Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Hiç okumadım Sherlock neden bilmiyorum sanki içten içe bi önyargım var garip bende anlamıyorum kendimi:KK51:
Önceki okuduğum güzeldi adını hatırlayamadım şimdi. Birde dizisini, sinemasını da izlemiştim. Polisiye seviyorum aslında ama bu çok yavan geldi

Bu kullandığım site genel olayı bu anasayfada akışta insanlar neler okuyor ne kadar zamanda okuyor vs görebiliyorsun bir de gruplar falan var fantastik romantik sürükleyici vs vs kitap almaya karar verirken bakılabilir :) Kitabımın henüz yüzde 4 ünü okumuşum ne acı :-) Diğerlerini biraz daha kurcalayım onları da böyle eklerim :)

Eklentiler

• a.jpg
    a.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 55
Dün gece kitabımı bitirdim bilgi olduğu için sabaha kadar sürdü. Ama çok güzeldi .diyet yapan herkese öneririm : Ayşegül Çoruhlu - Alkali Diyet. Altını çizdiğim yerleri zaman buldukça paylaşırım burada da.

Yeni kitabımı seçtim akşam başlayacağım.
Sarah jio - agapi "ölümsüz aşk"
Sayfa sayısına baktım ama emin değilim şu an internette 344 yazılı.

Dün gece kitabımı bitirdim bilgi olduğu için sabaha kadar sürdü. Ama çok güzeldi .diyet yapan herkese öneririm : Ayşegül Çoruhlu - Alkali Diyet. Altını çizdiğim yerleri zaman buldukça paylaşırım burada da.

Yeni kitabımı seçtim akşam başlayacağım.
Sarah jio - agapi "ölümsüz aşk"
Sayfa sayısına baktım ama emin değilim şu an internette 344 yazılı.
kitapzede kitapzede

Bir de site var kitap takibi için ben onu da kullanıyorum bir de tel uygulaması buldum inceleyeceğim o da güzel aslında kitap sosyal medyası gibi bi şey

Adı ne acaba ben de indirmek istiyorum

Bu kullandığım site genel olayı bu anasayfada akışta insanlar neler okuyor ne kadar zamanda okuyor vs görebiliyorsun bir de gruplar falan var fantastik romantik sürükleyici vs vs kitap almaya karar verirken bakılabilir :) Kitabımın henüz yüzde 4 ünü okumuşum ne acı :-) Diğerlerini biraz daha kurcalayım onları da böyle eklerim :)

MorVampirella o site vikitap mı? Başka sitelerin sadece linkini vermek yasak diye biliyorum.
Vikitap'ın site düzenini sevmediğim için 1000kitap kullanıyorum, çok memnunum.

X