Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Merhaba bende zayıflama konusunda büyük girişimlerde ve kararlılıkta bulunduğumu düşündüğümden 10. takım grubu ile birlikte yoluma devam etme kararı aldım. Kitap benim için her zaman öncelikli olmuştur fakat bir süredir kendimde kitap okuması konusunda bir istikrarsızlık görüyorum. Bu yüzden buraya yazarak daha düzenli okuyacağıma inanıyorum.

Bugün daha yeni başladığım filmini izleyip kitabını uzun süredir okumak istediğim bir kitap.

Kitap Adı: Körlük
Yazar: Jose Saramago
Sayfa Sayısı: 336
Okumuş olduğum: 23

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi Diyet Polikliniğine ye
Yönlendirilen Hastalarda Diyete Uyumu Etkileyen Kimi Faktörler - Dyt. Nilgün İSTEK

98 sayfalık bi yüksek lisans tezi okudum bitirdim :KK76:
Dikkatini çeken kısımlar nelerdi canim.merak.ettim.

Merhaba bende zayıflama konusunda büyük girişimlerde ve kararlılıkta bulunduğumu düşündüğümden 10. takım grubu ile birlikte yoluma devam etme kararı aldım. Kitap benim için her zaman öncelikli olmuştur fakat bir süredir kendimde kitap okuması konusunda bir istikrarsızlık görüyorum. Bu yüzden buraya yazarak daha düzenli okuyacağıma inanıyorum.

Bugün daha yeni başladığım filmini izleyip kitabını uzun süredir okumak istediğim bir kitap.

Kitap Adı: Körlük
Yazar: Jose Saramago
Sayfa Sayısı: 336
Okumuş olduğum: 23

Bende bugun yeni kitabimi aldim.Eskiden okumaya daha cok zaman ayiriyordum belki burasi sayesinde yine okumaya baslarim.Hemde kitap tavsiyelerinden faydalanirim...
KITABIN YAZARI Ayse Kulin
KITABIN ADI Son
SAYFA SAYISI. 300

Hoşgeldiniz kızlar.:KK68::KK68:

Kitabım bitti. Yeni kitaba başlıyorum .:kahve:

Kitaplar: Nutuk/ İnsan Vücuduna Yolculuk

Yazarları: Atatürk / Gavın Francıs

Sayfa: 600 / 258

Başlangıç: 8 Ocak / 15 Ocak

Okunan sayfa: 100 / 15
İki kitap birden takip etmek zor olmuyır mu canım, koparım gibi geliyor ben öyle yapsam

gunaydin-komik.jpg

moni moni canim kitabimin 300. Sayfasindayim bu hafta sonu bitiririm insallah... haftaya memleketten ablamlar gelecek hemen yeni kitaba baslayamayacam...

X