Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Tüm mesajalrı okudum ve tabloyu güncelledim arkadaşlar harikasınız ben bu ay kitap okumayarak kapatacağım sanırım. Ha şunu söyleyim sınav bittiği gibi elimde olacak kitabım ama bitmeyebilir :KK43: Keyifli okumalar diliyorum bu hafta değerlendirme yapmamama rağmen burayı boş bırakmadığınız için teşekkür ederim :) Gelen gelmeyen belli oluyor. Akımda liste dışı kalacak kişi/-ler var sınav bitişi ilgileneceğim durumla. :duduk::-)
Allah kolaylık versin canım inşallah çok güzel bir puan alırsın. :KK200: Sen burayı hiç dert etme biz kendi kendimize hallediyoruz :KK48:

İyiyimm koşturmacalı günler geçiyor gidiyor :) Son 10 günüm kaldı onun stresi var üzerimde :)
Az önce bilgisayarımda bir dosya var okumak istediğim kitaplar izlemek istediğim film&diziler onlara bakıp iç geçirdim hepsini yapacağım diye düşündüm :) Sen nasılsınn :KK200:
Ben de bu 2 yıldır okuldan dolayı çok okuyamıyordum. Geçen ay okulum bitti çok şükür. Şimdi keyfini çıkartıyorum okumanın, izlemenin. Az kalmış sen de sabret güzel günler yakında :KK39:

10 günüm var benimde ev taşıyoruz :)) kitap aldım inş çocuklarda çok sakin olur da okurum rahatça.

Allah zihin açıklığı versin bütün sınav bekleyenlere :dua: hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah :dua:
Allah kolaylık versin canım sana da yeni ev yeni umutlar yeni sevinçler getirsin :KK200:
Katre-i Matem nasıldı?
Dili ağır gelebilir ama ben beğendim. Patrona Halil isyanını, laleri anlatan, polisiye tarzda tarihi bir roman.
Ters köşe ediyor kitap :)
Okunmalı mı ? Bence kesinlikle :)
İskender Pala nın bütün romanlarını okumak istiyorum.
Canım yaaa gözünü korkutmak gibi olmasın ama Katre-i Matem' in dili ağır gibi düşündüysen sanırım yeni kitabın daha ağır olacak. Nazan Bekiroğlu bana daha ağır geldi bir çok yazardan. Onunla da ilgili dil yorumunu beklerim.
Biz pek o kadar oturacak gibi değiliz.
1 sene sonra hadi şuraya taşınalım ya da artık kendi evimiz olsun diyebiliriz. O nedenle, taşınma illetini de işin içerisine katarak aceleye getirmiyorum Laydline'cım. :kahve:

Benim tercihim eğer dizi kaliteli ve bolca zeka içerikli ise; dizi yönünde. Baya baya karakterlere bağlanıyorum çünkü. :KK53:
İzlemediysen person of interest'e de bir şans ver derim.

Umarım hepimizin tüm dilekleri gerçek olur. :KK68::KK68:
İnşallah en kısa zamanda Allah gönlüne göre bir ev verir :KK200: Dizi tavsiyen için teşekkürler. Son iki bölümüm kaldı. O biter bitmez göz atacağım :KK36:

Canım yaaa gözünü korkutmak gibi olmasın ama Katre-i Matem' in dili ağır gibi düşündüysen sanırım yeni kitabın daha ağır olacak. Nazan Bekiroğlu bana daha ağır geldi bir çok yazardan. Onunla da ilgili dil yorumunu beklerim.
Yok bana ağır gelmedi. Okuduğumu görenler dili ağır dedi bana. Bence güzeldi dili :) Nazan Bekiroğlunun diline alışmaya çalışıyorum şimdi :)

Arkadaşlar listeyi güncelledim arada bir endinizi kontrol edin yanlış varsa düzelteyim :)
S Suzi1704 çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla al kucağına inşallah :) Buraya geldikçe çok uzun süre ara vermezsen en azından kitap bitimlerinde gelirsen sana bebek torpili geçerim :)
Teşekkür ederim canım. Tamam o zaman kitap bitimlerinde bildirim yapmaya çalışırım :))

Arkadaşlar listeyi güncelledim arada bir endinizi kontrol edin yanlış varsa düzelteyim :)
S Suzi1704 çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla al kucağına inşallah :) Buraya geldikçe çok uzun süre ara vermezsen en azından kitap bitimlerinde gelirsen sana bebek torpili geçerim :)
Ben de katılabilir miyim 3 aylık bebeğim var bnm de ama elimden geldiğince okuyorum:)

Bu da ilk alıntı olsun. Not:Kız ya da erkek çocuk fark etmiyor. Kızınız diye belirtmesinin tek sebebi mektup yazdığı kişinin kızı olması

Eklentiler

• A2DF25DB-6E66-423F-8085-8341C9D12B5E.jpeg
    A2DF25DB-6E66-423F-8085-8341C9D12B5E.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 21
Günaydıııınnnnnnn:KK200:veee kitabım biter bugün gidip yeni kitabımı alıcam onu o zaman bildiririm
kitapzede kitapzede biten kitabım Elif Şafak-sanmak yalnızsın 214 sayfa ve kitabı çok sevemedim bitsin diye zorla okudum elif şafağın bence en kötü kitabı olabilir

kitapzede kitapzede yaralı bilinç i bırakmıştım biliyorsun☺️ Burda görüp de listeme eklediğim ve geçen gün başladığım kitabım:
Adı: Ermiş
Yazarı: Halil Cibran
54 sayfa ve ben 31deyim☺️Çok beğendim sindire sindire ilerliyorum☺️
Aa canım sen de mi burdasın:)

X