyor. Bir kızı oluyo. Sefalet içinde kalıyo kitabın sonunda aklını oynatıyor
Yorum istersen kitap akıcı. Ama bana biraz yavan geldi. . Yada benim beklentimi karşılamadı. Olaylar insanı derinden sarsıyor ama sanki olay örgüsünde eksikler var. 5 üzerinden 2 yıldız veriyorum

Ben geldimm sınavlarım bitti ve elime aldığım Satranç kitabımdan 20 sayfa okudum tam anlamıyla başlamış oldum. Şimdi Kazen e mesaj atacağım sayfa ile ilgili neler yapabilirim bakacağım olmazsa yeni konu açarım ordan düzenli bir okuma listesi hedefler ve sayfamızla ilgili çok sıkı olmayan kurallar koyar ilgilenirim durumu bildireceğim. miyaww__ miyoşş bende uzun zamandır okul yüzünden ilgilenemedim ama şükür şimdi başladım yine az da olsa gel günde 5 sayfa olsa bile kar öyle öyle çoğalıyor zaten :)

Haydi al bi kitap gel sen deee..

Aynen canlar.. Başlamam lazım. Kitaplığımla meşhur_dum ben.. Neden böyle oldu anlamadım.

moni
hedef38beden
kardelelen321
@beyazinci
morordek
S Suzi1704
miyaww__
serguzestt

Evet konuyu Kazen üstüme yaptı bugün
İlk sayfada kuralları yazdım eklemek ya da değiştirmek istediğiniz varsa konuşalım önerilere de her zaman açığım
Ben bir disiplin olmasından yanayım o disiplin olsun ki okumaktan kaçmayalım birbirimize sorumluluk duyalım ve haftada en az 2 gün burda bildirim yapalım
Bildiklerimi eklediğim bir tablo yaptım bu arada yeni öğrendim tablo yapmayı
Bu sene okuduğunuz toplam kitap sayınızı şu anda ne okudugunuzu bana bildirebilirseniz tabloyu doldurmak istiyorum.
Etiketlediğim herkes ilk sayfada eğer çıkmak isteyen varsa söylerse listeden çıkarabilirim ama lütfen kalın ve okuyalım

Canım hayırlı olsun vampirim.
Acaba konunun adını mı değiştirsek?
10. Takım deyince çok bi özel oluyor.
"Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz" minvalinde bir ad mı yapsak? :)

Canım hayırlı olsun vampirim.
Acaba konunun adını mı değiştirsek?
10. Takım deyince çok bi özel oluyor.
"Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz" minvalinde bir ad mı yapsak? :)

Bende düşündüm onu miyoş K Kazen tekrar rahatsız ediyorum seni ama sayfa adını Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz olarak değiştirme şansımız var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…