Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Günaydınnnn

kitapzede vampirim nassın

YENA canımın taaa içisi hoşgeldin mi diyim :)) seni epeydir etiketliycem buraya aklımda ama unutuyodum.

İyiyimm koşturmacalı günler geçiyor gidiyor :) Son 10 günüm kaldı onun stresi var üzerimde :)
Az önce bilgisayarımda bir dosya var okumak istediğim kitaplar izlemek istediğim film&diziler onlara bakıp iç geçirdim hepsini yapacağım diye düşündüm :) Sen nasılsınn

10 günüm var benimde ev taşıyoruz :)) kitap aldım inş çocuklarda çok sakin olur da okurum rahatça.

Allah zihin açıklığı versin bütün sınav bekleyenlere hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah

Amin inşallah :) Allah sana da kolaylık versin zor taşınma işleri

Katre-i Matem nasıldı?
Dili ağır gelebilir ama ben beğendim. Patrona Halil isyanını, laleri anlatan, polisiye tarzda tarihi bir roman.
Ters köşe ediyor kitap :)
Okunmalı mı ? Bence kesinlikle :)
İskender Pala nın bütün romanlarını okumak istiyorum.

kitapzede bu ay sayfa sayısına göre en çok okuyan belirlenecek değil mi? Sene sonunda da mı öyle olacak, bir yıl boyunca okunan sayfa sayısı? Ona göre not alacağım :)

Biz pek o kadar oturacak gibi değiliz.
1 sene sonra hadi şuraya taşınalım ya da artık kendi evimiz olsun diyebiliriz. O nedenle, taşınma illetini de işin içerisine katarak aceleye getirmiyorum Laydline'cım.

Benim tercihim eğer dizi kaliteli ve bolca zeka içerikli ise; dizi yönünde. Baya baya karakterlere bağlanıyorum çünkü.
İzlemediysen person of interest'e de bir şans ver derim.

Umarım hepimizin tüm dilekleri gerçek olur.

kitapzede
Merhabalar hanımlar sonunda satoyu elimden bırakıp yeni bir kitaba başladım. Onu da başka bir zaman tamamlarim artikin.cok bunaldım çünkü.
Şimdi David eagleman in Beyin isimli kitabını okuyorum. 72. Sayfadayim

Şahane diziydi
Keşke devamı çekilse. . Ucu açık gibi devamı gelecek gibiydi finali . Bir umut bekliyorum. :)

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben hamileyim ama daha çok başında olduğum için biraz riskli bir dönem geçiriyorum. İnternete biraz ara vermeye karar verdim. Tabiki okumaya devam edeceğim ama bildirim yapamayacağım. Herkese keyifli okumalar diliyorum kitapzede canım listedeyim diye bilgilendirmek istedim. Sınavında da başarılar diliyorum. Umarım herşey gönlünce olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…