Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Yok canım..burda çekilmeyen taraf biz oluyoruz..
Subay eşleri genelde anlaşır, astsubay ve uzman çavuş eşleri anlaşamaz subay eşleriyle..

Giden komşum da subay eşiydi zaten..
Burda bi kadın vardı allah düşmanımın başına vermesin..
Kadın her fırsatta açığımı arıyodu var mı böyle bi şey ya..
2 sene sonra kimse kimseyle görüşmeyecek zaten..bu hava kime anlamıyorumm..
Gören de genel kurmay başkanı eşi zanneder o derece..

Hmm bu lazer oldukça iyi görünüşe göre..
Kıbrısta bakarım artık güzel bir yer vardır umarım..

decembercim sen bunu biliyosun ..seda :KK70::KK70:

evet canım..
burda küçücük çocuklar bile babasının rütbesine göre davranıyor..
çocuk yapacak değil ya, anası babası öğretiyor..
çocuk nerden bilsin rütbeyi?

eşimle kantine gidiyoruz bi gün..
bi astsubay çocuğu, grup kurmuş oynuyolar..bi başkası da oyuna girmek isteyen çocuğu söylüyor..şu da bizimle oynamaya gelcekmiş diye..
astsubay çocuğu da diyo ki! gelsin benden izin alsın :KK53: bu çocuk 1. sınıfa gidiyor, daha ilerikini düşünemiyorum bile..

cidden aralarına almama gibi bi problem var..
kim neyse onu tutuyor.
subaysa subay, astsubaysa astsubay.. dışına çıkanlar çok nadir, kompleklerini atmış insanlar oluyor genelde..

Olan çocuklara oluyor !

Ben de onu soracaktım yüz için kimse memnun değil.
1 ay önce ben de başlamayı düşündüm yüzdeki tüyler için
ama daha önceden duyduğum için lazer istemedim.
Yapan bayan yarım saat ne kadar iyi olduğunu anlatsada dinlemedim.
İğneli başladım bir kaç seanstır bakalım neler olacak

Yok ya eğer yüz bölge sorunu varsa iğneli en iyisiymiş. Ben ona da gerek duymadım.

evet bazıları öyle yetiştiriyor..genelde kendilerini bilmeyenler oluyor zaten onlar da..

bi de bunların ilerde evlenip komşuluk ilişkilerini düşün canım:KK70:

Dediğim gibi olan çocuklara oluyor !

Valla keki meki bilmem ama ben profiterol yiyecem ara öğünde :KK1:
Ama en masum olmayan tatlılardan unutmayın !
Ben de daha yemeden itiraf edeyim de rahatlayayım :KK1:

Ben de bugüne bugün şaka maka 18 kilo verdim yaaaaaa, dile kolay !

Evet büyük olanları değil özellikle. Ben minilerinden yiyorum. Ben daha çok ülkerin olan var minilerden onlardan yiyorum canım. Ya da sade mado dondurma yeter bana !

Tebrik ediyorum valla, böyle devam işte !
Ben de kendimi az yediğim ve egzersiz yaptığım zamanlarda daha iyi hissediyordum.
Şimdi hem uykuluyum, hem uyuşuk, bilmiyorum havaların da mı etkisi var :KK43:

sayenizde gaza geldim canım :)))) evet sıcakdan yaa bazen bana da oyle oluyorr ama benım verecek çok kılom olduğu için hemen kalkıyorum valla :KK8::KK8:

azıcık geldi diyelim sonrasında alamıyorsun kendin dimi canım?

Yok hiç müdahele etmiyorum ben. Zaten dibinden felan almak, hele ağda cımbız yasak !
Belki bazısı traş yapıyor tatile çıkıcam diye ama bence ona da gerek yok...

bilmem mi unutulucak insan ooo :)

sadeceyalan citroen ile aşk kuşu ile tur atıyordur canım :)

:))))

Deniz kenarında olanlarında hiç aklına gelmez girmek:)
Yazlık kentlerde öyledir ya yabancılar gelir yerliler kaçar:)))

Evet aynen öyle oluyor.
Denize hiç girmeden geçiriyolar bazen yazı kimisi...
Yani ben de orda olsam belki abartı hergün girmem ama yine de gün aşırı hiç olmadı haftasonları girerim.
İstanbulda da aslında girilecek yere bakıyorum. Bir de hala rüzgarlı hava burda :KK43:

Kizlar slm...
Ben ciktim yola otobusteyim simdi..

Esencim ben de senin gibi alexandrite miydi neydi ona gidiyorum. Gerci 1 senedir gitmedim bu sene elim degmedi hic. Hastaneye gidiyorum bende guzellik nerkezlerine guvenmem. Benim 5 seans oldu. Bi daha gitmesem de olur ama gitcem. Baya bi azaldi. Yuz ve kol haric heryere gidiyorum. Ozellikle bikini bolgesi icin gitmek lazim kizlar ben o kadar cok arastirdim ki belki 1 sene zararli olmadigina ikna olup oyle gittim. Oyle abartildigi gibi acisi yok. Hatta acisini dusunup gitmemezlik etmenize hic gerek yok.
Hatta ben de esen gibi yuksek ayarda yaptiriyorum. Yalniz bacak ustlerimde killar Cok ince oldugu icin oraya cok etki etmedi. Cok da onemli deil zaten inceler. Onun disinda super:)

Kubracim hic dusunme git:) ben de devam etcem yaz bitsin.

2-2,5 ayda bir gidiyosun normalde ama bazen 3 ayi buluyor. Esenin lazer hakkinda dedikleine aynen katiliyorum.

Kizlar bende deniz kenarinda yasasam her aksam isten cikinca giderim.haftasonu giderim. Hep giderim:) O kadar cok seviyorum ki denizi:) neyse ki regl de bitmek uzere rahat rahat c.tesi gircem denize:)))

X