Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Merhaba kızlar yılbaşına hasta girdim ve hala iyileşemedim. Başladığım kitaba devam edemedim yolda okumaya çalışıyorum ama o kadar çok yabancı isim var ki aklıma yatıramıyorum.. Yani daha sonra okumak üzere yarım bırakacağım..:işsiz:

moni moni kitabim simdi bitti Ahmet umit beyoglunun en guzel abisi.....guzeldi yine bir polisiye seruveni ama ayni zamanda hayati anlatan bir kitapti...cok akici bir anlatimi var okumak isteyenlere tavsiye ederim....

Yarin yeni bir kitap secip baslarim bildirim yaparim:KK66:)

kitaplarını yakından takip ediyorum canım:) hemen baktım internetten baya yüksek puanlı bir kitapmış ben ilk defa duymuştum, yorumlarını sabızsızlıkla bekliyorum:)
Elif safak Ask bende okudum sems tebriz ve mevlanayi anlatiyordu .. kitabin ciktigi ilk yillarda okumustum.... yani onlarin hayatlari degilde ogutlerini numaralandirmis bi sekilde anlatan bi kitap

kitaplarını yakından takip ediyorum canım:) hemen baktım internetten baya yüksek puanlı bir kitapmış ben ilk defa duymuştum, yorumlarını sabızsızlıkla bekliyorum:)
Oyun oynama sanatı'nın methini ben de çok duymuştum, artık bi okuyayım dedim. Bir de cocukla oyun kurmada ben şahsen çok zorlanıyorum hiç benim anladığım işler değil bunlar maalesef :bicak:
Yorumlarımı yazarım mutlaka. Ebeveynlik kitaplarından sıkılıyorum bi süre sonra, araya roman falan serpistirmeye çalışıyorum :KK48:

Oyun oynama sanatı'nın methini ben de çok duymuştum, artık bi okuyayım dedim. Bir de cocukla oyun kurmada ben şahsen çok zorlanıyorum hiç benim anladığım işler değil bunlar maalesef :bicak:
Yorumlarımı yazarım mutlaka. Ebeveynlik kitaplarından sıkılıyorum bi süre sonra, araya roman falan serpistirmeye çalışıyorum :KK48:
ben de hiç sevmiyorum ya oyun oynamayı çok çabuk sıkılıyorum hem de hiç yaratıcılığım yok aktivite türetemiyorum hiç

moni moni yeni kitabımın adı Bir psikiyatristin gizli defeteri ...
yazarı : gary small - gigi vorgan
kitap sayfası :336

okuyanız var mı nasıl şimdiden merak ediyorum bugün başıyacam :KK66:))

X