Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Haklısın canım yaşadıkların çok zor Allah yardımcın olsun herşey gönlüne göre olur inşallah.

Doktora gittim ilaç verdi birde bugün öğleden sonra ve yarın için rapor verdi eve geldim yatıyorum ama çocuklar ile biraz zor dinlenmek neyse bunada şükür.

Allah razı olsun canım... Biran önce bu durumdan kurtulmak istiyorum.
Çocuklar için bayram olmuştur tabi. Evde anneyi bulmuşlar. Onlara da kıyamıyorum, ben de öğle arası gördüm , beni geri işe gitmeyecek sanmış akşam gittim tavır yapıyor bana :KK43:
Çok zor işimiz anne olarak :KK43:

İşallah sıkıntıların geçer .Sıkıntısı olmayan insan mı var şu dünyada

SAğol canım. Öyle tabi...
Sıkıntılar geçecek diye beklersek, hayatı yaşayamayız.

Allah razı olsun canım... Biran önce bu durumdan kurtulmak istiyorum.
Çocuklar için bayram olmuştur tabi. Evde anneyi bulmuşlar. Onlara da kıyamıyorum, ben de öğle arası gördüm , beni geri işe gitmeyecek sanmış akşam gittim tavır yapıyor bana :KK43:
Çok zor işimiz anne olarak :KK43:

SAğol canım. Öyle tabi...
Sıkıntılar geçecek diye beklersek, hayatı yaşayamayız.

Nerede yaşıyorsun canım?

Kizlar iyi geceler!
Aksamlari niye gelmiyorsunuz??
Kardelencim film seyrediyordur demligiyle beraber:KK1:
Gulin december sevgilileriyle telefonda muhabbet ediyorlardir:KK1:
Zennubecim de kacmis hemen:KK43:
Esencigimin de ii haberlerini aliriz umarim yarin..
Busralar da kayboldu:KK43:
Kubra kiz sen nerelerdesin?
Sben de uzun zamandir kayip! Tabi fatos da oyle! Gelmeyin sakin! Bekleyeniniz yok gibi!

kaçmıyorum canım da napiim benim kocis otomatiğe bağladı ay.şunun başından kalkmıyor,ben başına oturunca hemen ne zaman işin bitecek diyor,dışarı cıkalım vs vs vs diyor işte.....

Günaydın kızlar grip beni perişan etti hiç iyi değilim.Burnum 1km.uzaktan görünecek kadar kızardı ve yara oldu sürekli akıyor başım ağrıyor dayak yemiş gibiyim.

:
geçmiş olsun wishçim şimdi nasılsın canım???
Canım yiyorum elden geldiğince de işte yaşadığım sıkıntılardan , koşturmaktan da kilo veriyorum...
esencim nasılsın???
doğrusu ben de senin kilon için endişeleniyorum.bi doktora görünsen.vitamin takviyesi falan yapar belki.kilo vermek ii hoş da insanı halsiz bırakıyor.hele hele olman gerekenin altındaysa...ben 66 67 kilo iken arkadaşlarla güreş tutardım kız deli gibi:KK1::KK1::KK1: cok güçlü hissederdim kendimi:KK52:ama şimdi halsiz hissediyorumm,hemen yoruluyrm...

kızlar tatilde aldıım kilolar yavaş yavaş gidiyr:KK9::KK9::KK9:
yaza girerken 59 olmuştum,dönüşte 63.5 e dayanmışım:KK53:
61 oldum şu anda.:))))))))))))))))
diyete devam inşallah:KK16:

ben burda olunca kimse olmuyo ya hep kendi kendime yazışıyorum:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

napyosunuz siz tam yemek vakti alyosunuz kalorileri şurda olsanız almazsınız işte be sıkıldım işte yaaaa:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Nerede yaşıyorsun canım?

istanbulda yaşıyorum canım.

kaçmıyorum canım da napiim benim kocis otomatiğe bağladı ay.şunun başından kalkmıyor,ben başına oturunca hemen ne zaman işin bitecek diyor,dışarı cıkalım vs vs vs diyor işte.....

geçmiş olsun wishçim şimdi nasılsın canım???

esencim nasılsın???
doğrusu ben de senin kilon için endişeleniyorum.bi doktora görünsen.vitamin takviyesi falan yapar belki.kilo vermek ii hoş da insanı halsiz bırakıyor.hele hele olman gerekenin altındaysa...ben 66 67 kilo iken arkadaşlarla güreş tutardım kız deli gibi:KK1::KK1::KK1: cok güçlü hissederdim kendimi:KK52:ama şimdi halsiz hissediyorumm,hemen yoruluyrm...

idare eder canım...
Endişelenme canım , eskisine göre daha hareketliyim. Sadece bugünlerde koşturmaca çok oluyor ondan dolayı yeme olaylarını da ikinci plana attım. Aman vitamin ilacı olayına girmeyelim, zaten onlar yüzünden aldım kiloyu. Normal yemeklerimi yesem yeter...
Kız alemsin ha güreş tutarmış :))))
O yorulma olayı aslında oluyor zayıflayınca. Ben de eskiden at gibiydim :)))
Şimdi halim kalmıyor.

Kizlar ya gozum segirip duruyor neden olabilir? Ne yapabilirim? Sinirm bozulmaya basladi!!!

günaydın kızlar nasılsınız ben kayınvalideyi uğurladım işe geldim ama evdeki işlerde aklımın köşesinde çok iş var şu diyet işine asılalım kızlar. benim 6 kilo kaldı fazlalık onu da vereyim sizinle beraberr i8 kilo fazlalığın 12 sini verdim 6 sı kaldı destsk olalım birbirimize

Günaydın kızlarrr

esencim güzel dileklerin çok teşeşkür ederimmm:KK16:amin inşallah.

Günaydın kızlar,
Nasılsınız ?
Benim çok uykum var, gözlerim kapanıyor.
Akşamları babası fosur fosur uykusu geldiği zaman uyuyor; beni uyutmuyor oğlan. Babasını da uyandıramıyor. Baskı böyle birşey olsa gerek.

Kardelencim Allah kavuştursun mu desem ne desem ne denir ki :) Annen olsa neyse :)
Allah kolaylık versin işlerinde de..

Benim de yoğunlaştı işler. Çok da uykum var. Napacaz bakalım.

Zennubecim hala segiriyor ya deli gibi!!
Hadi yorum yap kiz:)

Kizlar ya is ortamim da cok acayip bi hal aldi! Hic huzur kalmadi!!!

Zennubecim hala segiriyor ya deli gibi!!
Hadi yorum yap kiz:)

Kizlar ya is ortamim da cok acayip bi hal aldi! Hic huzur kalmadi!!!

Sag gözün seyirdiğinde birileri gelecek derlerdi ama sol gözün seyirdiğinde ne olurdu bilmiyorum...

Hayırdır canım iş ortamı niye öyle ?

Gunaydin sekerler! Nasilsiniz?

Çok şükür diyelim. Sen nasılsın ?

Tatlim bosver ya simdi anlatmayim sinir oluyorum anlatinca..

Hala gozum segiriyor ya.. Tum gece uyandikca segirdi.. Sinir oldum! Nasil geccek bilmem!!
Kizlar yok mu bi caresi ya???

Esencim su ozel mesaj atmak icin on dakika bekleme muhabbetine sinir oluyorum ya..

Günaydın canım sana da ...
Rica ederim :)
Keyifler nasıl diyecem ama keyiflere diyecek yok sanırım :)
Aman Allah ağzınızın tadını bozmasın.

keyfim pek yerinde çok şükür:nazar:
amin amin :nazar::nazar:

mesaj kutunu boşaltır musun canım?

herşey o kadar çok hızlı oluyor ki..

birbirimizi deli gibi özlüyoruz ,ben ilk defa böyle bişey yaşıyorum ,elimde telefonla beraber çekildiğim resime akarak uyuyorum ya gerçekten çok ilginç ,kendime şaşırıyorum

Tatlim bosver ya simdi anlatmayim sinir oluyorum anlatinca..

Hala gozum segiriyor ya.. Tum gece uyandikca segirdi.. Sinir oldum! Nasil geccek bilmem!!
Kizlar yok mu bi caresi ya???

Esencim su ozel mesaj atmak icin on dakika bekleme muhabbetine sinir oluyorum ya..

geçmiş olsun canım

X