Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

:KK48: Kıyamam en azından halinden anlar diyet yaparken.Abur cubur yemez gözünün önünde
Yok anacim diyet de yapmiyo
Sadece gece yemesini kesti
Ev merkezde olunca ise yürüyerek gidip geliyo bide işyerinde pek yemek yemiyorum diyo beğenmediği için
Adam patır patır veriyo maşallah:KK70:

Kutul Amara'nın 453. sayfasındayım
Bir de eskilere dönüp Harry Potter ve Felsefe Taşı'na başladım
Yazar J.K. Rowling sayfa 170 sayfa (PDF'den okuduğum için bu kadar, kitap kaç sayfaydı hiç hatırlamıyorum)
HP'de şuan 97. sayfadayım okumaya da devam edeceğim şimdi

moni moni cim ilk sayfadaki listede benim okuduğum kitap adı ve yazarı yanlış yazılmış Yaz romanı Kürşat Başar ın Glisemik İndeks Diyeti ise Pr.Dr. Metin Özata nın bu ay üçüncü kitabımı okuyorum üçüncüsüde Laurent GOUNELLE Tanrı Daima Tebdili Kıyafet Gezer sayfa sayısı 447 ve ben 210.sayfadayım an itibarıyla :KK39:

Bu arada Harry Potter ve Sirlar Odasina basladim.

Kitabına başladım da sayfa sayısı bildirmeme gerek kalmadı çünkü kitabı bitirdim.

Başlayacak olduğum kitap: İslami Çalışmada Eğitimin Önemi-Yazar: Muhammed Kutup-Sayfa:144
Diğer başlayacak olduğum kitapta: Harry Potter ve Azkaban Tutsağı-Yazar: J.K. Rowling-Sayfa: PDF:178 Gerçek Kitapta:396

Hazır kardeşlerim de gitmişken kitaba sardım :kahve::kahve:

Kitabına başladım da sayfa sayısı bildirmeme gerek kalmadı çünkü kitabı bitirdim.

Başlayacak olduğum kitap: İslami Çalışmada Eğitimin Önemi-Yazar: Muhammed Kutup-Sayfa:144
Diğer başlayacak olduğum kitapta: Harry Potter ve Azkaban Tutsağı-Yazar: J.K. Rowling-Sayfa: PDF:178 Gerçek Kitapta:396

Hazır kardeşlerim de gitmişken kitaba sardım :kahve::kahve:

Sırlar odasında 86. sayfadayım

X