Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kızlar yine dusuncelerden uyuyamadım. Kimsecikler kalmamıs tabi burda. Neyse sabah gorusuruz !
Efkarlıyıııımmm bu geceeeee ,
nerdesin sadeceyalan ??
Bak beste yapamıyoruz sensiz...

Kızlar yine dusuncelerden uyuyamadım. Kimsecikler kalmamıs tabi burda. Neyse sabah gorusuruz !
Efkarlıyıııımmm bu geceeeee ,
nerdesin sadeceyalan ??
Bak beste yapamıyoruz sensiz...
Ben geldim canım ama uyumussundur sen artik:KK1: Kizlar yatmadan muhakkak okuyorum ne kaynatmisiniz:KK66: tatil bitsin muhabbetinize dahil olacagim:)ama yine de bitmesin tatil:)
Opuyorum cok:)

Bu arada canım neden efkarlisin? Hayrola? Sadeceyalan yalan oldu:KK66: satti bizi citroene:)

Ben geldim canım ama uyumussundur sen artik:KK1: Kizlar yatmadan muhakkak okuyorum ne kaynatmisiniz:KK66: tatil bitsin muhabbetinize dahil olacagim:)ama yine de bitmesin tatil:)
Opuyorum cok:)

Bu arada canım neden efkarlisin? Hayrola? Sadeceyalan yalan oldu:KK66: satti bizi citroene:)

Yok yatmadım ama sen yatmıssındır heralde...
Dusunceler uyutmuyor iste...
Gorusurz canım, bol bol dinlen

Bence kotu niyet olmasin da, zor sartlar bir sekilde tolero edilebilir. Sonucta esimin ailesine gore standartlarimiz yuksek ama iyi niyetli olsalardi sartlari bile yerine gore onemsemez insan. Bile bile torun hasta edilir mi ya?
Esim de benden hicbisey olmamis gibi davranmami bekliyor sorun orda. Esim disinda kimseden beklentim yok zaten.

Ya ayri yatin nolacakki, adam umrunda diil demekki. Koy ambargonu o zaman anlasin! Hey allahim ya!
Ilerde de senin bu istekli hallerini zor bulur o, avucunu yalar!

haklısın ben halime şükredeyim di mi

sabah şerifleriniz hayrolsun hatunlar spor yaptım da bi bakiyim dedim esenrüzgar cevaplama bi garip oldu ama sen anlamışsındır herhalde hepinize güzel bir gün diliyorum....kendinize stres yapmayın kafanıza takmayın kübra cım senin de eşinin de hakkında hayırlısı neyse o olsun ALLAH sizi kötü insanların şerrinden korusun ......gününüz gününüzden güzel geçsin...

canım yaa...üzülme kendine yaparsın...onlara hiç bi şey olmaz ...aslında kaynanaların düşünmesi lazım...oğlum siz burda rahat yatamazsınız orduevine gidin yatın demesi lazııım ama bu da anca dünya tersine dönerse olur.... bu erkeklerde efelenirler ama hepsi de ana kuzusu...

nerde düşünecek kapasite. salonda yer var yatın işte diyor. kendisi kaç kere yerde yattıysa...

Allah yardımcınız olsun canım.benim kardeşim de mardinde polis.dualarımız sizinle....

sağol canım..zor iş valla..allah hepimizi korusun...

Allah yardımcınız olsun kızlar yaa evli olmadığım için bi yorum yapamıycam ama sanırım bu aile konularında herşey eşte bitiyo sanırım çevremde gördüğüm kadarıyla

evet canım iş biraz eşte bitiyo..bizimkini görüyosun..ayrı yatalım bile dedi..

Bence kotu niyet olmasin da, zor sartlar bir sekilde tolero edilebilir. Sonucta esimin ailesine gore standartlarimiz yuksek ama iyi niyetli olsalardi sartlari bile yerine gore onemsemez insan. Bile bile torun hasta edilir mi ya?
Esim de benden hicbisey olmamis gibi davranmami bekliyor sorun orda. Esim disinda kimseden beklentim yok zaten.

Ya ayri yatin nolacakki, adam umrunda diil demekki. Koy ambargonu o zaman anlasin! Hey allahim ya!
Ilerde de senin bu istekli hallerini zor bulur o, avucunu yalar!

aynen canım..ilerde avcunu yalayacak haberi yokk..
ambargo zamanı geldiğinde görür o ayrı yatmayı...

yok neymiş 7 ay görmemiş de ayıp olurmuş..hadi ilk gece kalalım o zaman, sonraki geceler gidelim dedim olmaz ayıp olur, benim ailem ayıplar dedi...
kendi ayıplarına bakmazlar hiç ama..

valla, şimdi konuyu hiç uzatmadım, söylenmedim ama o gün ben yapacağımı biliyorum ona.

sabah şerifleriniz hayrolsun hatunlar spor yaptım da bi bakiyim dedim esenrüzgar cevaplama bi garip oldu ama sen anlamışsındır herhalde hepinize güzel bir gün diliyorum....kendinize stres yapmayın kafanıza takmayın kübra cım senin de eşinin de hakkında hayırlısı neyse o olsun ALLAH sizi kötü insanların şerrinden korusun ......gününüz gününüzden güzel geçsin...

günaydın şekerim
amin canım sağolasın..

Yok yatmadım ama sen yatmıssındır heralde...
Dusunceler uyutmuyor iste...
Gorusurz canım, bol bol dinlen

Ooooo canım saat kaçta daha burdaymışsın sen yaa niye uyuyamadın o kadar :KK50:

nerde düşünecek kapasite. salonda yer var yatın işte diyor. kendisi kaç kere yerde yattıysa...

yok neymiş 7 ay görmemiş de ayıp olurmuş..hadi ilk gece kalalım o zaman, sonraki geceler gidelim dedim olmaz ayıp olur, benim ailem ayıplar dedi...

valla, şimdi konuyu hiç uzatmadım, söylenmedim ama o gün ben yapacağımı biliyorum ona.

günaydın şekerim
amin canım sağolasın..

Bazen şu erkekleri anlamak çok zor oluyo
Evlenmeden önce aynı yatakta yatmak için delirirler,evlenince de duygu gider mantık gelir aile sevgisiyle beraber yatmayı da gözden çıkarırlar
Takma kafana sen de beklemediği anda acısını çıkarırsın bunun!!!

Evlenmeden önce aynı yatakta yatmak için delirirler,evlenince de duygu gider mantık gelir aile sevgisiyle beraber yatmayı da gözden çıkarırlar

evet canım, izin döneminde öyle bir şey beklemediğinden adım gibi eminim..

acımasız olmak lazım bazen, aklı başına gelsin diye..

zaten 2 hafta izin var şunun şurasında, yol beni zaten yoruyor, üstüne sıcak ve ramazan ekleniyo, bi de tıkıiş tıkış yatıcam işim yok da..

evet canım, izin döneminde öyle bir şey beklemediğinden adım gibi eminim..

acımasız olmak lazım bazen, aklı başına gelsin diye..

zaten 2 hafta izin var şunun şurasında, yol beni zaten yoruyor, üstüne sıcak ve ramazan ekleniyo, bi de tıkıiş tıkış yatıcam işim yok da..

Amannn takma kız kafana,bi akşam evdeyken sana sırnaştığında çok sıcak hayatım ayrı yatıverelim bu akşam dersin anlar o zaten :KK9:

Günaydın kızlar,
Dün 4'te yattım. Uykum kaçtı, canım sıkkın biraz.
Hayırlısı olsun diyelim artık...

teşekkürler biz hiç birbirimizi elti gibi görmedik aramızdaki yaş farlkı çok ondan belki de

Ne kadar ki yaş farkı ?
Ben de büyük eltimi öyle görmemiştim ablam gibi demiştim ama o arkamdan iş çeviriyormuş.

günaydın şekerim
amin canım sağolasın..

En iyisini yapmışsın uzatmamakla. Ama sessiz kalma sakın !
Ben hiç rahatsız olduğum konuları anlatmadım üzerine gitmedim, sonra da hepsini unuttu eşim.
Çok aşırı bariz hataları oldu ailesinin onları bile unutmuş.
Bence rahatsız olduğun konuları sakın içine atma. Sonra benim gibi böyle birikir işte...

Kafama taktığım bazı şeyler var canım ondan. Onları düşünürken uykum kaçıyor işte.
İşlerine göre davranıyorlar zaten.
Valla erkekler kendi ailelerine gelince tamamen değişiyorlar, bu da bence türk toplumunun yetiştirme tarzı. Korkuyla büyüyolar sonra da böyle saçma sapan çocuk gibi hareketler yapıyolar.
Bizim eve her türlü misafir gelir hiç stres yapmayız, işyerinden bile gelenler olduğunda. Ama eşim abileri babası vs. geleceğinde aman bir hürmet, bir panik, eve işte kilolarca meyveler alınır, tatlının gider en iyisinden vs. böyle bir strese gider aman sanki başbakan geliyor evimize de ayıp olacak. Nasıl bir samimiyettir anlamadım onlarınkini de ?
Çok çekiniyor onlardan.

yok esencim, içime atmam ama bu konuyu uzatmadım bilerek.

ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlasın diye.

En iyisini yapmışsın canım !
Ben uğraşmadım zamanında basit diye güya kendimce olgunluk yaptım ama öyle olmaması gerekiyormuş.
Uğraşmak gerekmiş anında sıkıntını söylemek gerekiyormuş, hatta şikayet gibi söylemek gerekiyormuş. Yani herkese öyle gerekmeyebiir de benim eşime gerekiyormuş.

günaydın kızlarrrr

maxicim ne oldu gerginsin?

Günaydın tatlımmm nasılsınnn?

Günaydın kızlar,
Dün 4'te yattım. Uykum kaçtı, canım sıkkın biraz.
Hayırlısı olsun diyelim artık...

Ne kadar ki yaş farkı ?
Ben de büyük eltimi öyle görmemiştim ablam gibi demiştim ama o arkamdan iş çeviriyormuş.

En iyisini yapmışsın uzatmamakla. Ama sessiz kalma sakın !
Ben hiç rahatsız olduğum konuları anlatmadım üzerine gitmedim, sonra da hepsini unuttu eşim.
Çok aşırı bariz hataları oldu ailesinin onları bile unutmuş.
Bence rahatsız olduğun konuları sakın içine atma. Sonra benim gibi böyle birikir işte...

Kafama taktığım bazı şeyler var canım ondan. Onları düşünürken uykum kaçıyor işte.
İşlerine göre davranıyorlar zaten.
Valla erkekler kendi ailelerine gelince tamamen değişiyorlar, bu da bence türk toplumunun yetiştirme tarzı. Korkuyla büyüyolar sonra da böyle saçma sapan çocuk gibi hareketler yapıyolar.
Bizim eve her türlü misafir gelir hiç stres yapmayız, işyerinden bile gelenler olduğunda. Ama eşim abileri babası vs. geleceğinde aman bir hürmet, bir panik, eve işte kilolarca meyveler alınır, tatlının gider en iyisinden vs. böyle bir strese gider aman sanki başbakan geliyor evimize de ayıp olacak. Nasıl bir samimiyettir anlamadım onlarınkini de ?
Çok çekiniyor onlardan.

Yaaa bu durum herkeste mi aynı yaa bizim evde de babanemler ya da amcamlar falan gelicek olsun babam da aynı telaş olur.
Kendi tarafı söz konusu olunca biri bişey isteyince akan sular durur

Günaydın tatlımmm nasılsınnn?

Yaaa bu durum herkeste mi aynı yaa bizim evde de babanemler ya da amcamlar falan gelicek olsun babam da aynı telaş olur.
Kendi tarafı söz konusu olunca biri bişey isteyince akan sular durur

Benim babam da çok düşkün de işte eşiminki biraz abartı işte...
Onlar varken işte mutfağa girer tabakları vs. hazırlar :)
Gıcık oluyorum ben de !
Sanki her zaman öyleymiş gibi !

X