Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Bende bildirim görünce çok mutlu oldum ♡ demekki Ayşem kendine geldi dedim içimden

O zaman bugün hemen bende bir kitaba başlıyorum Bakalım benim kızın kitaplarının arasında neler var Maşallah kitap kurdu her ikiside ve daha okumadığım bir kaç kitabı vardı sanırım

Kutsal Aile Fatih ALTINÖZ Bitirdim moni (187 sayfa) Beklentimin altında olan bir kitaptı belden konuları vardı ama erkeklerin düşünce yapılarını öğrenmek adına eğlenceliydi.
Yeni kitabım Selçuk AYDEMİR Liseden Arkadaşlar 222 sayfa .
Ekim ayında bu kitabıda bitirebilirsem 3 kitap okumuş olacağım. Mahalleden Arkadaşları okudum çok eğlendim gülerek okunacak bir kitap.

Merhaba, ben aranıza grup pasif hale gelmeden katılmıştım ancak bir kitap bile bitiremeden herkes çekilmişti
Hem çalışıyorum, hem 20aylik bi dana, okumak terapi gibi geliyor ama fırsat bulabildikce.
dün ”başka bir mutluluk fikri” ni bitirdim ve hemen ardından Dan Brown’un ihanet noktasına başladım, başladım denilirse 2 sayfa
Ayni zamanda ara ara “anksiyeteyi dengelemek” okuyorum, o kitabı sindirerek okumalıyım ilac gibi.
cok uzattım, insallah süreklilik sağlayabilirim kitap konusunda, kilo ile ilgili sıkıntı yok şimdilik

Tekrar hoşgeldiniz, bebişe sağlıklı ömürler diliyorum.

Tess Gerritsen - Cerrah - 376 sayfa bitti

Yeni kitabım Tess Geritsen - Çırak - 340 sayfa

Hali hazırda Adem Güneş - Bırak ve Rahatla - 50.sayfadayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…