Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Okitooo

Maşallah çok tatlısın ve hızlısın bu saatte ben daha 1 içtim
O mesajı da buraya yazmışımtakıma yazdım sanıyordum

Tamamdır yaşasın

Hasan Söylemez' den bahsediyorsun. Bisikletle dünya turu gibi bir hayalim olduğu için sıkı takipçisiyim. İnstagramdan da takip edebilirsin. Hatta kitabı var bir tane. Şimdi de biliyorsun belgesel çekiyor. Çıktı ilk günden beri takip ediyorum. Ama tamamını izleyemedim henüz. Anne Frank okumadım hiç.

Canım ben bir yere yazmadım buraya bildirdim hep bilmiyorum bu ay ne okudum

Markette kitap reyonu varmış

Okay Tiryakioğlu okuyan var mı?
Tarihi romanlar yazıyor, çok dikkatimi çekti, indirimde ki bir kitabını aldım, ulak serisinin 4.kitabı, indirimdeydi kaçırmıyım dedim, serinin ili üçünü netten getirticem.
Yorumlara baktım yazarın kitapları beğeniliyor. Tarihi roman seven biri olarak heyecanlandım

Listeme ekleyim psikolojim düzgün olduğu zaman okurum bu ara ben her şey olumsuz gidiyor habire ağlıyorum

Bende de bir garip duygu halleri var bu sıralarda. Azıcık dokunsalar ağlayacağım.

Yaaaaa kütüphaneden kitap almayalı o kadar uzun zaman oldu ki bildiğin duygulandım. Anılar geldi aklıma.

Ben de uzun zamandır almıyordum Suzancım. Yeni başladım ama çok hoşuma gitti, özlemişim. Uzun süre böyle devam etmeyi planlıyorum.

Evet, olay gerçek bir hikaye.
Tam adı "Anne Frank'ın Hatıra Defteri"
1942 yılında başlıyor olaylar ve henüz 13 yaşındaki bir kız çocuğunun bir tavan arasında geçirdiği yılları anlatıyor.
Spoiler vermeyeyim ama kesinlikle öneriyorum.

Yaa o zaman daha sonraya bırakayım
Gerci insan hayatında hicbir sey her zaman tam gitmez ama daha sağlam zamanlarıma kalsın, elbet olur herhalde :)

Bence de ertele biraz ördeğim. Bu sıralarda tadın pek yok.
Moralin düzgünken bozmak için okursun.

Vampirella'cım, ben hangilerini Haziran'da okuduğumu hiç hatırlayamıyorum.

Aynen Laydline'cım.
Biz de bayadır takip ediyoruz. Yeni bölümler ayda 1 geldiği için beklemek zor oluyor ama keyif alarak izliyoruz.
Normalde sosyal medya kullanmıyorum ama arada hesaplarına göz atıyorum. Twitter'da daha aktif.
Bisikleti ben de çok seviyorum. Dünya'yı pek düşünemiyorum ama biz de eşimle Türkiye turu istiyoruz bisikletle. Şimdilik 20-30 km'yi geçmeyecek şekilde hareket ediyoruz. Turları uzatmadan önce bisikleti tamamen söküp toplamayı öğrenmek gerekli. Az bekletiyoruz onu bakalım.
Bu arada sen yapıyor musun uzun yol? Tırmanma konusunda biraz çekincelerim var.

not aldım, teşekkür ettim

kitapzede kitabım bitti. Sabahattin Uçar - Eşler arası karşılıklı sevgi -67 sayfa . Güzel bir kitaptı tavsiye ederim.

Yeni kitabım : Sabahattin Uçar - Eşler arası karşılıklı saygı ( ömür boyu mutluluk serisi 2.kitap ) - 50 sayfa

Bu arada ig de okuduğum kitapları da paylaşıyorum, ordan baktım 6 kitap olmuş haziran ayında :)

Kitabımı bitirmek için son 3 gün desene
Yoksa resmen Haziran ayını boş geçmiş olacağım

Şu doktora tezine bi el atın da ben azcık kitap okuyayım arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…