Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Kitabımı okuyamıyorum eşimin kardeşi aldı gitti çok ihtiyacım var gülmeye deyince kıyamadım yarım bıraktım kitabımı.

merhaba arkadaşlar size iki sorum olacak:
1-tavsiye edeceğiniz, yeri sizde farklı olan, sana en çok şey katan beş kitap nedir? (Bunu kendim için soruyorum ona göre alışveriş yapıcam)
İkinci sorum: Daha yeni girdiğim bir arkadaş grubunda hediye çekilişi yaptık birbirimize kitap alıcaz, bana çıkan kişiyle birebir hiç muhabbetim olmadı böyle birine hangi kitabı almamı tavsiye edersiniz?

Uçurtma avcısı ve devamı
Su çılgın Türkler (inkılap tarihini gerçekten öğretmişti)
Aşk ve gurur
Ya ben seçemiyorum içlerinden, ama bu üçü en etkileyici olanlardı.
ikinci sorunuza cevaben; klasiklerden seçebilirdim Aşk ve gurur mesela çok seviyorum o kitabı
Biraz feminen ise kurtlarla koşan kadınları çok merak ediyorum belki onu alabilirdim.
kucuk bebeği varsa popüler kitaplardan gidebilirdim mesela oyun kitapları var oyunperest gibi (yazarını unuttum ama iyi bi çocuk gelişimciydi diye hatırlıyorum) ya da Şermin Yaşar in oyuncu anne kitabı gibi.
ne güzel hediye kitap

Boş Ayna -Karyl McBride 273 sayfa bitirdim moni . Severek okudum, zaman zaman kendimi sorguladığım bir kitaptı.
Şimdi diğer kitabıma kaldığım yerden devam ediyorum.
Selçuk AYDEMİR-Liseden Arkadaşlar 222 sayfa ben 50. sayfasındayım . @moni
Bu arada yeni kitaplarım elime ulaştı. Peyami SAFA 9. Hariciye Koğuşu,
Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU -Kanaviçe yazarın ilk defa kitabını okuyacağım. daha önce arazamızda okuyan oldu mu ?

Selçuk AYDEMİR -Liseden Arkadaşlar 22 sayfa kitabımı bitirdim @moni Yeni kitabım Peyami SAFA -9.Hariciye Koğuşu 112 sayfa Ben etiketleme yapamıyorum. @moni

İyi geceler herkese, Ahmet Ümit-Askimiz eski bir roman bitti- 222 sayfa. Ben cok beğenmedim açıkçası, polisiye sevenler hiç beğenmeyeceklerdir diye düşünüyorum. Kitap üç öyküden oluşuyor en sonuncusu en dişe gelir olanıydı. Sherlock okusam daha iyiydi, bir Patasana yi hatırlıyorum yıllar önce okumuştum; bu yanından geçmiyor.

moni canım kitabım bitti Peyami SAFA 9. Hariciye Koğuşu 112 sayfa güzeldi. Şimdiki kitabım Selçuk AYDEMİR Evrak KÜREK 219 sayfa

Slm kizlar uzunca bi aradan sonra ben de kitap okumaya başlayabildim
ON iCiMDEKi KATiL adlı kitaba basladim 2 gün oldu
Cok sürükleyici bi roman
Yazar Mario Mazzanti
Sayfa sayısı 400
moni

Selçuk Aydemir- Liseden Arkadaşlar bitti 222 sayfa
Sanırım kalbimin can mayasına başlayacağım, İclal Aydın in.
@hande_buse evrak kürek nasıl, mahalleden arkadaşların devamı gibi mi gene?

moni ciğim seni etiketlememiz gerekiyormuş ben atlamışım orayı, hemen tekrar yazayım okuduklarımı:
Dan brown-ihanet noktası 506 sayfa
Ahmet Ümit- askimiz eski bir roman 222 sayfa
Selçuk Aydemir- liseden arkadaşlar 222 sayfa

Selçuk Aydemir- Liseden Arkadaşlar bitti 222 sayfa
Sanırım kalbimin can mayasına başlayacağım, İclal Aydın in.
@hande_buse evrak kürek nasıl, mahalleden arkadaşların devamı gibi mi gene?
Devamı gibi sayılmaz , sektöre nasıl başladığını anlatmış açıkçası ilk ikisi gb komik değil.

moni Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU -Kanaviçe 304 sayfa başladım. Biraz basit gb geldi ama bakalım ilerleyen sayfaları nasıl. Yazarla yeni tanışıyoruz ilk okuduğum kitabı.
Evde de Turgut ÖZAKMAN DİRİLİŞ Çanakkale 1915 e başladım.60. sayfasındayım. Bütün gece rüyamda savaş-cepheyle uğraştım.

Merhaba arkadaşlar;

Kitap okuma rutini oluşturduğum için ben de aranıza katılmak isterim. 1 yaşında kız annesi çalışan bir kadın olarak sadece işe gidip gelirken toplu taşımada okuyabiliyorum.

Şu anda okuduğum Erich Fromm-Sevme Sanatı 57/125 sayfadayım. moni

Sosyoloji ve Psikoloji anlamında ilgili olan arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir kitap...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…