Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Fransızca ve İspanyolca cok ama cok öğrenmek istediğim diller.

Özel de çalışıyorum ..
Araştırayim canım sağolasın.

Sen çalışıyormusun?

Evet canım çalışıyorum ama devlet memuruyum. Mesai saatlerim özele göre çok uygun. Bir de cumartesi günleri de açık oluyor halk kütüphaneleri.
Bende ilk kez okuyacağım :)

Çok keyif alarak okuyacağım gibi bir his var yazarım okuyunca :)
Ben ilk Mor mürekkep diye bir kitabından başladım. Sanırım uygun bir zaman değildi. Dili biraz ağır geldi. Çok ilerleme kaydedemedim. Şimdi okumak için uygun bir zaman bekliyorum. Kafamın boş olduğu sindire sindire okuyabileceğim bir zamanda başlayacağım inşallah Nazan Bekiroğlu okumaya. İnşallah sen çabucak ilerlersin.
Bende kütüphaneye üye olucam ilk fırsatta:)

Fırsatlar kendi elimizde unutma bunu

Kitap zevkini çok beğeniyorum canım okuma listemdeki kitapları okuyorsun hep, zevklerimiz benziyor demek ki :) önceden okuduğum tavsiye edeceğin kitaplar var mı:)

Sevgili Laydline;
O kadar ortak hayalimiz olduğunu hissediyorum ki. :)
Ben de kocaman bir kütüphane istiyorum ve tam bir sahaf delisiyim.
Saatlerce kalabilirim sahaflarda.
Bir çalışma odasında duvarların tamamen kütüphane olmasını hayal ediyorum.
Şu an ev kendimizin olmadığı ve taşınma esnasında büyük zorluk olduğu için henüz o arşiv başlayamadı ama umarım önümüzdeki senelerde sakin bir deniz kenarı kasabada, kendi istediğimiz tarzda bahçeli bir ev, kitaplarla dolu bir oda olur.
Bahçesinde de bol bol gezmeli 2 bisiklet.
Her şeyden önce de bol huzur bol aşk
Ayy, şu yoğunluk arasında ne güzel hayal oldu tam kitabımı yazmaya girmişken..

Sevgili kitapzede
Nabız'ı bitirdim.
Tek kelime ile muhteşemdi. Bolca zeka içeren, sürükleyici bir kitaptı. Kesinlikle öneririm.

Yeni kitabım Hayata Yolculuk - Hasan Söylemez / 208 sayfa

Temmuz ayı 2. kitabıma geçtim.

Herkese güzel okumalar diliyorum.

Dizi tam anlamı ile efsane ama böyle dizilerde sezonlar arası çok uzuyor. 2019'da gelecekmiş 3. sezon.

Kitap zevkini çok beğeniyorum canım okuma listemdeki kitapları okuyorsun hep, zevklerimiz benziyor demek ki :) önceden okuduğum tavsiye edeceğin kitaplar var mı:)
Yaa çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum Bir ortak noktamız daha çıktı desene
Böyle sorunca da insanın aklına gelmez ya hani, öyle bi durum oluştu bende de şu an Aklıma geldikçe yazayım canım :)

Selamlar
kitapzede
Ocak ayından beri okuduğum kitaplar
1. Sarah jio kelebek adası
2. John boyne Yanlışlıkla dünyanın obur ucuna ucan çocuk
3. Ahmet batman bana ikimizi anlat
4. Sarah joo gündüz sefası

Okuduğum dört kitapta çok güzeldi. Ahmet batmanın kitabı biraz daha vasatti diyebilirim ama surujleyiciydi.

Sarah jio kitapları zaten genelde gizeme yönelik romantik ve akıcı kitaplardi.

John boynenin kitabı hayal gücüne yönelik ama içeriğindeki saf duygularla insanın içine işleyen bir kitaptı. Ama bu yazarin cizgili pijamalı çocuk kitabını daha çok sevmiştim.

Sanırım hayallerimizin büyük bir çoğunluğu birbiriyle aynı çünkü ben de tam bir deniz aşığıyım. Ne güzel bir hayaldir o deniz kenarı kasaba hayali Deniz kenarı olmasa da şuan evimin bir odasını hobi odası yaptım kendime. Kitaplarım, defterlerim, örgülerim, gitarım..... Ne zaman ruhumu dinlendirmek istesem muhteşem bir kaçış odası oluyor. Bu arada ev kira. Ama hiç önemsemiyorum. En son oturduğum evde 9 yıl oturdum. Şehir değiştirince mecburen değiştirmek zorunda kaldım O yüzden hiç düşünme kendi evin olup olmasını. Hayat kısa. Kuşlar uçuyor. Şimdiden başla hayallerini gerçekleştirmeye. Uygun zamanı beklemek pek mantıklı gelmiyor bana. Veeeee hobi odasını herkese tavsiye ediyorum. Ne yapıp ne edin kendinize böyle bir oda ayarlayın.
Dizi tam anlamı ile efsane ama böyle dizilerde sezonlar arası çok uzuyor. 2019'da gelecekmiş 3. sezon.
Hadiiiiii yaaaaaa ben o zaman baştan bir daha izlerim çünkü gerçekten çok güzel bir dizi. Normalde böyle dizilerle hiç aram yoktur. Genelde sinema filmi izlerim onun içinde sinemaya gitmeye özen gösteririm. Game Of Thronesten sonra bu ikinci dizim ama cidden harika olmuş. Teşekkür ederim bilgi için ama 2019 u beklemek zor olacak

Annemlere geldim kitabimi evde unutmusum
Ama yeğenlerimin kitaplığında
Sol ayağım- Christy Brown kitabını buldum.
Çok sürükleyici bir kitap. Şu an 50.sayfalardayim yarına kadar bitecek gibi. Daha sonra abumrabuma kaldığım yerden devam
kitapzede

Hobi odası bende istiyorum :)

Kelime defterini bekletiyorum ben de okumak için can atsam daBaşka kitabı kalmadı okumadığım, kıyamıyorumAma bu aralar ihtiyacım var Naz’an olmaya başlarım belki
Ah ah... ne güzel hayaller... bir tarafı deniz bir tarafı yemyeşil orman olsa içinde binbir türlü kuşun cıvıldadığı...

imkanlar dahilinde olabildiğince gerçekleştirmek gerek elbet, hayat kısa... o deniz kenarına hiç varamamakta var

Tüm mesajalrı okudum ve tabloyu güncelledim arkadaşlar harikasınız ben bu ay kitap okumayarak kapatacağım sanırım. Ha şunu söyleyim sınav bittiği gibi elimde olacak kitabım ama bitmeyebilir Keyifli okumalar diliyorum bu hafta değerlendirme yapmamama rağmen burayı boş bırakmadığınız için teşekkür ederim :) Gelen gelmeyen belli oluyor. Akımda liste dışı kalacak kişi/-ler var sınav bitişi ilgileneceğim durumla.

Canım biter inşallah sınavın sen olumluya odaklan Rabbim gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin tez zamanda

Sol ayağım- Christy Brown / 189 sayfa
Dün başladım bugün bitti üzerine abum rabumdan da 50 sayfa okudum
kitapzede

@MiuLego sol ayağım gerçekten çok duygusaldı bende sana çizgili pijamalı çocuk kitabını öneriyorum okumadıysan tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…