Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

evet yaaaaa
benimki de hemen büyüklere gitmek istiyor.ben de 3 5 günlük bi tatil die tutturdum.güya inat ediyormuşum.istiyorum yaaaa.aşkla istemenin adı inat olmuş.evleneli 3 sene oldu daha 3 günlük bi tatil yapmadık neymiş efendim arabamız yokmuş.arabayla doğmuş anasından beyefendi....tartıştık kahveye gitti hiç adeti olmadıı halde.ya çıldırcam ya adam beni kandırmak için her yolu denedi ya dün ne dese beğenirsi bebeğimiiz olunca gitcekmişiz dalga mı gecyon tosba yaaaa.bebek mi beklenir tatil için.hem zaten tüplerim tıkalı valla psikolojim bozuldu lan psikopata bağladııımmm.yakarııım uleeeeeeen heeeyyyyyt.

Kizlar bu arada iyisiniz umarim..
Hepinizi cok cok opuyorum..

Esencim aman dikkat! Tatli krizine girmeyesin

İyiyiz inşallah :)

Valla beni o tatlı krizleri bitirdi zaten...
Akşam yemeği çok az yedim öyle telafi ettim bugün..
Ama bu krizlere son vermeliyim. Diyet ürünlerini yemek daha iyi aslında içinde şeker olmadığı için şekeri ani yükseltip alçaltmıyor.

bacım gözünü seveyim yaa tut kendini valla bak sen bizim medar ı iftaharımızsınnnn:))))))))
kk seninle gurur duyuyorrr

tamam canım..

58.1 i baz alırım..

O bebek olunca anlar dunyanin kac kose oldugunu
Bu sefer o talep eder sen istemezsin

günaaaydııın nasılsınız arkadaşlar ben iyiyim amma velakin 7/24 yorgunum sadece sabah sporları biraz dinç yapıyor ama hep yorgunum hepinize neşeli mutlu bir gün diliyorum diyetçi dostlarım benim

Amaannn sakın sakın esencim yaa sen bizim için süper bi örneksin hele de benim için lütfen sakın kilo alma.Emeklerin boşa gitmesin canım benim.
Bu arada şu diyet çikolata hangi markanın ya ben bulamıyorum bi türlü?

Günaydın kızlaaar,
Nasılsınız kk'nın çıtır güzelleri :)

günaaaydııın nasılsınız arkadaşlar ben iyiyim amma velakin 7/24 yorgunum sadece sabah sporları biraz dinç yapıyor ama hep yorgunum hepinize neşeli mutlu bir gün diliyorum diyetçi dostlarım benim

O yorgunluk bende de var. Benimki hem yoğunluktan hem havalardan diye düşünüyorum.

Örneksin diyince şimdi bir silkinip kendime geleyim :)
Canım diyet çikolata ülker'in mavi-yeşil ürünlerinden. Ben sütlü olanından alıyorum çeşitleri var mı bilmiyorum.
Onu yiyince arkasından bir daha yeme isteğim olmuyor içinde tatlandırıcı var şeker yerine ondan kaynaklanıyor sanırım.
Ama ben diyetim sırasında çikolataya alışırım diye yememiştim, sonlara doğru işte almıştım.
Her markette bulunmuyor. Büyük marketlerde olabilir.

kızlar dün burda operasyon anında çatışma oldu. ilk çatışmada 1 şehit var.
sabaha karşı başka bir yere daha ateş açmışlar şerefsizler ordan da 3 şehit var..

dün helikopterler uçuşuyodu her teri bombaladılar..

leş var mı yok mu henüz belli değil..

yarın bi güün buraya da gelirler..

dualarınızı sakınmayın kızlar..

Silkelen tabi çıtır hatun
Çikolata yemiyorum pekte özlemiyorum ama çok nadir aklıma geliyo haftada 1 kere falan yemenin zararı olmaz heralde

Allah kahretsin o pislikleri doymadılar kana hala.
Allah yardımcınız olsun canım benim Rabbim eşini de seni de korusun çok zor her an tetiktesinizdir ya

Şerefsizler !
Daha ne istiyorlar artık !
Allah yardımcınız olsun canım, Allah sizleri korusun !

canım çok üzüldüm yaa allah yardımncınız olsun valla dualrım sizinlee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…