Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Benim babam da çok düşkün de işte eşiminki biraz abartı işte...
Onlar varken işte mutfağa girer tabakları vs. hazırlar :)
Gıcık oluyorum ben de !
Sanki her zaman öyleymiş gibi !

Aslında o gösterişi senin ailene yapması lazım bakın ben iyi kocayım izlenimi vermek için!

Kızlar canım böyle hiç bişey düşünmeden boş boş dolaşmak istiyor ve de tatil yapmak istiyor :KK43:
Yorgunuuuum dostlarım yorgunum artıııııık, vefasız yıllaraaaaa dargınım artıııııkkkk!
Yeni besteciniz ! Çalıntığı ama idare edin artık :p

Kızlar canım böyle hiç bişey düşünmeden boş boş dolaşmak istiyor ve de tatil yapmak istiyor :KK43:
Yorgunuuuum dostlarım yorgunum artıııııık, vefasız yıllaraaaaa dargınım artıııııkkkk!

Düşünüp düşünüp daha da sıkma canını.Dün bir derdim var topiğin debi konu buldum ''Bugün kendim için ne yapım '' diye.
Hakkaten güzel bi konu,insanın kendine dönüp bi bakması gerekiyo arada
Peki sizler ne zamandır beri kendiniz için bişeyler yapmıyosunuz kızlar?Zamanı gelmedi mi artık eş,çocuk,aile için bişeyler yapmayı bırakıp kendimize vakit ayırmanın?

Düşünüp düşünüp daha da sıkma canını.Dün bir derdim var topiğin debi konu buldum ''Bugün kendim için ne yapım '' diye.
Hakkaten güzel bi konu,insanın kendine dönüp bi bakması gerekiyo arada
Peki sizler ne zamandır beri kendiniz için bişeyler yapmıyosunuz kızlar?Zamanı gelmedi mi artık eş,çocuk,aile için bişeyler yapmayı bırakıp kendimize vakit ayırmanın?

Valla uzun zaman oldu kendime vakit ayırmayalı. İşte geçen çocuk yokken baş-başa dolaştık eşimle felan güzel oldu...
Aman bana bulaşmasın kimse ! Keyfimi bozmasın da ! Ben bir şekilde mutlu olurum kendimle, oğlumla...
Ben şimdiden bayram stresi oldum ondan bu kadar gerginim !

Valla uzun zaman oldu kendime vakit ayırmayalı. İşte geçen çocuk yokken baş-başa dolaştık eşimle felan güzel oldu...
Aman bana bulaşmasın kimse ! Keyfimi bozmasın da ! Ben bir şekilde mutlu olurum kendimle, oğlumla...
Ben şimdiden bayram stresi oldum ondan bu kadar gerginim !

Canım benim çok var daha bayrama ama şimdiden bu kadar sıkıntıya girmeye değer mi?
Sonuçta bayramda oraya gidiceksiniz sen kafana taksanda bu olucak şimdiden boşuna yıpratıosun kendini daha çok zaman var

amaaan canım boşver ya..düşünüp düşünüp kısa devre yapma kendine :KK70:

Allahtan benim kocam öyle şeylerde bi kişiye yapmıyo..
Kim gelirse gelsin mutfakta işim olursa gelir bakar yardım eder sofraya..

süper valla benim eşimde sofrayı düzenlemeyi çok sever sagolsun yardımcı olur baana tabakları peçeteleri kaşıkları bardakları falan hep eşim yerleştirir bende servis yaparım :)))

Canım benim çok var daha bayrama ama şimdiden bu kadar sıkıntıya girmeye değer mi?
Sonuçta bayramda oraya gidiceksiniz sen kafana taksanda bu olucak şimdiden boşuna yıpratıosun kendini daha çok zaman var

Her sene bu stresi yaşıyorum ve her sene daha kötüsü oluyor !
Aman gelsin o zaman görürüz dediğin gibi...

Allahtan benim kocam öyle şeylerde bi kişiye yapmıyo..
Kim gelirse gelsin mutfakta işim olursa gelir bakar yardım eder sofraya..

Benim eşim de başlarda öyleydi de şimdi ERRRKEK (!) oldu :KK47:

Son düzenleme:
ahahahaha :KK70:
esencim sen beni korkutuyosun yaaa :KK70:

bizimkide mi böyle olcak acabaa :KK70:

:)))))
Canım yaaaa, korkutmak istememiştim :KK1:
Az çok sinyalini verirdi ya şimdiye kadar seninki merak etme.
Hem sizin evliliğiniz bizimki gibi öyle dışardan etkilenmiyor fazla anlattığın kadarıyla.
Bizimki biraz tavır yapıyor ondan.

:)))))
Canım yaaaa, korkutmak istememiştim :KK1:
Az çok sinyalini verirdi ya şimdiye kadar seninki merak etme.
Hem sizin evliliğiniz bizimki gibi öyle dışardan etkilenmiyor fazla anlattığın kadarıyla.
Bizimki biraz tavır yapıyor ondan.

eşim genelde beni mutlu eder, sözümü dinler ya :KK70:

bi dünkü mesele beni sinir etti işte :KK70:

onda da ambargoyu görünce tıpış tıpış gidicek orduevine :KK33:

ilerde çocuk mocuk olcak..hiiiiç gelemem tıkış tıkış yatmaya valla..

2 haftalık iznimizde milleti memnun etmeye çabalıyoruz, başka zaman da onlar geliversinler bi zahmet, görmek istiyolarsa oğullarını..

hayır ben mi haksız düşünüyorum diye kendime soruyorum ama, ben artık kendi evimde bile rahat edemiyorum ki.

esencim senin evlilik biraz daha oturmuş durumda, sana bi şey sormak istiyorum sakıncası yoksa..

şimdi ailelere gidince malum nedenden dolayı banyoya gitmek istemiyorum sabah sabah..
gidince de aha yapmışlar izlenimi veriliyo..bu yüzden istemiyorum valla...

sende de öyle bi düşünce var mı...

yoksa ben mi enteresanım..

eşim genelde beni mutlu eder, sözümü dinler ya :KK70:

bi dünkü mesele beni sinir etti işte :KK70:

onda da ambargoyu görünce tıpış tıpış gidicek orduevine :KK33:

ilerde çocuk mocuk olcak..hiiiiç gelemem tıkış tıkış yatmaya valla..

2 haftalık iznimizde milleti memnun etmeye çabalıyoruz, başka zaman da onlar geliversinler bi zahmet, görmek istiyolarsa oğullarını..

hayır ben mi haksız düşünüyorum diye kendime soruyorum ama, ben artık kendi evimde bile rahat edemiyorum ki.

esencim senin evlilik biraz daha oturmuş durumda, sana bi şey sormak istiyorum sakıncası yoksa..

şimdi ailelere gidince malum nedenden dolayı banyoya gitmek istemiyorum sabah sabah..
gidince de aha yapmışlar izlenimi veriliyo..bu yüzden istemiyorum valla...

sende de öyle bi düşünce var mı...

yoksa ben mi enteresanım..

Canım başlarda biz araba ve kara yolu kullanmıyorduk, aşık olarak evlendiğimiz için havalardaydık uçarak gidiyorduk heryere :KK52: :KK52: :KK52:
Eşimin ailesi ayaklarımızı yere bastırdılar sağolsunlar !!

Valla dediğim gibi aynı evin içinde 20 kişi varken sence o iş yapılır mı :KK1:
Bence hiç uygun olmayan bir ortam !
Dinen bile uygun değil öyle tıkış tıkış aynı evde kalınması !
Biz bazen bayanlar bir tarafta erkekler bir tarafta felan yatardık yani. Öyle onu düşünecek durum zaten yok.
Yeni evli de birtek bizdik zaten hepsi çoluk çocuklu...
O yüzden duş sorunumuz da yoktu :KK37:
Ama sabah sabah duş yaparsan aha yapmışlar izlenimi olur :)

Valla biz de ramazan bayramı bize, kurban bayramı onlara gittiğimiz için öyle hiç gelemem gibi lüksüm yoktu. Aman benim hep kurban bayramlarım zehir oluyor !
Yer sıkıntısı tıkış tıkışlık en sonki sorun olarak kalıyor !

Canım başlarda biz araba ve kara yolu kullanmıyorduk, aşık olarak evlendiğimiz için havalardaydık uçarak gidiyorduk heryere :KK52: :KK52: :KK52:
Eşimin ailesi ayaklarımızı yere bastırdılar sağolsunlar !!

Valla dediğim gibi aynı evin içinde 20 kişi varken sence o iş yapılır mı :KK1:
Bence hiç uygun olmayan bir ortam !
Dinen bile uygun değil öyle tıkış tıkış aynı evde kalınması !
Biz bazen bayanlar bir tarafta erkekler bir tarafta felan yatardık yani. Öyle onu düşünecek durum zaten yok.
Yeni evli de birtek bizdik zaten hepsi çoluk çocuklu...
O yüzden duş sorunumuz da yoktu :KK37:
Ama sabah sabah duş yaparsan aha yapmışlar izlenimi olur :)

Valla biz de ramazan bayramı bize, kurban bayramı onlara gittiğimiz için öyle hiç gelemem gibi lüksüm yoktu. Aman benim hep kurban bayramlarım zehir oluyor !
Yer sıkıntısı tıkış tıkışlık en sonki sorun olarak kalıyor !

:KK70::KK70: ay evlenmekle bitmiyo yaaa, asıl sorun evlendikten sonra da başlıyomuş :KK70:

X