Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Canlarim nasilsiniz?
Maxima ve esencim allah size sabir versin. Zaten senede 2 bayram var tatil yapabilecek onu da kaynana kayinpeder yaninda gecirmenize uzuldum. gerci evlenince cogumuzun basinda benzer sorunlar olacak:KK43:
Allah tum gelinlere sabir versin:)

evet canım.. ben de genelde kendileri utansın diyip geçiyorum..ama utanacak yüz yok ki orası ayrı :KK70:

Ne utanması ya, bilerek yaptıkları şeyler.
Senin eltin var mı kübracım ?

Canlarim nasilsiniz?
Maxima ve esencim allah size sabir versin. Zaten senede 2 bayram var tatil yapabilecek onu da kaynana kayinpeder yaninda gecirmenize uzuldum. gerci evlenince cogumuzun basinda benzer sorunlar olacak:KK43:
Allah tum gelinlere sabir versin:)

Sağol canım. Valla az çok herkesin başına geliyor buna benzer şeyler.. Ben onu duyuyorum hep.
Ya kayınvalide kayınpeder meselesi değil aslında. Ben de hep ailemin yanına giderim bayramlarda hani o konuda sıkıntı yok da, niyetler iyi olsun yeter ki !
Bir de kan bağı olmayan insanları bir araya getiriyorsun sonuçta sadece kayınpeder kayınvalide meslesi değil.
Bir tane örnek de eşinden memnun değil eşinin annesinden babasından daha çok memnun. Onlar da kızı gibi görmüşler onu , o da onları seviyor. Böyle örnekler de var...
Sizlere öylesini nasib etsin :)

Ne utanması ya, bilerek yaptıkları şeyler.
Senin eltin var mı kübracım ?

Sağol canım. Valla az çok herkesin başına geliyor buna benzer şeyler.. Ben onu duyuyorum hep.
Ya kayınvalide kayınpeder meselesi değil aslında. Ben de hep ailemin yanına giderim bayramlarda hani o konuda sıkıntı yok da, niyetler iyi olsun yeter ki !
Bir de kan bağı olmayan insanları bir araya getiriyorsun sonuçta sadece kayınpeder kayınvalide meslesi değil.
Bir tane örnek de eşinden memnun değil eşinin annesinden babasından daha çok memnun. Onlar da kızı gibi görmüşler onu , o da onları seviyor. Böyle örnekler de var...
Sizlere öylesini nasib etsin :)

eltim yok henüz canım. kaynıma kısmet çıkmadı 34 yaşında :KK70:

bi sevgilisi vardı 10 yılgeçirdiler ama kız kaynımı maddi manevi her açıdan sömürüp sonra da tekmeyi koymuş..

en son olaylı bi şekilde ayrıldılar...

iyi akşamlaaar yazdılkarınızı okudum şöyle bir de hepiniz de çok haklısınız ... inanın biz de bu gün sabah arkadaşlarla kaynanalarımızı konuştuk..size bir örnek vereyim bi arkadaşın kaynanası arkadaş temizlik yaptıktan sonra parmağıyla toz komtrolü yapıyormuş düşünün ...benim kaynanamlarda da kalmak hiç rahat değil...evleri eski kerpiç ev mutfak mutfaktan başka herşeye benziyor yemek yapmak v.s işler işkence ....ben gittim mi kaynana yemek işini bana bırakır ...mutlaka öğle ve akşam yemekleri kayınpeder camide namaz kılıp geldikten sonra yenir yani ben yemek ve iş yapmaktan gocunmam da ne iş yapacak düzen var ne de yaptığın işi gösterecek evvar neyseki eltimle iyi anlaşıyoruz.. eltimle kayınvalidemin evi aynı bahçe içinde fırsat buldum mu onun yanına gidiyorum hafta sonu eltimin kızının düğünü var şimdiden düşünüyorum asıl rezillikler çekeceğimizi ..kaynanam zararsızdır ama şu ev düzeni iyi olsa okadarsorun yapmıycam

bu ara da ben yine yorgunum zaten işim yeni bitti karpuz yiyorum aslında valiz hazırlasam iyi olacak ama çok yorgunum başım dönüyor..

O zaman simdilik sanslisin :)
Sende gorumce bol heralde

yok bi görümcem var..
bakarsın iyi çıkar ya eltim..:KK70:

eşime söyledim bu orduevi işini de, 7 aydır görmemişler onu evde kalmazsa ne düşünürlermiş.. ben de ben o sıcakta tıkış tıkış yatamam dedim..o da ayrı yatarız dedi..iyi dedim bende, sinir oldum ama uzatmadım..

gelsin o günler bende ambargo koycam ona! hem ayrı yatıp hem ambargoyu görsün de aklı başına gelsin!

ayrı yatalımmış..gerizekalı herif...sinir etti beni akşam akşam..

iyi akşamlaaar yazdılkarınızı okudum şöyle bir de hepiniz de çok haklısınız ... inanın biz de bu gün sabah arkadaşlarla kaynanalarımızı konuştuk..size bir örnek vereyim bi arkadaşın kaynanası arkadaş temizlik yaptıktan sonra parmağıyla toz komtrolü yapıyormuş düşünün ...benim kaynanamlarda da kalmak hiç rahat değil...evleri eski kerpiç ev mutfak mutfaktan başka herşeye benziyor yemek yapmak v.s işler işkence ....ben gittim mi kaynana yemek işini bana bırakır ...mutlaka öğle ve akşam yemekleri kayınpeder camide namaz kılıp geldikten sonra yenir yani ben yemek ve iş yapmaktan gocunmam da ne iş yapacak düzen var ne de yaptığın işi gösterecek evvar neyseki eltimle iyi anlaşıyoruz.. eltimle kayınvalidemin evi aynı bahçe içinde fırsat buldum mu onun yanına gidiyorum hafta sonu eltimin kızının düğünü var şimdiden düşünüyorum asıl rezillikler çekeceğimizi ..kaynanam zararsızdır ama şu ev düzeni iyi olsa okadarsorun yapmıycam

bu ara da ben yine yorgunum zaten işim yeni bitti karpuz yiyorum aslında valiz hazırlasam iyi olacak ama çok yorgunum başım dönüyor..

aman bizim gibilerine iyi kayınvalide düşmez zaten...

yok bi görümcem var..

eşime söyledim bu orduevi işini de, 7 aydır görmemişler onu evde kalmazsa ne düşünürlermiş.. ben de ben o sıcakta tıkış tıkış yatamam dedim..o da ayrı yatarız dedi..iyi dedim bende, sinir oldum ama uzatmadım..

gelsin o günler bende ambargo koycam ona! hem ayrı yatıp hem ambargoyu görsün de aklı başına gelsin!

canım yaa...üzülme kendine yaparsın...onlara hiç bi şey olmaz ...aslında kaynanaların düşünmesi lazım...oğlum siz burda rahat yatamazsınız orduevine gidin yatın demesi lazııım ama bu da anca dünya tersine dönerse olur.... bu erkeklerde efelenirler ama hepsi de ana kuzusu...

bu haftayı saymazsak tam 3 hafta kalıyo gitmemize..

ne güzel gidecektim içim rahat ama şimdi tam tersi..

çünkü operasyona çıkanlar bizimkilerdi.. bizm taburdakiler yani..

ikinci çatışma olan yeri de karşıdan baktığımızda görüyoruz..

geçen yaz da aynı yerde çatışma çıkmıştı, şehit olmuştu..

afedersiniz göt kadar yerlere birlik açıp duruyolar..

boşu boşuna bekliyor orda insanlar..ölümü bekliyolar resmen.

eşimin içi rahat olur tabiki ama benimki olmaz.

çatışma olan yer bize 2. km uzaklıktaydı çünkü.

Allah yardımcınız olsun canım.benim kardeşim de mardinde polis.dualarımız sizinle....

ne güzel gelmişsiniz hadi dertleşelim kaynatalım, kızlar şu düğünü bir atlatsaydım haft a sonu yokum kızlar köye gidiyoruz maalesef

yok bi görümcem var..

Allah yardımcınız olsun kızlar yaa evli olmadığım için bi yorum yapamıycam ama sanırım bu aile konularında herşey eşte bitiyo sanırım çevremde gördüğüm kadarıyla

bu ara da ben yine yorgunum zaten işim yeni bitti karpuz yiyorum aslında valiz hazırAlasam iyi olacak ama çok yorgunum başım dönüyor..

Bence kotu niyet olmasin da, zor sartlar bir sekilde tolero edilebilir. Sonucta esimin ailesine gore standartlarimiz yuksek ama iyi niyetli olsalardi sartlari bile yerine gore onemsemez insan. Bile bile torun hasta edilir mi ya?
Esim de benden hicbisey olmamis gibi davranmami bekliyor sorun orda. Esim disinda kimseden beklentim yok zaten.

yok bi görümcem var..

Ya ayri yatin nolacakki, adam umrunda diil demekki. Koy ambargonu o zaman anlasin! Hey allahim ya!
Ilerde de senin bu istekli hallerini zor bulur o, avucunu yalar!

X