Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Sen pek anlaşamıyosun subay eşleriyle dimi.. Sağlık olsun senin için kıbrıs daha iyi olur inşallah. Hem deniz var inersin deniz kenarına oh mis. Arkadaş da edinirsin orda kursa mursa git.

Kontrol seansı oluyor ana seanstan sonra hep 1 ay sonra gidebildim ben onlara. Normalde 2 hafta sonra gidiyorsun. Sonraki seansa da 1,5 ay sonra gidiyorsun normalde ama ben yine 2 ay sonra gittim. Anca çıkıyo benim tüyler.
Normalde iki seans arası 2 ay. Bir de ana seanstan 2 hafta sonra kontrol seansına gidiyorsun.
Ben tavsiye ederim. Bölgesel azalma epey oldu tabi. Bir de beyaz ten siyah tüyde daha çok etkili oluyor lazer. Eskiden ayda bir giderdim ağdaya, şimdi düşün yani 3 ayda anca çıkıyor o da hepsi değil.

Sen hangi türüne gittin canım ?

Valla bişeyi yemeden önce o emeklerimi düşünüyorum zaten. Birçok şeyden ödün veriyorsun emek veriyosun sonra da emeklerini ziyan edeceksin bir anda diye kendimi frenliyorum.
Ama ara ara nefsimi de düşünüp yiyecem bişeyler ama hep dengelemeye çalışcam.
Bir de koruma dönemini başarırsam zaten ondan sonra bu kadar kısıtlamam kendimi.
Aslında zararlı şeyler hep zararlı. Hamur işleri tatlılar vs. onu da düşünmek lazım.
Sağlıklı beslenme adına yememek lazım.

Yok canım..burda çekilmeyen taraf biz oluyoruz..
Subay eşleri genelde anlaşır, astsubay ve uzman çavuş eşleri anlaşamaz subay eşleriyle..

Giden komşum da subay eşiydi zaten..
Burda bi kadın vardı allah düşmanımın başına vermesin..
Kadın her fırsatta açığımı arıyodu var mı böyle bi şey ya..
2 sene sonra kimse kimseyle görüşmeyecek zaten..bu hava kime anlamıyorumm..
Gören de genel kurmay başkanı eşi zanneder o derece..

Hmm bu lazer oldukça iyi görünüşe göre..
Kıbrısta bakarım artık güzel bir yer vardır umarım..

Ben alexandrite olanına gidiyorum.
Henüz 3 seans oldu benim. Yaparken bir kısmı dökülüyor yandığından dolayı da , 2 hafta sonrasında işte yavaş yavaş dökülmeye başlıyolar , benim genelde 3.hafta dökülmeye başlıyor. Sonra işte ana seanstan kalanlar için kontrol seansına gidiyorsun. 2-3 hafta kadar sonra. O kontrol seansından 1,5-2 ay sonrasında da sonraki ana seansa gidiyorsun. Tüylerin çıkışına da bağlı tabi bu süreler.
Toplam 6 seansta biter diyorlar. 1,5 sene kadar sürüyor yani sanırım.
Benim biraz araları açık gittim ondan uzun sürdü ama sonuç iyiymiş, öyle diyor yapan :)
Ben de memnunum genel itibariyle.
Özetle böyle...

bi de ayrımları mı var..
alexandrite dedin ama hiç bir şey anlamadım ben şimdi:)

bi de ayrımları mı var..
alexandrite dedin ama hiç bir şey anlamadım ben şimdi:)

Lazerin de çeşitleri var tabi. Sakın "ipl" tarzı şeylere gitme. O lazer değil.
Diod var o da ağrılı oluyor alexandrite'a göre.
Alexandrite beyaz tenli siyah tüylüler için çok ideal.

Yok canım..burda çekilmeyen taraf biz oluyoruz..
Subay eşleri genelde anlaşır, astsubay ve uzman çavuş eşleri anlaşamaz subay eşleriyle..

Giden komşum da subay eşiydi zaten..
Burda bi kadın vardı allah düşmanımın başına vermesin..
Kadın her fırsatta açığımı arıyodu var mı böyle bi şey ya..
2 sene sonra kimse kimseyle görüşmeyecek zaten..bu hava kime anlamıyorumm..
Gören de genel kurmay başkanı eşi zanneder o derece..

Hmm bu lazer oldukça iyi görünüşe göre..
Kıbrısta bakarım artık güzel bir yer vardır umarım..

İş ortamı gibi çok komik. Eşlerinin konumlarıyla değerlendiriyorlar kadınlar birbirlerini, enteresan!
Bak orda bence güvendiğin bir yer bulursan öyle yaptır.

Son düzenleme:
Lazerin de çeşitleri var tabi. Sakın "ipl" tarzı şeylere gitme. O lazer değil.
Diod var o da ağrılı oluyor alexandrite'a göre.
Alexandrite beyaz tenli siyah tüylüler için çok ideal.

İş ortamı gibi çok komik. Eşlerinin konumlarıyla değerlendiriyorlar kadınlar birbirlerini, enteresan!
Bak orda bence güvendiğin bir yer bulursan öyle yaptır.

Senin lazer yöntemi acıtıyor mu?

İş ortamnından da beter canım..
Eşim derdi de inanmazdım..
Burda eşler rütbeye göre davranır, dedikodu eksik olmaz diye..
Uzman çavuş eşleriyle kimse görüşmez diyodu, ben de niye yaa falan diyodum..

Meğer sorun subay eşlerinin görüşmemesi değil; onların görüşmemesiymiş..soyutlamışlar kendilerini, çıkamıyorlar kabuklarının dışına..

Bizzat görünce çok hak verdim eşime..

Saçma sapan bir olay..
Düşünsene bayramlarda bile rütbeye göre gidilir..
Ast olan üste gider, ondan sonra üst asta gider..

Bi ortamda en rütbeli kim varsa önce ona servis yapılır mesela..

Değişik bi ortam bu askeriye.
Ama eşler daha da bi değişik..

Sanırsınız kendisi rütbeli :KK60:

Bi anlatsam gülmekten yıkılırsınız ne olaylar var..

Senin lazer yöntemi acıtıyor mu?

İş ortamnından da beter canım..
Eşim derdi de inanmazdım..
Burda eşler rütbeye göre davranır, dedikodu eksik olmaz diye..
Uzman çavuş eşleriyle kimse görüşmez diyodu, ben de niye yaa falan diyodum..

Meğer sorun subay eşlerinin görüşmemesi değil; onların görüşmemesiymiş..soyutlamışlar kendilerini, çıkamıyorlar kabuklarının dışına..

Bizzat görünce çok hak verdim eşime..

Saçma sapan bir olay..
Düşünsene bayramlarda bile rütbeye göre gidilir..
Ast olan üste gider, ondan sonra üst asta gider..

Bi ortamda en rütbeli kim varsa önce ona servis yapılır mesela..

Değişik bi ortam bu askeriye.
Ama eşler daha da bi değişik..

Sanırsınız kendisi rütbeli :KK60:

Bi anlatsam gülmekten yıkılırsınız ne olaylar var..

Ben de beyaz tenli olduğum için epey yüksek çalışıyor derecesini ama ona rağmen bence katlanılmayacak gibi değil.
Hatta ben yükselttirdim derecesini daha fazla etki yapsın diye..
Sonuçta ağda da acıyor dimi :)

Ya o ortam bana göre değilmiş. Heryerde var dedikodu vs. ama orda daha fazladır eminim böyle şeyler. Allah kolaylık versin. Kendine askeriye dışında ortamlar bulursun inşallah sen de...

Ben de beyaz tenli olduğum için epey yüksek çalışıyor derecesini ama ona rağmen bence katlanılmayacak gibi değil.
Hatta ben yükselttirdim derecesini daha fazla etki yapsın diye..
Sonuçta ağda da acıyor dimi :)

Ya o ortam bana göre değilmiş. Heryerde var dedikodu vs. ama orda daha fazladır eminim böyle şeyler. Allah kolaylık versin. Kendine askeriye dışında ortamlar bulursun inşallah sen de...

Sağol canım :KK70:

Ya ağda acıyor ama büyük bi kısım gidiyor ağdayla.
Lazerle tek tek her noktada bir acı..
Kadın olmak zor iş yaa:KK70:

bende gitmek istiyorum ama korkuyorum:KK43:

maxicim ben askeriye bölgesinde 2 yıl okudum arkadşlık edinmek o kaar zordu ki,dışlanıyorsun resmen ,baban askeriyede değilse seni kesinlikle o ortama almıyorlar,hocalar subaylardan korktukları için öğrenciye bişey diyemezlerdi,

hele bir gün fen bilgisi dersindeyiz ,normal ailenin çocuğu ceket yerine hırka giyip gelmiş,adam derste gitti çocuğa tokat attı niye okulun üniformasını giymedin diye,ama subay çocuğuda giymişti yani düşün..öyle sinir bozucu bişey ki anlatamam sana ,neler neler söylerdim içimden varya:KK9:

Sağol canım :KK70:

Ya ağda acıyor ama büyük bi kısım gidiyor ağdayla.
Lazerle tek tek her noktada bir acı..
Kadın olmak zor iş yaa:KK70:

Öyle her noktada değil canım. 1,5 -2 cm çapındaki alanı tarıyor. Bacaklar uzun sürüyor ama diğer yerler kısa sürer. Uzun dediğimde 15-20 dk. daha sonraki seanslarda daha da kısa sürüyor.
Bir de yüzün için asla lazere gitme, aklımdayken söyleyeyim.

Son düzenleme:

maxicim ben askeriye bölgesinde 2 yıl okudum arkadşlık edinmek o kaar zordu ki,dışlanıyorsun resmen ,baban askeriyede değilse seni kesinlikle o ortama almıyorlar,hocalar subaylardan korktukları için öğrenciye bişey diyemezlerdi,

hele bir gün fen bilgisi dersindeyiz ,normal ailenin çocuğu ceket yerine hırka giyip gelmiş,adam derste gitti çocuğa tokat attı niye okulun üniformasını giymedin diye,ama subay çocuğuda giymişti yani düşün..öyle sinir bozucu bişey ki anlatamam sana ,neler neler söylerdim içimden varya:KK9:

evet canım..
burda küçücük çocuklar bile babasının rütbesine göre davranıyor..
çocuk yapacak değil ya, anası babası öğretiyor..
çocuk nerden bilsin rütbeyi?

eşimle kantine gidiyoruz bi gün..
bi astsubay çocuğu, grup kurmuş oynuyolar..bi başkası da oyuna girmek isteyen çocuğu söylüyor..şu da bizimle oynamaya gelcekmiş diye..
astsubay çocuğu da diyo ki! gelsin benden izin alsın :KK53: bu çocuk 1. sınıfa gidiyor, daha ilerikini düşünemiyorum bile..

cidden aralarına almama gibi bi problem var..
kim neyse onu tutuyor.
subaysa subay, astsubaysa astsubay.. dışına çıkanlar çok nadir, kompleklerini atmış insanlar oluyor genelde..

evet canım..
burda küçücük çocuklar bile babasının rütbesine göre davranıyor..
çocuk yapacak değil ya, anası babası öğretiyor..
çocuk nerden bilsin rütbeyi?

eşimle kantine gidiyoruz bi gün..
bi astsubay çocuğu, grup kurmuş oynuyolar..bi başkası da oyuna girmek isteyen çocuğu söylüyor..şu da bizimle oynamaya gelcekmiş diye..
astsubay çocuğu da diyo ki! gelsin benden izin alsın :KK53: bu çocuk 1. sınıfa gidiyor, daha ilerikini düşünemiyorum bile..

cidden aralarına almama gibi bi problem var..
kim neyse onu tutuyor.
subaysa subay, astsubaysa astsubay.. dışına çıkanlar çok nadir, kompleklerini atmış insanlar oluyor genelde..

çok kötü ya ,ve acayip sinir bozucu bişey..

Öyle her noktada değil canım. 1,5 -2 cm çapındaki alanı tarıyor. Bacaklar uzun sürüyor ama diğer yerler kısa sürer. Uzun dediğimde 15-20 dk. daha sonraki seanslarda daha da kısa sürüyor.

yok hayatta gitmem yaa ..

bi kız vardı bıyıklarını lazerle aldıran..

kızın bildiğin erkek gibi bıyığı vardı yaaa, lazere gideceği için alması da yasaktı..

yüz bölgemde problemim yok allahtan..

Ben de onu soracaktım yüz için kimse memnun değil.
1 ay önce ben de başlamayı düşündüm yüzdeki tüyler için
ama daha önceden duyduğum için lazer istemedim.
Yapan bayan yarım saat ne kadar iyi olduğunu anlatsada dinlemedim.
İğneli başladım bir kaç seanstır bakalım neler olacak

evet ailelerin bastırılamamış duyguları çocuğa yansıyor..

aynen öyle ,bir havalar ve o kadar serbestler ki anlatamam sana,

birgün normal arkadaşlarla sahile gidelim dedik annemden bir türlü izin alamadıydım..ama onlar o bölgee yaşayanlar çok serbestti,16 yaşındakiler içki içiyorlar ya ben çok şaşırıyordum birde poz erirlerdi yani..yuhh derdim!!!

Gidin gidin o kadar korkulacak bişey değil.
Ama sağlık yerlerine gidin. Tıp merkezleri hastane vs. Güzellik merkezine yaptırmayın derim. tavsiye...
Özellikle bekarken gidin de rahat edin sonra hep sıkıntı oluyor ömür boyu.
Hamile kalıyosun vs. yoğunluk çoluk çocuk ilerde daha da zorlaşacak bu tüy meseleleri.
Ben daha önce yaptırsaymışım keşke diyorum.

Son düzenleme:
aynen öyle ,bir havalar ve o kadar serbestler ki anlatamam sana,

birgün normal arkadaşlarla sahile gidelim dedik annemden bir türlü izin alamadıydım..ama onlar o bölgee yaşayanlar çok serbestti,16 yaşındakiler içki içiyorlar ya ben çok şaşırıyordum birde poz erirlerdi yani..yuhh derdim!!!

evet bazıları öyle yetiştiriyor..genelde kendilerini bilmeyenler oluyor zaten onlar da..

bi de bunların ilerde evlenip komşuluk ilişkilerini düşün canım:KK70:

Gidin gidin o kadar korkulacak bişey değil.
Ama sağlık yerlerine gidin. Tıp merkezleri hastane vs. Güzellik merkezine yaptırmayın derim. tavsiye...
Özellikle bekarken gidin de rahat edin sonra hep sıkıntı oluyor ömür boyu.
Hamile kalıyosun vs. yoğunluk çoluk çocuk ilerde daha da zorlaşacak bu tüy meseleleri.
Ben daha önce yaptırsaymışım keşke diyorum.

azıcık geldi diyelim sonrasında alamıyorsun kendin dimi canım?

X