Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

günaydın canlar
kilo bildirimi yapılmıyor mu ben diğer topikte yaptım ama diğer topik terkedilmiş köy gibi ...bakarkenn üzüldüm madem hepiniz burdasınız size de söyliyim bu hafta 59.4 900 gr vermişim geçen hafta regldim demek ki ondan yüksek çıkmış . kilo çizelgesi yalan mı oldu şimdi sabah yine leslimi yaptım iyi kaynatmalar ben de seyirci olarak katılıyorum kaynatmanıza akşam da oyuncu olarak katılcam inşallah hayırlı cumalar

Benim pek keyfim yok bugün.Hem benimkiyle kavga ettik hem de bi sürü işim var yetiştirmem gereken ama benim hiç canım istemiyo neyse arada uğrar bakarım buraya öpüyorum sizleri.

Noldu hayırdır kuzum ?

Canm üstündeki susamlar kilo yapmazmı ki?

Şuanda bana sakıncasız der mişim :)
Ama bu aralar ben şu simit olayını abarttım farkındayım.
Öğle yemeğini yiyemiyorum ama ..

nooldu kız niye kavga ettiniz..

eruhta istanbul simiti ne arar esencim..
zaten susamları mideme dokunuyo, yakıyo midemi, çok yiyemiyorum simit..hele aç karnına hiç..

Ayy kıyamam canım hemen sana ısmarlayayım burdan :KK34:
Aslında benim de mideme oturuyor hamur sonuçta !
Evden tost yapayım akşamdan getireyim diyorum yine olmuyor. Sızıp kalıyorum akşamları...

ben de iyi olmaya çalışıyorum canım..birazdan kahvaltı edicem..

Niye iyi olmaya çalışıyosun canımcım ?

günaydın canım dünki simidi yiyim yedim ısıttım ama yiyemedimmm:KK43:

Güzel olmamış mı ?

ben de yarın eşime güzeel bi kahvaltı hazırlıcam:KK17:

Oh mis. Ne güzel, başbaşa yersiniz romantik romantik :KK19:

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar :)) tartıda eksik çıktım çok şükür p.tesi 61 kıloydum bugun 59,5 :)))

günaydın canlar
kilo bildirimi yapılmıyor mu ben diğer topikte yaptım ama diğer topik terkedilmiş köy gibi ...bakarkenn üzüldüm madem hepiniz burdasınız size de söyliyim bu hafta 59.4 900 gr vermişim geçen hafta regldim demek ki ondan yüksek çıkmış . kilo çizelgesi yalan mı oldu şimdi sabah yine leslimi yaptım iyi kaynatmalar ben de seyirci olarak katılıyorum kaynatmanıza akşam da oyuncu olarak katılcam inşallah hayırlı cumalar

Günaydııın,
Artık çizelge hazırlanmıyor sanırım.
Benim de kilo 49.6 oldu... 49.3 olmuştum ama bugün artmışım. Geçen hafta 50.5 idi. Bu hafta yine 900 gram vermişim. Uğraşınca da bu kadar veriyordum , artık uğraşmıyorum ama yine veriyorum...
Ama simitlerin etkisini bugün gördüm. Ben simiti bırakmalıyım !
En azından arada yesem ...

Günaydııın,
Artık çizelge hazırlanmıyor sanırım.
Benim de kilo 49.6 oldu... 49.3 olmuştum ama bugün artmışım. Geçen hafta 50.5 idi. Bu hafta yine 900 gram vermişim. Uğraşınca da bu kadar veriyordum , artık uğraşmıyorum ama yine veriyorum...
Ama simitlerin etkisini bugün gördüm. Ben simiti bırakmalıyım !
En azından arada yesem ...

oo canım maşallha sana :) ne güzel valla kılolar gitti simiti bırak canım arada yee simitin kalorisi ne kadar dı

oo canım maşallha sana :) ne güzel valla kılolar gitti simiti bırak canım arada yee simitin kalorisi ne kadar dı

Ben 300 kalori olarak hesaplıyorum. Yanında da krem beyaz peynir yiyorum 1 tane.
Ama öğle yemeğini yemezdim önceleri. Şimdi az da olsa yiyorum. Belki bugün yine yemem. Çok tıkanıyorum çünkü. Tokken yemek yemek de kilo aldırıyor.
Dünden beri 300 gram almışım mesela.

Bir de mide çok kolay alışıyor. Mesela bir ara kahvaltı yapmadan direk öğle yemeği yemeye alıştım hiç acıkma olmuyordu sabahları. Şimdi direk simit istiyor canım, acıkır gibi oluyorum sabahları.
Bence hayatta herşeyin alışkanlık olduğu gibi mide de öyle...

Ben 300 kalori olarak hesaplıyorum. Yanında da krem beyaz peynir yiyorum 1 tane.
Ama öğle yemeğini yemezdim önceleri. Şimdi az da olsa yiyorum. Belki bugün yine yemem. Çok tıkanıyorum çünkü. Tokken yemek yemek de kilo aldırıyor.
Dünden beri 300 gram almışım mesela.

Bir de mide çok kolay alışıyor. Mesela bir ara kahvaltı yapmadan direk öğle yemeği yemeye alıştım hiç acıkma olmuyordu sabahları. Şimdi direk simit istiyor canım, acıkır gibi oluyorum sabahları.
Bence hayatta herşeyin alışkanlık olduğu gibi mide de öyle...

kesinlikle canım nasıl alışıyorsan öyle giidyor ben bu hafta iyi vermişim valla :) böyle devam akşam 7den sonra yememenın faydaları :) su çizelgemi nasıl düzeltcem ben yaaa yardım edın bana

kesinlikle canım nasıl alışıyorsan öyle giidyor ben bu hafta iyi vermişim valla :) böyle devam akşam 7den sonra yememenın faydaları :) su çizelgemi nasıl düzeltcem ben yaaa yardım edın bana

Baştan yap bence çizelgeyi.
Burdaki forumlarda çizelge hazırlama vardı.

nooldu kız niye kavga ettiniz..

eruhta istanbul simiti ne arar esencim..
zaten susamları mideme dokunuyo, yakıyo midemi, çok yiyemiyorum simit..hele aç karnına hiç..

Noldu hayırdır kuzum ?

Anlatması çok uzun anlatttıkça da sinirlerim bozuluyo zaten neyse çok kırgınım ona.Tek istediğim biraz olsun onu önemsememek kafama takmamak...Sinir oluyorum kendime her kavgamızda bi güülüşüyle sıcaklığıyla tatlı dille anlatmasıyla yumuşuyorum şimdi bu yüzden kaale almıyo kavgamızı nasıl olsa çok kolay düzeliyo aramız...Tek istediğim gerçekten takmamak ve kolay affetmemek kalbimi kırmak bu kadar kolay olmamalı onun için ama bu rahatlığı ona ben verdim şimdi de cezasını çekiyorum böyle ciddiye alınmamakla...

anlatması çok uzun anlatttıkça da sinirlerim bozuluyo zaten neyse çok kırgınım ona.tek istediğim biraz olsun onu önemsememek kafama takmamak...sinir oluyorum kendime her kavgamızda bi güülüşüyle sıcaklığıyla tatlı dille anlatmasıyla yumuşuyorum şimdi bu yüzden kaale almıyo kavgamızı nasıl olsa çok kolay düzeliyo aramız...tek istediğim gerçekten takmamak ve kolay affetmemek kalbimi kırmak bu kadar kolay olmamalı onun için ama bu rahatlığı ona ben verdim şimdi de cezasını çekiyorum böyle ciddiye alınmamakla...

canım biz bayanlr hepimiz böyle yapıyoruz malesefki ..

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar :)) tartıda eksik çıktım çok şükür p.tesi 61 kıloydum bugun 59,5 :)))

tebrikler ecrincim..sen bu azimle daha çok kilo verirsin:KK9:

Anlatması çok uzun anlatttıkça da sinirlerim bozuluyo zaten neyse çok kırgınım ona.Tek istediğim biraz olsun onu önemsememek kafama takmamak...Sinir oluyorum kendime her kavgamızda bi güülüşüyle sıcaklığıyla tatlı dille anlatmasıyla yumuşuyorum şimdi bu yüzden kaale almıyo kavgamızı nasıl olsa çok kolay düzeliyo aramız...Tek istediğim gerçekten takmamak ve kolay affetmemek kalbimi kırmak bu kadar kolay olmamalı onun için ama bu rahatlığı ona ben verdim şimdi de cezasını çekiyorum böyle ciddiye alınmamakla...

aman canım boşver, kafanı takma..ben de öyle, iki gülsün hemen yelkenler iniyo..
kötü bişey değil bu..
üzülme bu kadar..
biz de tartışıyoruz bazen, ben uzatmıyorum artık..önceden uzatıyodum, hatasını anlasın diye ama bazen 1 hafta bile sürüyodu..
bi de yeni evliyiz..sonra düşündüm hiç gerek yok dedim..
şimdi bi tartışma olsa da siniri geçtiği zaman gidip öperim hemen o da yumuşar..

canım biz bayanlr hepimiz böyle yapıyoruz malesefki ..

evet, dayanamıyoruz ondandır..

Yumuşak kalpli olmak,kıyamamak hiç bişey kazandırmadı bugüne kadar bana yaa biraz katı olmalı insan ama ben yapamıyorum işte

hepsinin ayrımı var bana göre..
eşime karşı sonsuz şekilde yumuşak kalpli olurum ama çevreye karşı öyle değil..

başkaları iyi niyetini suistimal ediyor, aptal yerine koyuyor seni..

esencim, iyi olmaya çalışıyorum çünkü sürekli sıkılıyorum burda..
kafaya takmamaya çalışsam da genel durumum sıkıntılı..
sürekli evin içindeyim sabahtan akşama kadar..
e insan haliyle iyi olmuyor, iyi olmaya çalışıyor..

Canım aslında bazen hissettireceksin kırılabildiğini , seni öyle kolay kıramayacak !
Hissettirenler çok güzel hissettiriyor ve daha iyi oluyor erkeklerin gözünde...

yaptım canım inş. bu sefer oldu :)

Hayırlı olsun çizelgen , olmuş :)

Yumuşak kalpli olmak,kıyamamak hiç bişey kazandırmadı bugüne kadar bana yaa biraz katı olmalı insan ama ben yapamıyorum işte

Ya varlığını hissettirmek lazım biraz. Öyle olanlar kazanıyor. Böyle tavsiye verenlere kızardım ama öyle napim...

günaydın canlar

kardelencim ben tablo için bi yorumda bulunmuştum ama kimse cevap vermedi..

Kilo tablosu niye yalan olsun..aranızdan birisi kabul ederse yapmayı devam eder..

X