Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Hehehe aman dikkat et o zaman:)

Canim benim ozlemisim yaw :) nasil gidiyor ceyiz alisverisin vs.. Sevdiceklen aran nasil??

Hehehe aman dikkat et o zaman:)

Canim benim ozlemisim yaw :) nasil gidiyor ceyiz alisverisin vs.. Sevdiceklen aran nasil??

Bende özlemişim valla

Pazar günü ist.a gittik alışveriş yaparız diye ama parfüm alıp geldik Nerde ne satılır bilmioruz ki alamadık hiç bişey,ufak tefek alıyorum arada işte.Geçen markafoniden sipariş vermiştim bugün gelicekler inşallah geciktiler baya

He bide sevdiceği sormuşsun iyiyiz çok şükür arada birbirimize girsekte iyiyiz

Aman Allah bozmasin tatlim :)

Bizde gitmistik istanbula. Biraz oldu. Arabayla gezilmiyor. Arabayi cevahire park edip yuruye yuruye gezmistik. Ayaklarima kara sular inmisti. Ben de onu hatirliyorum... Bilmeyince nereyi gezecegini nasil gezecegini zor oluyor bakalim bayramdan sonra bi daha gitcez ama bu sefer gezmek icin degil arkadaslar icin :) eee gezeriz de tabi..

Denk getirip gorussek mi ki :)

Kuzum ben de trendyoldan biseyler alcaktim sabah. parfum ve ev terligi vs. yok ayri butigin seylerini ayni anda siparis veremiyormusuz.. Bende kizdim almadim. Morhipodan devam ben :)
Geen canta ayakkabi falan aldim. Ozellikle canta cok guzelmis :) baya begendim:)

Bu arada sen ne aldin canim markafoniden? Ben gordugun uzere hala ayakkabiydi cantaydi vs vs.. Hala ceyiz almiyom

Çokk yorulduk bizde çookk..

Çok güzel olur yaa denk getirebiliriz belki

Trendyoldan hiç bişey almadım kuzum.Ama morhipodan almıştım kırılıcak eşyaydı ama harika paketlemişlerdi yere düşse daha kırılmıycak durumdaydı.

Bu arada sen ne aldin canim markafoniden? Ben gordugun uzere hala ayakkabiydi cantaydi vs vs.. Hala ceyiz almiyom

Dur fotolarını bulup koyayım hemen

Ben de internetten çeyiz dışında hiç bişey almadım bugne kadar

Bunu KK'dan tanıştığım arkadaşım hediye etti.Keşan da yaşıyo onun yanına gittim 2-3 hafta önce o zaman hediye etti

Bunlar morhipodan siparişlerim.Çelik kepçe takımı,yağdanlık (2 tane aldım biri görümceme ) ve nihale

Bunları da yine KK'dan başka bi arkadaşım gönderdi

selam kızlar:)

bende bunları aldım çaydanlığım henüz gelmemiş:)

ezcitycim bilgin olsun sen daha aal kıyafet canım :)kız başlasana :)

Güle güle kullan kuzummm tencere takımından çaydanlık çıkmadı mı canım?

gülincim ne güzel brbrinize gönderip duruyorsun ya :)

Evet kuzumm KK sayesinde gerçekten çok güzel arkadaşlık kurdum inşallah daim olur

güle güle kullan kuzummm tencere takımından çaydanlık çıkmadı mı canım?

evet kuzumm kk sayesinde gerçekten çok güzel arkadaşlık kurdum inşallah daim olur

yok canım çıkmadı 4 lü set olarak böyle tavası ve 3 lü takımı var.

Inşallah canım inşallah.

December hosgeldin canım sende :)
Bende alsam ii olacak diyorum. Bakiyorum bakiyorum sonra siparisler bi geliyor ben yine ayakkabi canta almisim :)

morhipodan ben de cok memnunum iyice sariyorlar sarmaliuorlar gonderirkrn :) bi de lokumlari var :)

Ay cok guzelmis kizlar aldiklariniz:) gulin senin yagdanliklara bayildim :) december canım senin de takim super :)

Gulincim hediyelerin de cok guzelmis:) ay ne guzel oyle seyler yapmaniz.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…