Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Ben uyarım karara ama bu ay aklıma gelmemişti hangileri Haziran ayında diye not almak. Bundan sonra not da alabilirim. Her türlü uyar yani.

Bence de olabilir

Mesela ben de haziran ayında hiç kitap bitirmedim sanıyordum ama buradaki mesajlarımı aratınca fark ettim ki 2 kitap bitirmişim. Ama tabi burada geyik de dönüyor, mesajları aratmak bazen çözüm olmayabilir. Belki senin dediğin şekilde ayrı bir konu olsa orada takibi daha kolay olur

Az önce nihayet okumakta olduğun kitabimı bitirdim.
Tam 3 kez elime alıp başladığım ve bir türlü devamını getiremediğim, Kürk Mantolu Madonna' yı okumaya başlayacağım.

Az önce nihayet okumakta olduğun kitabimı bitirdim.
Tam 3 kez elime alıp başladığım ve bir türlü devamını getiremediğim, Kürk Mantolu Madonna' yı okumaya başlayacağım.
Neden devam edemedin bilmiyorum ama bitirdiğinde iyi ki okumuşum diyeceğin bir kitap olacak bence. Ben çok severek okumuştum umarım sende öyle okursun.

kitapzede kitabım bitti.

Yeni kitabım : Sabahattin Uçar - Eşler arası karşılıklı fikir birliği ( ömür boyu mutluluk serisi 4.kitap ) - 71 sayfa

Ekledim bile :) Senin düşüncen yeter eflalim her kitabın 1 kitap sayılacak tabi ki başka türlüsü söz konusu değil sen tam bir kitap kurdusun biliyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…