Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Günaydın kitap kurtlarııııı:KK37:

igrenc-yemekler_598001_m.jpg

sanırım bu gruptan atılacağım :KK70:
dün çok az kitap okuyabildim.. bugün hedefim epey yüksek hadi inşallah tuttururum..

@MorVampirella kuzucuğum 265. sayfadayım kitabımda.. hedef: 356. sayfaya gelebilmek gün bitiminde :KK69:

Eki Görüntüle 2162130

dün çok az kitap okuyabildim.. bugün hedefim epey yüksek hadi inşallah tuttururum..

@MorVampirella kuzucuğum 265. sayfadayım kitabımda.. hedef: 356. sayfaya gelebilmek gün bitiminde :KK69:
:kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk::KK47::kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk:yahu ara yapıodummm çok uygun sun sen diyet için biçilmiş kaftansın miummmm

Kahve ve peçete şart ördeğim ama psikolojinin sağlamlığından emin olduğun bir dönem olduğundan emin olmaya bak derim.
Yaa o zaman daha sonraya bırakayım
Gerci insan hayatında hicbir sey her zaman tam gitmez ama daha sağlam zamanlarıma kalsın, elbet olur herhalde :)

Eki Görüntüle 2162130

Miu kaptanım ikidir görüyorum fotoları, bir iştahım açılıyor ki sorma gitsin :bicak::KK48:

Eki Görüntüle 2162130

Allahtan dünkü paylaşımdan tecrübe kazandım da :kusmuk: tam bakmadan hızlı geçtim :KK70:

X