Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Yeni kitaplarım(iki kitap bir arada satın aldım ibook’tan)
Kitap adları:
Footsteps in time ve prince of time(bu kitapların çevirisi yapılmamış Türkçeye)
Yazar: sarah woodbury
Sayfa sayısı:
baskı sayfa sayısı 679
iBook sayfa sayısı:2959
Başlıyorum
:halay:

Minnak bir kitap okudum bitti. Çok satanlar listesinde görüp almıştım geçen ay. Çerez kiyap gibi. Derlemeler yapılmış çeşitli kitaplar bir iki paragraf ya da bir söz alınmış. Felsefik kişiye kendin keşfetmesini öneriyor.

Özgür bacaksız- bazı yollar yalnız yürünür

144 sayfa. Neredeyse yarısı çizimlerden oluşuyor. Sayfaların da yarısı dolu bazı sayfalar sadece bir ik cümleden oluşuyor alıntılar olduğu için.
@MorVampirella

Keyifliydi :)
Özgür bacaksız ın bir kitabını önermişlerdi bir ara bak sen yazınca geldi aklıma not alayım da bir araştırayım

Demiştim daha önce 8 hazirandan sonra haftada 2 kez bildirim verildi mi verilmedi mi kontrol edeceğim. Devamlılık sağlamak motivasyon için önemli.

Dikkat edilmesi gereken bir şey istiyorum kitap bildirimi yaprken sadece adını değil kaç sayfa olduğunu ve ne zaman başladığınızı da yazmanız.

Ay sonunda herkes o ay bitirdiği kitapları toplu olarak yazıp beni etiketlesin. Sadece sayıları toplu görmek adına ve ilk 3 seçeceğiz :)

Ör: Kitap İsmi - Yazar İsmi
Günaydın Sabahın 7 sinde gördüm mesajı haklı hemen açıp kitabımı okutayım bitsin öyle yazayım dedim zaten çok keyifli güle oynaya okuyorum eğlenirim diye düşünürken şimdi kitabı bitirdim böğüre böğüre ağlıyorum
Nitekim çok güzel bir kitap zaten bildiklerimizi yaşadıklarımızı hayatımızı okuyoruz. Evet; Birgül Özcan dan 'ev anası' 115 sayfa tek nefeslik bir kitap vakitsizlikten ve bazı talihsizliklerden bu kadar uzadı
Şimdiki kitabım Judith Malşka Liberman dan masal terapi
Mutlu haftasonları herkese :KK200:

Günaydın Sabahın 7 sinde gördüm mesajı haklı hemen açıp kitabımı okutayım bitsin öyle yazayım dedim zaten çok keyifli güle oynaya okuyorum eğlenirim diye düşünürken şimdi kitabı bitirdim böğüre böğüre ağlıyorum
Nitekim çok güzel bir kitap zaten bildiklerimizi yaşadıklarımızı hayatımızı okuyoruz. Evet; Birgül Özcan dan 'ev anası' 115 sayfa tek nefeslik bir kitap vakitsizlikten ve bazı talihsizliklerden bu kadar uzadı
Şimdiki kitabım Judith Malşka Liberman dan masal terapi
Mutlu haftasonları herkese :KK200:
Ev anası kitabını okumuştum ve bende sonunu öyle tahmin etmemiştim:KK43: çok sevdiğim bir kitap.

X