Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Bende de bir garip duygu halleri var bu sıralarda. Azıcık dokunsalar ağlayacağım.

Ben de uzun zamandır almıyordum Suzancım. Yeni başladım ama çok hoşuma gitti, özlemişim. Uzun süre böyle devam etmeyi planlıyorum.

Evet, olay gerçek bir hikaye.
Tam adı "Anne Frank'ın Hatıra Defteri"
1942 yılında başlıyor olaylar ve henüz 13 yaşındaki bir kız çocuğunun bir tavan arasında geçirdiği yılları anlatıyor.
Spoiler vermeyeyim ama kesinlikle öneriyorum.

Bence de ertele biraz ördeğim. Bu sıralarda tadın pek yok.
Moralin düzgünken bozmak için okursun. :KK53:

Vampirella'cım, ben hangilerini Haziran'da okuduğumu hiç hatırlayamıyorum. o_O

Aynen Laydline'cım.
Biz de bayadır takip ediyoruz. Yeni bölümler ayda 1 geldiği için beklemek zor oluyor ama keyif alarak izliyoruz.
Normalde sosyal medya kullanmıyorum ama arada hesaplarına göz atıyorum. Twitter'da daha aktif.
Bisikleti ben de çok seviyorum. Dünya'yı pek düşünemiyorum ama biz de eşimle Türkiye turu istiyoruz bisikletle. Şimdilik 20-30 km'yi geçmeyecek şekilde hareket ediyoruz. Turları uzatmadan önce bisikleti tamamen söküp toplamayı öğrenmek gerekli. Az bekletiyoruz onu bakalım.
Bu arada sen yapıyor musun uzun yol? Tırmanma konusunda biraz çekincelerim var.

Nego Nego de hatırlamıyormuş. O zaman şöyle yapalım mı bir bildirim topiği açalım oraya sadece bitirdiğiniz kitapları yazın ama onları da favoriye kaydedin ki o ay neleri okuduğunuzu bilin yani örnek vereyim:

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş

(2 hafta sonra yine başka kitap bitti diyelim yeni bildirim şu şekilde:)

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş
-Ve Dağlar Yankılandı

bu şekilde bir topik olsun mu düşünceler nedir?

kitapzede kitapzede kitabım bitti. Sabahattin Uçar - Eşler arası karşılıklı sevgi -67 sayfa . Güzel bir kitaptı tavsiye ederim.

Yeni kitabım : Sabahattin Uçar - Eşler arası karşılıklı saygı ( ömür boyu mutluluk serisi 2.kitap ) - 50 sayfa

Bu arada ig de okuduğum kitapları da paylaşıyorum, ordan baktım 6 kitap olmuş haziran ayında :)

Tamamdır sen birkaç güne bitirirsin daha kitap cumartesi yaz yine :)

İyi akşamlar☺️Ben ve sürünen kitabımdan sevgiler @MorVampirella ❤️ Çocukları uyuttum, sporumu yaptım, üç gündür bitireyim deyip bitiremediğim kitabımı elime aldım son 43 syf ☺️Başlamadan da yazayım dedim☺️☺️

Nego Nego de hatırlamıyormuş. O zaman şöyle yapalım mı bir bildirim topiği açalım oraya sadece bitirdiğiniz kitapları yazın ama onları da favoriye kaydedin ki o ay neleri okuduğunuzu bilin yani örnek vereyim:

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş
-Ve Dağlar Yankılandı

Evet bu da güzel bir fiki bence olsun :)
Tamamdır sen birkaç güne bitirirsin daha kitap cumartesi yaz yine :)
Tamam yazarım :)

Yaa çok tatlısın sen @MiuLego bak ne diyor eflal :)
Düşünün bunu :)

Günaydın kitap kurtlarııı:KK200:

kelebek-hareketli-resim-0401.gif

bugün de böyle :))
kitapzede kitapzede kitabımın 330. sayfasındayım:dondurma:

Oley ilk kitabımı bitirdim :rolleyes: kitapzede kitapzede
:KK9:tebrikler

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş
-Ve Dağlar Yankılandı

bence olmasın kuzum.. karışır çok.. böyle yeni olduğu için tutmamış olabilir arkadaşlar ama bundan sonra not edecektir kendileri de düzenli..

Yaa çok tatlısın sen @MiuLego bak ne diyor eflal :)
:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:minnoş o kıyamaz..

biz ona evet tamam hı hı diyelim de ama her okuduğu kitabı 1 kitap sayalım olmaz öyle

Miu'yu kaçırdım yav :bicak:
Tamam tezi ben yazayım siz benim yerime kitap okuyun olmaz mı :KK53:

bunu okuyunca geri geldim ki çünkü de çok mantıklı bir öneri :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:tez dedin mi topuklarım:-)

X