Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

moni moni cim ben kitabıma devam edemedim perşembe gününden beri sinüzitim çok fena azdı rahatsızım hedefim kitabımı bitirerek yeni yıla girmekti ama nasip olmadı. Şimdiden hepinizin yeni yılını kutluyorum. Hepimiz için güzelliklerle dolu bir yıl olmasını diliyorum.

moni moni cim ben kitabıma devam edemedim perşembe gününden beri sinüzitim çok fena azdı rahatsızım hedefim kitabımı bitirerek yeni yıla girmekti ama nasip olmadı. Şimdiden hepinizin yeni yılını kutluyorum. Hepimiz için güzelliklerle dolu bir yıl olmasını diliyorum.
geçmiş olsun canım:KK60:
Mutlu, güzel yıllar diliyorum.:KK200:

2018de okuduğumuz en güzel 3kitabı paylaşmakta ne dersiniz kızlar:)
Evet dediğinizi varsayarak ben yazıyorum :KK70:
Saklı seçilmişler, taş devri diyeti, masal terapi
Çok güzel fikirmiş :)

Ben de yazayım o halde:

Nietzsche Ağladığında
Sana Gül Bahçesi Vadetmedim
Pembe Fili Düşünme

Çok güzel fikirmiş :)

Ben de yazayım o halde:

Nietzsche Ağladığında
Sana Gül Bahçesi Vadetmedim
Pembe Fili Düşünme

Aaa ilk ikisini universitedeyken okumustum. Ikisi de cok iyiydi bence. Hatta hizimi alamayip Irvin Yalom'un baska kitaplarini da almistim. Basarili bir yazar ve psikiyatrist. Kitaplarim uzak bir ilde, bi kolinin icinde ama hatirladigim kadariyla okuduklarim sunlardi:

Varoluscu Psikoterapi
Divan
Bugunu yasama arzusu
Hergun biraz daha yakin
Askin Celladi

Hani boyle sevdigin bir yazar bulunca tum kitaplarini okumak istersin ya, bu beyefendi de bende o etkiyi yaratmisti o zamanlar. Ayni seyi Ursula K. LeGuin'de de yasamistim, hanimefendiyi de rahmetle anayim buradan

Aaa ilk ikisini universitedeyken okumustum. Ikisi de cok iyiydi bence. Hatta hizimi alamayip Irvin Yalom'un baska kitaplarini da almistim. Basarili bir yazar ve psikiyatrist. Kitaplarim uzak bir ilde, bi kolinin icinde ama hatirladigim kadariyla okuduklarim sunlardi:

Varoluscu Psikoterapi
Divan
Bugunu yasama arzusu
Hergun biraz daha yakin
Askin Celladi

Hani boyle sevdigin bir yazar bulunca tum kitaplarini okumak istersin ya, bu beyefendi de bende o etkiyi yaratmisti o zamanlar. Ayni seyi Ursula K. LeGuin'de de yasamistim, hanimefendiyi de rahmetle anayim buradan
Ben de özellikle Nietzsche Ağladığında'yı ne zamandır okumak istiyordum, bu seneye kısmetmiş. Çok beğendim ve dediğin gibi Irvin Yalom'un diğer kitaplarını da okumak istiyorum aslında.

Merhaba, nihayet kitabımı bitirdim.:21:
Daha önce de bahsettiğim gibi, bir bilim kitabı ve bilgilendirici, öğreticiydi. Okurken çok keyif aldım.
Birçok kitap aldım, henüz karar vermedim hangisine başlayacağıma. Gün içinde yazarım.:kahve:

Evde olmanın avantajını kullanıp sporumu yaptım 35 dakika leslie çalıştım:KK73::KK73::KK73: 35 dakikada akşam yaparsam süper olur :KK6::KK6::KK6: bundan sonra spora ağırlık vermeye karar verdim çünkü artık kilo verirken sıkılaşmam gerek diye düşünüyorum :KK39:

Merhaba, nihayet kitabımı bitirdim.:21:
Daha önce de bahsettiğim gibi, bir bilim kitabı ve bilgilendirici, öğreticiydi. Okurken çok keyif aldım.
Birçok kitap aldım, henüz karar vermedim hangisine başlayacağıma. Gün içinde yazarım.:kahve:

Aldığın kitapları keyifle okumanı dilerim canım ben kitap alınca çok mutlu olurum :kahve:

X