Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Evet filmi de varmış ama okuyarak hayalimde canlandırmak daha iyi geliyor bana. Açlık oyunlarıda , Alacakaranlık serisi de aynı önce okudum sonra izledim. Okuduktan sonra izleyeceğim Hoppa
Evet onlari ben de okuyup sonra izlemistim ama filmler hayal kirikligi oluyor hep kitaptan sonra :) Gerci bu kitabin filmde oynayanlar da cok basariliydi, bakalim begenecek misin kitabindan sonra :)

Bu kitap bende de var ama bi türlü başlayamıyorum. Çekmiyor sanki beni. Siz ne düşünüyorsunuz kitap hakkında? Konu biraz ortalarda mı kendini belli ediyor? :KK64:

Evet konu biraz ortalara doğru çıkıyor ben de henüz başında sayılırım vaktim yok şu sıralar.. Ama herkes çok etkilenmiş okuyanlar ve izleyenlerin yorumu.

O zaman bugun cayinin/kahvenin yanina uzun zamandir alip baslayamadigin kitabindan bir sayfa okuyup katilsana :KK74:
Ay canım yeni gördüm msj :-)
Bugün niyetlendim ama mutfaktan çıkamadım ne yazıkki:KK70:
Süreyi de uzattım kütüphaneden bakalım bitecek mi olmazsa gidip yeniden alcam kitabı:-)

Kitap Hırsızı bitti. moni moni

Kitap evet başlarda çok sıkıcı ilerledi ortasında sonunu hep merak ederek okudum çok çok akıcı bir kitap değil ama güzeldi okunabilir bir kitap.

Merhabalar kızlar yeni kitabım Selma FINDIKLI İmbatta Karanfil Kokusu 154 sayfa . Eşimin kuzeninin kitaplığından elime geçen bir kitap yazarını bilmiyorum. Başladım güzel ilerliyor 26. sayfadayım moni moni

Albert Camus - Yabancı bitti

Kitabın ilk kısmında çok sıkıldım. Ne anlatıyor bu böyle dedim ama ikinci kısımda her şey aydınlandı ve beğendim kitabı. Ilk bölümde sıkılmam ve o dönemde çok yoğun olmam sebebiyle de 100 sayfalık kitabı anca bitirebildim :olamaz:

Sıradaki kitabım ne olacak bilmiyorum

X