Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Günaydın kitap kurtlarııı:KK200:

kelebek-hareketli-resim-0401.gif

bugün de böyle :))
kitapzede kitapzede kitabımın 330. sayfasındayım:dondurma:
Günaydın☺️❤️
kitapzede kitapzede kitabım bitti.

Yeni kitabım : Sabahattin Uçar - Eşler arası karşılıklı fikir birliği ( ömür boyu mutluluk serisi 4.kitap ) - 71 sayfa
hımm merak ettim☺️

Nego Nego de hatırlamıyormuş. O zaman şöyle yapalım mı bir bildirim topiği açalım oraya sadece bitirdiğiniz kitapları yazın ama onları da favoriye kaydedin ki o ay neleri okuduğunuzu bilin yani örnek vereyim:

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş

(2 hafta sonra yine başka kitap bitti diyelim yeni bildirim şu şekilde:)

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş
-Ve Dağlar Yankılandı

bu şekilde bir topik olsun mu düşünceler nedir?

Ben uyarım karara ama bu ay aklıma gelmemişti hangileri Haziran ayında diye not almak. Bundan sonra not da alabilirim. Her türlü uyar yani.

Nego Nego de hatırlamıyormuş. O zaman şöyle yapalım mı bir bildirim topiği açalım oraya sadece bitirdiğiniz kitapları yazın ama onları da favoriye kaydedin ki o ay neleri okuduğunuzu bilin yani örnek vereyim:

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş

(2 hafta sonra yine başka kitap bitti diyelim yeni bildirim şu şekilde:)

Haziran
-Bin Muhteşem Güneş
-Ve Dağlar Yankılandı

bu şekilde bir topik olsun mu düşünceler nedir?
Bence de olabilir

Mesela ben de haziran ayında hiç kitap bitirmedim sanıyordum ama buradaki mesajlarımı aratınca fark ettim ki 2 kitap bitirmişim. Ama tabi burada geyik de dönüyor, mesajları aratmak bazen çözüm olmayabilir. Belki senin dediğin şekilde ayrı bir konu olsa orada takibi daha kolay olur

moni moni morordek morordek hedef38beden hedef38beden @kardelelen321 miyaww__ miyaww__ @beyazinci S Suzi1704 @serguzestt @damlapal Nego Nego @MiuLego @LAydLiNe @ozgemsiii @ballikayfe @oynakbasi34 @eceboce @tuzsuz_ruh @Floweroflife @Bonus Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil @yolcukardelen

Kızlar Haziran ayı bitimine son 3 gün Cumartesi günü saat akşam 21:00 a kadar Haziran ayında okuyup bitirdiklerinizi yazıp beni etiketleyin ve ilk ay derecelerimizi sergileyelim ilk sayfamız şenlensin ve bir analiz yapayım. :KK200:
Az önce nihayet okumakta olduğun kitabimı bitirdim.:kahve:
Tam 3 kez elime alıp başladığım ve bir türlü devamını getiremediğim, Kürk Mantolu Madonna' yı okumaya başlayacağım.:KK5:

Az önce nihayet okumakta olduğun kitabimı bitirdim.:kahve:
Tam 3 kez elime alıp başladığım ve bir türlü devamını getiremediğim, Kürk Mantolu Madonna' yı okumaya başlayacağım.:KK5:
Neden devam edemedin bilmiyorum ama bitirdiğinde iyi ki okumuşum diyeceğin bir kitap olacak bence. Ben çok severek okumuştum :kahve: umarım sende öyle okursun.

kitapzede kitapzede kitabım bitti.

Yeni kitabım : Sabahattin Uçar - Eşler arası karşılıklı fikir birliği ( ömür boyu mutluluk serisi 4.kitap ) - 71 sayfa

Ekledim bile :) Senin düşüncen yeter eflalim her kitabın 1 kitap sayılacak tabi ki başka türlüsü söz konusu değil sen tam bir kitap kurdusun biliyoruz :):KK200:

X