Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Ben son kitabımı kaç defa uzattığımı hatırlamıyorum bile artık kütüphaneden bir daha vermeyeceğiz bu kitabı sana diyecekler valla

Oluyor bazen öyle kitaplar.
En son bir kitap aylarca süründü elimde, inat ettim ama bitene kadar canım çıktı.
Şimdi gitmeyen kitapları zorlayıp bir an önce bitiriyorum. Yoksa bitmedikçe bitmiyor.

Son kitabım bitirdi beni. Çok severek okuyorum ama baya ağlama moduna gireceğim.
Belki bilenleriniz vardır. Hayallere yolculuk diye bir belgesel var. Bisikletle Afrika'yı dolaşan bir adam.
Dün son bölümü izledik. Liberya'da madencilik yapan insanları.
Yutkunamadık resmen izlerken. O darma duman etmişken şimdi Anne Frank okuyorum ve ben baya iptal durumdayım.
Üzüldüğüm. mutlu olduğum anları düşündükçe bir taraftan utanıyorum.

Yaa o kitabı ben de okumak istiyorum, aslında ne çok kitap varmış okumak istediğim.

Beni de ağlatır muhtemelen hedefcim zaten ağlamaya hazır bi insanım

Yaa o kitabı ben de okumak istiyorum, aslında ne çok kitap varmış okumak istediğim.

Beni de ağlatır muhtemelen hedefcim zaten ağlamaya hazır bi insanım

Kahve ve peçete şart ördeğim ama psikolojinin sağlamlığından emin olduğun bir dönem olduğundan emin olmaya bak derim.

Ellerine sağlık

Yaaa burda da mı miu

Son 2 kitabımı kütüphaneden almıştım. İlk kitap uzun sürdü. Kitabın verilme süresi geldi. Süreyi uzatmak istemediğim ve bir an önce yeni kitaba başlamak için bitiversin dedim.
Yaaaaa kütüphaneden kitap almayalı o kadar uzun zaman oldu ki bildiğin duygulandım. Anılar geldi aklıma.

Gerçek bir hikaye mi? Tam olarak adı nedir kitabın?

Ben de çok etkilenirim ama okumak lazım bu tarz şeyleri.. insan gerçekten bazen şükretmeyi unutuyor bu tarz hikayeler veya gerçekler silkelenmeye yardımcı oluyor.
Sorma şu kpss çok lanet bir dert. Takmıyorum dese de insan takıyor
Takıyor takmaz mı dayan az kaldı vampir
Bir de güzel geçerse inşallah

Ellerine sağlık

Yaaa burda da mı miu

İvit ne var çok güzeller bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…