Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

[video=youtube;g7U96o3f9FI]http://www.youtube.com/watch?v=g7U96o3f9FI&feature=related[/video]

neyse biraz da şarkı dinleyelim :KK70:

Bu daha süper olmuşşşş :KK52:

Başlıyorum evet bu akşam başlıyorum!Yavaş yavaşta olsa egzersize başlıyorum teşekkür ederim sayende yol alıcam :KK19:

İnşallah, hadi göreyim seni :KK66:

Ben pilavı değilde makarnaya bayılıyorum yoğurtlu ve üstüne pul biberli sos yapıp ohh mis gibi kokusu geldi burnumaa off her akşam yesem bıkmam makarnaya :KK56: canım çekti çok fena :84:

Hadi hadi yedin tulumbaları şimdi suçunu örtbas etmeye çalışma hemencik totona yağ olarak konmuştur tulumbalar :KK60:

Off nasıl güzel olurdu yaa yüzmek acayip kalori yaktırıyo hem de spor yapmaktan daha zevkli

Gitmiyo valla yaa yanında kurupastaları alcan çayla bi güzel yicen hele bide çikolatalı kek olursa fırından yeni çıkmış sıcacık ohhh yemede yanında yatt

Biri beni durdursunnnn :KK52:

Valla keki meki bilmem ama ben profiterol yiyecem ara öğünde :KK1:
Ama en masum olmayan tatlılardan unutmayın !
Ben de daha yemeden itiraf edeyim de rahatlayayım :KK1:

Ben de bugüne bugün şaka maka 18 kilo verdim yaaaaaa, dile kolay !

sağol esencim:KK54:

excitycim :KK33::KK33::KK33:

mahallede yapılanlar mı..belki olabilir..
ama algida tarzı büyük şirketler hiç masum değil:KK50:

Evet büyük olanları değil özellikle. Ben minilerinden yiyorum. Ben daha çok ülkerin olan var minilerden onlardan yiyorum canım. Ya da sade mado dondurma yeter bana !

slm kızlar dünüü 900 kalori ile kapadımm akşam sadece karpuz yedım 7den sonra çay ve sudan başka bişey içmedimm 1 saat yürüyüş yaptımm 10gibi açlık hissettim ama bişey yemedım çayın yanında eşim kuruyemiş yedi ama ben yemedım oda şaştı kaldı cips vardı ben cipse baktım sips bana ama açıp yemedım o kadar yürüyüşü boşuna yapmadım dedım vee yemedım:KK9::KK9: bu sabah kendımı ok diç hissediyorum ve tartıde 600 gram eksilmişim :) akşam 7den sonra yememenın faydası galıba :)

Tebrik ediyorum valla, böyle devam işte !
Ben de kendimi az yediğim ve egzersiz yaptığım zamanlarda daha iyi hissediyordum.
Şimdi hem uykuluyum, hem uyuşuk, bilmiyorum havaların da mı etkisi var :KK43:

Kızlar neler yaptyınız böyle yemek tarifleri bölümüne taşıyalım barii:)

Valla keki meki bilmem ama ben profiterol yiyecem ara öğünde :KK1:
Ama en masum olmayan tatlılardan unutmayın !
Ben de daha yemeden itiraf edeyim de rahatlayayım :KK1:

Ben de bugüne bugün şaka maka 18 kilo verdim yaaaaaa, dile kolay !

Evet büyük olanları değil özellikle. Ben minilerinden yiyorum. Ben daha çok ülkerin olan var minilerden onlardan yiyorum canım. Ya da sade mado dondurma yeter bana !

Tebrik ediyorum valla, böyle devam işte !
Ben de kendimi az yediğim ve egzersiz yaptığım zamanlarda daha iyi hissediyordum.
Şimdi hem uykuluyum, hem uyuşuk, bilmiyorum havaların da mı etkisi var :KK43:

profiterol mü dediiinnn off ne zamandır yemiyorum yaa :KK53: afiyet olsunnn :KK5:

Kızlar neler yaptyınız böyle yemek tarifleri bölümüne taşıyalım barii:)

Aynen canım yaa açlık tavan yaptı tatlıya hasret kalınca konu yemeklere tatlılara geldi :KK9:

aynen öyle ama bende bugün neler yedim neler anlatamam size:26::KK53:

Anlat hadi anlat çekinme :)

profiterol mü dediiinnn off ne zamandır yemiyorum yaa :KK53: afiyet olsunnn :KK5:

Aynen canım yaa açlık tavan yaptı tatlıya hasret kalınca konu yemeklere tatlılara geldi :KK9:

İşte bundan dolayı yediklerimi yazmak istemiyorum bazen. Birbirimizin canını çektiriyoruz durduk yere...
Az önce yedim profiteroli midem bulandı işte :KK37: Kötüydü canın çekmesin :KK37:

profiterol mü dediiinnn off ne zamandır yemiyorum yaa :KK53: Afiyet olsunnn :KK5:

aynen canım yaa açlık tavan yaptı tatlıya hasret kalınca konu yemeklere tatlılara geldi :KK9:

anlat hadi ben de anlatırım o zaman öğlen ne yediğimi :78:

anlat hadi anlat çekinme :)

işte bundan dolayı yediklerimi yazmak istemiyorum bazen. Birbirimizin canını çektiriyoruz durduk yere...
Az önce yedim profiteroli midem bulandı işte :KK37: Kötüydü canın çekmesin :KK37:

bend ekimi zaman yazmıyorum bu sebepten dolayıı:)hiç canım çekmedi esencimmm:)

hazır olunnn

salçalı makarna 1 kaşık
mantı 1 kaşık
kadınbudu köfte 1 tane fırında tavuktan yapılmış
1 kaşık tavuk sote

salata

yazdım bunlarıda oha dedim kendime yaa:KK31:

kızlar ağdadan nefret ediyorum..
çevrenizde lazere gitmiş olan var mı...ya da siz..
önerir misiniz..

gülincim istanbula geldiğimde yaparım ben sana kekimden:KK51:
söylemesi ayıp keklerim meşhurdur:KK51:

X