Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Demiştim daha önce 8 hazirandan sonra haftada 2 kez bildirim verildi mi verilmedi mi kontrol edeceğim. Devamlılık sağlamak motivasyon için önemli.

Dikkat edilmesi gereken bir şey istiyorum kitap bildirimi yaprken sadece adını değil kaç sayfa olduğunu ve ne zaman başladığınızı da yazmanız.

Ay sonunda herkes o ay bitirdiği kitapları toplu olarak yazıp beni etiketlesin. Sadece sayıları toplu görmek adına ve ilk 3 seçeceğiz :)

Ör: Kitap İsmi - Yazar İsmi

Haftada herhangi 2 gün değil mi bildirimler? Günü belli değil.
Ben birkaç gündür okuyamadım. Hala aynı yerlerdeyim.
3 Sherlock Homes arka arkaya gitmedi sanırım. Basit kaldı kitaplar.

Arkadaşlar, sizde de buraya her yazılan kitabı okuma isteği oluyor mu? o_O
Çok güzel anlatılıyor kitaplar, hepsini birden okuyasım geliyor.
Home ofis çalışıyorum ve zaten çoğu zaman, zaman düzeni oturtmakta zorlanıyorum. Buradaki kitapları gördükçe, hepten kopuyorum. :kahve::kahve:
oluyor bende o :KK70:

Dün sadece 20 sayfa okuyabildim, hastayım o yüzden. Bugünde evde değilim, eve geçince umarım halim ve fırsatım olur.

Yeni kitaplarım(iki kitap bir arada satın aldım ibook’tan)
Kitap adları:
Footsteps in time ve prince of time(bu kitapların çevirisi yapılmamış Türkçeye)
Yazar: sarah woodbury
Sayfa sayısı:
baskı sayfa sayısı 679
iBook sayfa sayısı:2959
Başlıyorum
:halay:
Verdiğin bilgiler hangisine ait :)

Günaydın Sabahın 7 sinde gördüm mesajı haklı hemen açıp kitabımı okutayım bitsin öyle yazayım dedim zaten çok keyifli güle oynaya okuyorum eğlenirim diye düşünürken şimdi kitabı bitirdim böğüre böğüre ağlıyorum
Nitekim çok güzel bir kitap zaten bildiklerimizi yaşadıklarımızı hayatımızı okuyoruz. Evet; Birgül Özcan dan 'ev anası' 115 sayfa tek nefeslik bir kitap vakitsizlikten ve bazı talihsizliklerden bu kadar uzadı
Şimdiki kitabım Judith Malşka Liberman dan masal terapi
Mutlu haftasonları herkese :KK200:

Merhabaaa ama yine sayfa sayısını yazmamışsınn sonraki bildiriminde eklersen sevinirim keyifli okumalar :KK200:

Haftada herhangi 2 gün değil mi bildirimler? Günü belli değil.
Ben birkaç gündür okuyamadım. Hala aynı yerlerdeyim.
3 Sherlock Homes arka arkaya gitmedi sanırım. Basit kaldı kitaplar.

Evet haftada herhangi iki gün sıkmak istemiyorum ama devamlılık olsun istiyorum o yüzden :anneadayı:

Arkadaşlar, sizde de buraya her yazılan kitabı okuma isteği oluyor mu? o_O
Çok güzel anlatılıyor kitaplar, hepsini birden okuyasım geliyor.
Home ofis çalışıyorum ve zaten çoğu zaman, zaman düzeni oturtmakta zorlanıyorum. Buradaki kitapları gördükçe, hepten kopuyorum. :kahve::kahve:

Bana da oluyor ben favorilerime atıp sonrada bi word dosyam var oraya yazıyorum elimdekiler bitince fikir olur diye :KK36:

X