Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Geçmiş olsun canm ya ne olmuş olabilir acaba umarım ciddi bişey değildir

Canım önceden kilo çizelgesi yapıyordu ya maxi,ona tekrardan başlıycaz onun listesi

Hayalin çok güzelll :KK16:

Doktorlar konusunda bende aynı şeyi düşündüm ilk okuyunca :KK9:

bilmiyorum canum ne olduğunu. tek bildiğim ayağımın kütük gibi olduğu :KK70:

Eskisi kadar çok yazamasamda burdaydım şekerim sadece geçen hafta hiç giremedim izinliydim.

Bu arada geçmiş olsun canım

tamam eklerim, sağolasın wishcim

Nazara mı geldin naptın ?

olabiilir kız. burda kem gözden bol ne var :KK70:

Yüzmek iyi bir spordur bak bol bol yüz :) Öyle güneşlenecem diye tüm gün yatma :)

Ben de istiyorum tatil. Ben denize giremeyince geçenki tatilden birşey anlamadım :KK43:
Ben de inşallah ramazan bayramında düşünüyorum.
O zaman inşallah denize gireriz.

Evveett yüzmek çok kalori yaktırdığı için hep yüzücem bronzlaşmasam da olur ama zayıflamamak olmaz kiiii :KK9:

İnşallha gidersin sende canım yaa ramazan da daha sakin olur her yer

Muhabbetiniz bol olsun kızlar.İyisinizdir umarım.
Kübracım geçmiş olsun.Dikkat et çok zorlama.
çizelgeye 62 yazabilirsin canım düz hesap.
Gramla düşüşler var ama onları saymayacağım 500 gr geçene kadar:)

Muhabbetiniz bol olsun kızlar.İyisinizdir umarım.
Kübracım geçmiş olsun.Dikkat et çok zorlama.
çizelgeye 62 yazabilirsin canım düz hesap.
Gramla düşüşler var ama onları saymayacağım 500 gr geçene kadar:)

sağol canım, zorlamıyorum zaten, yatıyorum 2 gündür..

Kübracım siz tatile gitmiyor musunuz ?

yok canım.ben gidelim dedim ama eşim istemedi.

aileleri ziyaret için sürüncez ordan oraya.

bi de sivas çıktı.
eşimin ananesi hasta, memlekete gittiler. yazı istanbulda geçirmek istemediler.
ananesi, dedesi ve eşimin annesi sivastalar.

24ünde istanbul, 27si gibi sivas, orda 1-2 gün kalıp ankara, ordan kıbrıs.

ve bunlar 2 haftada olcak.
ve ramazan, ve ağustos.

düşün artık halimizi.

aileleri mutlu etmekten bıktım valla.
neden hep biz gitmek zorundayız?

seneye gitmicem zaten.
oğlunu görmek isteyen gelir.

yok canım.ben gidelim dedim ama eşim istemedi.

aileleri ziyaret için sürüncez ordan oraya.

bi de sivas çıktı.
eşimin ananesi hasta, memlekete gittiler. yazı istanbulda geçirmek istemediler.
ananesi, dedesi ve eşimin annesi sivastalar.

24ünde istanbul, 27si gibi sivas, orda 1-2 gün kalıp ankara, ordan kıbrıs.

ve bunlar 2 haftada olcak.
ve ramazan, ve ağustos.

düşün artık halimizi.

aileleri mutlu etmekten bıktım valla.
neden hep biz gitmek zorundayız?

seneye gitmicem zaten.
oğlunu görmek isteyen gelir.

Ya niye böyle zorlarlar ki bu olayları. Benim vazgeçilmezlerim yok öyle. Ben eşime bizim memlekete gitmeyelim ramazan bayramında otel tatiline gidelim dedim . Kabul etmedi. Benim ailemin yanına gidiyoruz , o da işte 1 gün gidip gelecekmiş ailesinin yanına bence o yüzden kabul etmiyor. bir de bayramlarda insanlar ailesinin yanında geçirmeliymiş. Tamam öyle senelerce ben öyle yaptım ama sonuçta kısıtlı izinlerimiz var. Kendi ailesinin yanına gidecek ya ondan öyle diyor bence...
Başka hesaplarla işte...
Sıkıldım artık şu prosedür işlerinden. Annemler de kabul ediyor zaten siz nasıl isterseniz diyor. Bizim memleket dediğim de yani mersin denize girebileceğimiz bir yer.
Ama başbaşa tatil farklı olur diye düşünmüştüm.

Son düzenleme:
Ya niye böyle zorlarlar ki bu olayları. Benim vazgeçilmezlerim yok öyle. Ben eşime bizim memlekete gitmeyelim ramazan bayramında otel tatiline gidelim dedim . Kabul etmedi. Benim ailemin yanına gidiyoruz , o da işte 1 gün gidip gelecekmiş ailesinin yanına bence o yüzden kabul etmiyor. bir de bayramlarda insanlar ailesinin yanında geçirmeliymiş. Tamam öyle senelerce ben öyle yaptım ama sonuçta kısıtlı izinlerimiz var. Kendi ailesinin yanına gidecek ya ondan öyle diyor bence...
Başka hesaplarla işte...
Sıkıldım artık şu prosedür işlerinden. Annemler de kabul ediyor zaten siz nasıl isterseniz diyor. Bizim memleket dediğim de yani mersin denize girebileceğimiz bir yer.
Ama başbaşa tatil farklı olur diye düşünmüştüm.

evet, ben de çok sıkıldım bu işlerden.

yani ,kısıtlı izin.
bzi ne yapalım.
her seferinde kendimizi parçalıyoruz.
insaf ya.
ama nerde.

evet, ben de çok sıkıldım bu işlerden.

yani ,kısıtlı izin.
bzi ne yapalım.
her seferinde kendimizi parçalıyoruz.
insaf ya.
ama nerde.

Siz bir de yeni evlisiniz ya, gidin başbaşa tatile...
Böyle zamanı bulamazsınız ilerde çocuk olunca.
Özelllikle eşin bugünleri çok arar.

Kızlar ya içimde bir yeme isteği olmaya başladı :KK43:
Hele de çikolatalı şeylere lütfen başlamayayım, bana hiç yakışmaz dimi :26:
Öğle yemeklerini de az yiyorum heralde ondan böyle oluyor...
Akşam yemeğini yiyecek hal kalmadı, krakerler, haylayflar yemeye başladım. En tehlikeli şeyler !
Hele canım çikolata istiyor sürekli. Aslında diyet çikolatadan alıp yeseydim böyle olmazdı diye düşünüyorum. Akşam eve gider gitmez bir tane dondurma hüpleteyim de içimdeki canavarın sesini keseyim bari :KK1:

Kızlar ya içimde bir yeme isteği olmaya başladı :KK43:
Hele de çikolatalı şeylere lütfen başlamayayım, bana hiç yakışmaz dimi :26:
Öğle yemeklerini de az yiyorum heralde ondan böyle oluyor...
Akşam yemeğini yiyecek hal kalmadı, krakerler, haylayflar yemeye başladım. En tehlikeli şeyler !
Hele canım çikolata istiyor sürekli. Aslında diyet çikolatadan alıp yeseydim böyle olmazdı diye düşünüyorum. Akşam eve gider gitmez bir tane dondurma hüpleteyim de içimdeki canavarın sesini keseyim bari :KK1:

aman canım yediklerine dikkaet et o kadar zayıfladın emeklerin boşa gitmesin :) diyet al öyle ye canım bende bugun dondurayı götürüm valla akşama sadece karpuz yeemyi düşünüyorumm

Seneye inşallah canım...
O da bu günleri bulamadığında anlar kesin!

Erkeklerde nedense evliliğin ilk senelerinde böyle aileye daha bir düşkünlük oluyor. Ya da işte karısına işte biz böyle düşkünüz'ü mü ispatlıyolar nedir ?
Bir arkadaşım daha demişti böyle... Bizimkinin hala devam ediyor o da ayrı konu...
Tabi genelleme yapmak ne kadar doğru bilemiyorum ama...

SAğol canım. Zaten birilerinin böyle demesini bekliyorum :)
Bilmiyorum belki ben de hafif bişeyler yer geçiştiririm. Ama karın doyurucu olmalı yoksa bu sefer de akşam atıştırmaları tehlikesi var :KK47:

haklısın canım aman dikkat et valla bende 4 gibi tok olsam bile bişeyler yiyeecem illa arkadaşlar dondurma ısmarladı hemen yedım dayanamadım ama akşamı karpuz yiyecem ve 1 saat yürüyüş ve yapabılırsem plates yapcam ceza verdım kendıme

aman canım yediklerine dikkaet et o kadar zayıfladın emeklerin boşa gitmesin :) diyet al öyle ye canım bende bugun dondurayı götürüm valla akşama sadece karpuz yeemyi düşünüyorumm

SAğol canım. Zaten birilerinin böyle demesini bekliyorum :)
Bilmiyorum belki ben de hafif bişeyler yer geçiştiririm. Ama karın doyurucu olmalı yoksa bu sefer de akşam atıştırmaları tehlikesi var :KK47:

Forumlarda dolaşırken bulduğum bir cümle :

Flört aşamasında karakter ayarlarını kişiselleştirip, evlenir evlenmez fabrika ayarlarına geri dönen canlıya "Türk erkeği" denir.

:KK1: :KK1:

Erkeklerde nedense evliliğin ilk senelerinde böyle aileye daha bir düşkünlük oluyor. Ya da işte karısına işte biz böyle düşkünüz'ü mü ispatlıyolar nedir ?
Bir arkadaşım daha demişti böyle... Bizimkinin hala devam ediyor o da ayrı konu...
Tabi genelleme yapmak ne kadar doğru bilemiyorum ama...

bilmiyorum canım valla, bakıcaz..

Forumlarda dolaşırken bulduğum bir cümle :

Flört aşamasında karakter ayarlarını kişiselleştirip, evlenir evlenmez fabrika ayarlarına geri dönen canlıya "Türk erkeği" denir.

:KK1: :KK1:
ahahaaha aynen :KK70:

Kubracim benim kilom eskisehirden cikmadan once 58.1di. annemin tartisinda 57.5 ciktim en son. Ama annemin tartisinda. O yuzden net bisey diyemedim simdi:KK43: burda da tartilamayacagim artik donunce bildiririm sekercim. Ama sen 58.1i dikkate alabilirsin:) tatilde kilo mu alirim
Kilo mu veririm hic bilmiyorum..
Aslinda baya hareketliym burda ama insanin denize girince istahi cok acililyo malesef:KK43:

Kizlar bu arada iyisiniz umarim..
Hepinizi cok cok opuyorum..

Esencim aman dikkat! Tatli krizine girmeyesin:KK1:

X