Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

günaydın herkeseee bomba gibi bir gün diliyorum malumunuz üzere lesli yaptım.şimdide diğer rutin işlere bakacağım ...dünkü yorgunluğum geçmemiş hala yorgunum ..yorgunum dostlarım yoruldum artık vefasız yıllara dargınım artık sadeceyalan nerelerde ki acaba görünmüyor

günaydın kızlar.

liste şöyle

december
esenrüzgar
excity
kardelen
lunapiena
maximaculpa
meserisra
sadeceyalan
sben
zennube.

eksik varsa lütfen hatırlatın.
ayağımın ağrısı başıma vurduğu için pek kendimde değilim.

bi de kızlar şimdiki kilonuzu tekrar yazar mısınız.

geçmiş olsun canım ağrı kesici alabilirsin faydası olur sanırım benim kilom 59.4 geçen cuma, bu sabah 59.8 bu ay işler kasat kilo veremiyorum emeğine sağlık canım kolay gelsin

Bizimki de 2,5 yaşında canım. Çalışan anne için zor çocuğu bırakıp işe gitmesi. Ben de çok zorlanıyorum. Bizimki erken yatmaz. Benimle vakit geçirmeyi istiyor ondan sanırım.

Ama bazısının yüzü gerçekten çökebiliyor. Benim yanaklarım oldum olası hep iyidir vücuduma göre belki ondan da öyle çökme olmadı ama kırışmayı ilk defa senden duyuyorum.

Ya eşim de öyle diyor sekerim . sen şimdi ingilizce öğren , ispanyaya yollarlarsa orda da ispanyolca öğrenirsin diyo..

Bence eşin doğru söylüyor.

Ben sanırım 49.3 idim. Yani günlerdir öyleyim zaten :) 49.2-49.4 arasında gidip geliyorum.

Kıııızzzzzzzzz ben nerdeyim unuttu beni bacı ya

günaydın canım. Biz iyiyiz çok şükür , sadece biraz zor kalkıyorum sabahları. Sen nasılsın? Nerelerdesin bakalım ?
çok takılmaz oldun buraya

iyiiyim canım ama biraz ayaklarım ağrıyor,dün sistemde sorun olduğu için giiremedim canım ,bende geceleri hiç uyuyamaz oldum 12 de gözümde uyku yok yaçok kötü oldu bu yaz benim için ,önceden böyle olmazdım ben..

günaydın kızlar naıslsınız bakalım :)) dün çok yogundum sizi takıp edemdım baya kaynatmsıısnız maşallah size :)

canım neyin var hayırıdr çok geçmiş olsun

KİLOMDA 60,3 GR OLDUM YA

listede bende yokumm geçmiş olsun canımmm kılom 59,5

Son düzenleme:

Ben de uykuya doyamıyorum bir türlü !
Oğlan da uyandırıyor gerçi beni sürekli kesintiye uğruyor uykum. Sabahları zor kalkıyorum

Günaydınn canımmm iyiyim çok şükür sen nasılsın ?

İiyiiz canım malum sınav sonuçlarından dolayı ekstra iyiyim bugün

Ben uykuluyum hala canım ! Uykuya doyamıyorum bugünlerde.
Sen ne sınavlarına giriyordun ?
gözün aydın canım.

Çok yoruluyosun demekki canım senin bide çocuk var kolay değil yani Allah yardımcın olsun.
Açık öğretim fakültesinde okuyorum canım dün sınav sonuçları açıklandı da son sınıfa geçmişim alttan da dersim kalmadan hemde

Evet canım çok yoruluyorum
Mesai de yapıyorum fazladan...
SAğol canım.

Senin de gözün aydın. Oku da bitir , güzel şey okumak. Maşallah sana !

Son düzenleme:
Evet canım çok yoruluyorum
Mesai de yapıyorum fazladan...
SAğol canım.

Senin de gözün aydın. Oku da bitir , güzel şey okumak. Maşallah sana !

Rabbim herkesin yardımcısı olsun.Şu okulu bitireyim hemen Mali müşavirlik sınavlarına giricem uzun bi yol olucak 3 yıl staj mecburiyetim olacak ama değicek biliyorum.İnşallah hayallerimi gerçekleştirebilirim

Kızlar benim de bugün içimde bir sıkıntı var ya, hadi hayırlısı...

Çok sıcak canım yaa insan bunalıyo belki ondan öyle hissediyosundur kötü düşünme hemen

Bu arada akşam yemekten sonra tam 1 saat spor yaptım nasıl terledim anlatamam çok yoruldum ama çokta mutlu oldum yediklerimi erittiğimi hissettim hafifledim

Canım okulu bitir, stajını bitir kendi işyerini aç. Hayata başlamadan ertelemeden yap inşallah bunları.

Kötü düşünmüyorum da içim tuhaf bugün.

Canım spora devam et, yapmadığın zaman rahat edemiyceksin alışkanlık haline getirirsen...
Mutlu da yapıyor spor çünkü mutluluk hormonu salgılattırıyor :)
Aferin sana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…