Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Geçmişte babasını kaybetmiş bir kişinin herşeyin bittiğini düşündüğü anda karşına çıkan bir kişiyle hayatının tamamen olumlu yönde değişmesini anlatıyor ve kitabın sonunda harika bir sürpriz var :KK39:
Bu kitabın konusu bişeyi ne kadar düşünmek istemezsen o kadar çok düşünürsün sözünden yola çıkarak düşüncelerini eğitmeyi anlatıyor :KK39:
Paylastigin icin tesekkurler canım :KK68: aklimda bulunsun bende gördüğüm yerde alayim... her ikisininde konusu guzelmis :KK66:)

Selamlar
Ben de ilkokuldan beri kitap okumayı seviyorum. Bebek sahibi olunca ancak bebek bakimi kitaplarina zaman ayirabiliyorum. Elizabeth Pantley the no cry sleep solution'a baslayacagim bu aksam zaman kalirsa.
Ben o kitabi gecen gun bitirdim, baslayabildin mi? Bence kitap guzeldi ama ben zaten yazilanlarin bir kismini yapiyormusum bilmeden, digerleri de isime gelmiyor :rolleyes:
Onun no cry discipline solution kitabi da var sirada listemde :kahve:

Kizlar biraz gecmisi okudum da ne guzel bir suru kitap okuyorsunuz, hatta birkac kitabi not aldim, satin alip okuyacagim :super:
moni moni kitaplar bitince ufak 2-3 cumle kitap hakkinda bilgi verilse, romandi, egitim kitabi vs, begendim, idare eder ve su su hakkinda gibi? Ozet degil tabi, kimsenin vakti olmaz ama ben bakarken hepsini tek tek google'dan konularina baktim okuma listeme ekleyecegim kitap var mi diye... sadece bir oneri :KK68:

Kizlar selam, ben de katilabilir miyim? :)
Harvey MD Karp'tan the happiest baby on the block kitabini okuyorum. 44. sayfadayim, 260 sayfa toplamda.
moni moni bu arada ben de iki kitap ayni anda okuyorum cogu zaman.. ikincisi de Didem Kanca Ustay'in Yarin diyete basliyorum kitabi ama kacinci sayfadayim sonra yazarim, kitabim evde :)

Ben o kitabi gecen gun bitirdim, baslayabildin mi? Bence kitap guzeldi ama ben zaten yazilanlarin bir kismini yapiyormusum bilmeden, digerleri de isime gelmiyor :rolleyes:
Onun no cry discipline solution kitabi da var sirada listemde :kahve:
Bitirdim ama dedigin gibi net bir çözüm sunmuyor ama zaten işin doğası böyle bence. tracy hoggdan cok yararlaniyoru. Biz kendimizce bir yol belirledik, önce memede uyumayı azaltıp sonra yatağında uyumayı öğreticez. bebek 5 aylıkken gündüz beslenmelerini mümkün olduğunca memesiz yapmaya başladık (çoğunlukla bebek arabasında). Son iki haftadır da fırsat oldukca akşam uykusuna babası yatırıyor. Yine biraz itiraz ediyor ama pek aglamadan uyutuyor babasi. Ben olursam memeyi alana kadar giderek siddetlenerek agliyor.

Bitirdim ama dedigin gibi net bir çözüm sunmuyor ama zaten işin doğası böyle bence. tracy hoggdan cok yararlaniyoru. Biz kendimizce bir yol belirledik, önce memede uyumayı azaltıp sonra yatağında uyumayı öğreticez. bebek 5 aylıkken gündüz beslenmelerini mümkün olduğunca memesiz yapmaya başladık (çoğunlukla bebek arabasında). Son iki haftadır da fırsat oldukca akşam uykusuna babası yatırıyor. Yine biraz itiraz ediyor ama pek aglamadan uyutuyor babasi. Ben olursam memeyi alana kadar giderek siddetlenerek agliyor.
Benim emzirme donemim cok sancili oldu, hep sut kanallarim tikandi, bebegim 11 aylik oldu hala da tikaniyor :KK57: o yuzden zaten emzirerek uyutmayi cok yapamadim, bu aralar bazen uyuyor ama genelde kucakta sallayarak bizim de.. :rolleyes: Baslarda gun icinde ben, aksam uykusuna da babasi yatiriyordu ama bu aralar ise dondum diye sanirim hep beni istiyor uyumak icin yoksa cok agliyor.. Suanki taktigimiz de biraz kucakta sallayip sakinlesince gogsumuze yatirip sarilarak uykuya dalmasini beklemek :KK70:
Tracy Hogg duymamistim hic, hangi kitabini onerirsin, bakiyim ben de

X