Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Dün gece kitabımı bitirdim bilgi olduğu için sabaha kadar sürdü. Ama çok güzeldi .diyet yapan herkese öneririm : Ayşegül Çoruhlu - Alkali Diyet. Altını çizdiğim yerleri zaman buldukça paylaşırım burada da.

Yeni kitabımı seçtim akşam başlayacağım.
Sarah jio - agapi "ölümsüz aşk"
Sayfa sayısına baktım ama emin değilim şu an internette 344 yazılı.
Ben de o kitabı çok merak ediyorum bizimle de paylaşırsan çok sevinirim :)

MorVampirella o site vikitap mı? Başka sitelerin sadece linkini vermek yasak diye biliyorum.
Vikitap'ın site düzenini sevmediğim için 1000kitap kullanıyorum, çok memnunum.
Evet vikitap bende site düzeni ile ilgili sıkıntı yaşıyorum ama 1000kitap indirdim telefonuma program açılmıyor neden anlamadim

Günaydıııın:KK200:

Haftasonu siteye giremediğim için buraya da uğrayamadım. Kitabımı okudum ama yine de. Çok değil ama elime aldım ya yine şükür.

İskender Pala-AbumRabum 522 sayfa. 123. Sayfadayım kitapzede kitapzede :KK200:

Kitap nasıl şimdilik ? Şöyle ki olay döngüsünğ 4-5 farklu yerden anlatıyor. Tabi hepsinin karakterleri farklı. Henüz onları tanıyabildim azcık. Olay döngüsü aynı yerde buluşacak. Dün gece okudğumda ancak biraz heyecan gelmeye başladı. Ama sonrası epey heyecanlı gibi. Başlarda olayı kişileri anlamaya çalışmakla geçti.

Tabi ki iskender palanın güzel akıcı etkileyici dili ve verdiği bol yüklü bilgileri ile bezenmiş bir kitap. Asla öylesine yazılmış bir kitap değil. Eminim bittiğinde bana çok şey katacak..

Olaylar yeni yeni heecanlanıyorken sürekli okuyasım geliyor ne olacak acaba diye :)

Demiştim daha önce 8 hazirandan sonra haftada 2 kez bildirim verildi mi verilmedi mi kontrol edeceğim. Devamlılık sağlamak motivasyon için önemli.

Dikkat edilmesi gereken bir şey istiyorum kitap bildirimi yaprken sadece adını değil kaç sayfa olduğunu ve ne zaman başladığınızı da yazmanız.

Ay sonunda herkes o ay bitirdiği kitapları toplu olarak yazıp beni etiketlesin. Sadece sayıları toplu görmek adına ve ilk 3 seçeceğiz :)

Ör: Kitap İsmi - Yazar İsmi
Çok çok özür diliyorum kaç gündür aklımda buraya bildirim yapmak
Seninle Başlamadı 50. sayfadayım :KK43:
Bu aralar çok yoğun geçiyor elime aldığımda cok uzun uzun okuyamıyorum maalesef

Arkadaşlar, sizde de buraya her yazılan kitabı okuma isteği oluyor mu? o_O
Çok güzel anlatılıyor kitaplar, hepsini birden okuyasım geliyor.
Home ofis çalışıyorum ve zaten çoğu zaman, zaman düzeni oturtmakta zorlanıyorum. Buradaki kitapları gördükçe, hepten kopuyorum. :kahve::kahve:
Hedefcim sorma buraya girince müthiş bir okuma isteği geliyor sonra okuyamadigim zaman da kendime kızıyorum. Ben de senin gibi genelde evden çalıştığım ve bir bıdıkla uğraştığım için düzeni oturtmam cidden çok zor oluyor bazen :KK53:

Ocak ayından beri kaç kitap okuduğumuzu belirtiyoruz kitapzede kitapzede da listeye ekliyor. :KK68:
Adları önemli değil sadece kaç tane olduğu önemli. :KK68: :KK68:

Süper yaaaaaa Hemen yazıyorum o zaman.

Ocak ayından beri 12 kitap okudum :KK36: kitapzede kitapzede

Şu an 13. kitabı okuyorum.

İki şehrin hikayesi - Charles Dickens 523 sayfa

Çok oldu başlayalı ama sınavlarımdan dolayı çok okuyamadım.

Şuan 87. sayfadayım.

Süper yaaaaaa Hemen yazıyorum o zaman.

Ocak ayından beri 12 kitap okudum :KK36: kitapzede kitapzede

Şu an 13. kitabı okuyorum.

İki şehrin hikayesi - Charles Dickens 523 sayfa

Çok oldu başlayalı ama sınavlarımdan dolayı çok okuyamadım.

Şuan 87. sayfadayım.

12 mi?
Ben çok ihmal ettim bu işi, hemen topuklamam lazım. :KK68:

X