Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Günaydın arkadaşlar;

Her gün 10 sayfa civarı hedefim. Dün ise 15 sayfa tamamladım.
Erich Fromm-Sevme Sanatı 72/125 sayfadayım.

Haftasonuna kadar bitirmek hedefim :)

Günaydın arkadaşlar;

Her gün 10 sayfa civarı hedefim. Dün ise 15 sayfa tamamladım.
Erich Fromm-Sevme Sanatı 72/125 sayfadayım.

Haftasonuna kadar bitirmek hedefim :)
Erich Fromm-Sevme Sanatı 90/125 sayfadayım. Hafta sonu kitap okuyamıyorum. O yüzden yarın bitirmeye çalışacağım.
Toplu taşımada okuyan biri olarak, okulların tatil olması işime yaradı. En azından oturacak ve keyifle okuyacak yer bulabiliyorum :)

Kimseden ses soluk çıkmıyor. Her gün bildirim yapılmıyor muydu?

moni moni Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU -Kanaviçe 304 sayfa bitirdim Açıkçası bir daha bu yazarı okuyacağımı sanmıyorum bana çok basit geldi etkilendiğim oldu ama beklediğim gibi değildi.

moni moni Laurent Gounelle- Seni her şeyin mümkün olduğu bir yere götüreceğim/316 sayfa.
Varoluşumuzu, hayattaki amaçlarımızı, aslında ne kadar kolay olan doğallığı nasıl bu kadar zorlastirabildigimizi, aslında görünenin ötesine bakabildigimizde her şeyin ne kadar düz ve basit olduğunu anlatan bundan daha iyi bir kitap okumadım. Anlatım basit, kurgu yavan, ama ana fikir efsane. Siddetle tavsiye ediyorum.

Sonunda kitabımı bitirdim Fatih BAYHAN Gençler için Safahat 192 Sayfa
Safahat a Giriş benim için , Mehmet Akif ERSOY ' un hayatına dair kısa da olsa bilgi edindim bundan sonraki adımım Safahat ı okumak olacak. Kitap epeydir elimde kaldı bazen yaşıyorum bu durumu hiç okuyasım gelmiyor bazende durduramıyorum kendimi. moni moni

moni moni Laurent Gounelle- Seni her şeyin mümkün olduğu bir yere götüreceğim/316 sayfa.
Varoluşumuzu, hayattaki amaçlarımızı, aslında ne kadar kolay olan doğallığı nasıl bu kadar zorlastirabildigimizi, aslında görünenin ötesine bakabildigimizde her şeyin ne kadar düz ve basit olduğunu anlatan bundan daha iyi bir kitap okumadım. Anlatım basit, kurgu yavan, ama ana fikir efsane. Siddetle tavsiye ediyorum.

Kitabı not aldım , alışveriş yaptığım zaman listemde olacak:KK39:

Şimdi Sabahattin ALİ Sırça Köşk e başlamayı düşünüyorum küçük hemencik biter umarım. Behzat Ç. ye ara verdim okurum heralde :KK66:
Superr
Suara kendimi her türlü cok ihmal ettim
Bi guzel toparlaniyim da öncelik kitaba baslamak olacak benim de

moni moni Lauren Gounelle- yasamayı öğrendiğim gün 288 sayfa. Bu da iyiydi👍🏻
sanirim senden önce ben e başlayacağım, filmini izlemiştim. Mendilleri hazır edeyim🤪

moni moni senden önce ben 472 sayfa
İkigai 171 sayfa bittiler.
senden önce ben filmini önceden izlemiştim, güzeldi.
İkigai bir daha kişisel gelişim kitabı almayacağım dedirten kitap. Yani yeni bisey ogrenmedim. Benim diyen sözde yaşam koçlarının sıradan bi İnstagram postuna sığar. Para vermeye gerek yok.

moni moni aramizdaki kadın 444 sayfa bitti.
birden fazla kitabı aynı anda okuyunca pespese bitiyor:)
Kitaba gelince, trendeki kız ve iyi kız ı okuyup beğenmişseniz bunu da seversiniz. Çok sürükleyiciydi aslında iki günde bitti. Türü gerilim.
sanirim simdi Çernobil e başlayacağım.
Sizler nerelerdesiniz kimsenin sesi çıkmıyor?

Merhaba bende aranıza katılmak istiyorum. Duygusal olan hiçbir kitabı okumam sakın kızmayın çoook ağlıyorum öyleki günlerce devam edebiliyor. Yine aynı sebepten türk yazarda okumamaya gayret ediyorum. Ne diyeyim duygusal milletiz bu da tabiki kitaplarımıza yansıyor. Bunu dışında romantik ve fantastik bilimkurgu türü kitaplar okumayı çok severim.

Bugün Aurora'nın dönüşü isimli kitabı bitirdim. Bilimkurgu türünün güzel serileri arasına girecek hem eğlenceli hemde heyecanlı bir kitap. Aurora'nın dönüşü serinin ilk kitabı. İkinci kitap henüz dilimize çevrilmedi. Üç0ncü kitabıysa yazarları tarafından henüz yazılmadı😂. Seri beklemeyi sevmeyen arkadaşlarımız bunu dikkate alsınlar💃🏻
auroranin-donusu-aurora-dongusu-1-3604927-43-O.jpg

Merhaba, yeni helen arkadaşlarımız hoş gelmişler. :KK200:
İlk sayfamızı güncelledim.Hoppa

X