Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben sizi özledim gülincim:)
Kualo arkadaşım sen de hoş geldin aramıza kolay gelsin

Hoşbuldukkk anasınıfı öğretmeniyim Alıştırma haftasındayım çok yorucu sınıf sayıları almış başını gidiyorrr

Allah kolaylık versin canım. Zordur uğraşması çocuklarla tabi. Ama güzel meslek onu söyleyeyim.

Esen Rüzgar maşallah çok kilo vermişin nasıl başardın bunu??

Baya bir azimle verdim diyelim :)
Egzersiz + diyet ile verdim canım.
Ama 5-6 kilosunu da istemeden verdim..

Fatoş nerelerde ya ?
Yine kayboldu.
Tabi iş kadını oldu artık, buralara zor gelir...
Benim de aslında işlerim var ama kafamı veremiyorum. Buraya takılayım arada dedim...

Allah kolaylık versin canım. Zordur uğraşması çocuklarla tabi. Ama güzel meslek onu söyleyeyim.

Baya bir azimle verdim diyelim :)
Egzersiz + diyet ile verdim canım.
Ama 5-6 kilosunu da istemeden verdim..

Zor oldu mu vermek?Çok farketmiştirr:))

Zor oldu mu vermek?Çok farketmiştirr:))

Zor olmadı ama çok emek verdim. Kafama takmıştım verecem diye. Burdaki arkadaşlar biliyor azmimi...
Olmaz mı, beni önceden bir kere görenler tanıyamıyor. Çok şaşıranlar var, bambaşka biri oldum.

Bende de ev işi dolu ama nasıl yapçam diye bakıyorumm

Tabi sen evdesin. Ben işyerindeyim. Öğretmenlerin de bu avantajı var, yarım gün çalışıyorlar.
Allah kolaylık versin. Ev işleri de zor.

Son düzenleme:
Zor olmadı ama çok emek verdim. Kafama takmıştım verecem diye. Burdaki arkadaşlar biliyor azmimi...
Olmaz mı, beni önceden bir kere görenler tanıyamıyor. Çok şaşıranlar var, bambaşka biri oldum.

Tabi sen evdesin. Ben işyerindeyim. Öğretmenlerin de bu avantajı var, yarım gün çalışıyorlar.

Bende o azim yok işte ama artık ipin ucundan tutucam destek verirsiniz artık

Resimdeki kız senin mi çok tatlı maşallah

Bende o azim yok işte ama artık ipin ucundan tutucam destek verirsiniz artık

Canım işte bir anlık bir kararla oldu benimki de. İyiki olmuş diyorum. Gençleştim hem ruhen, hem fiziken.
Kafaya bir koyarsan muhakkak olur. Benim kadar hızlı vermek zorunda değilsin o yola girmek önemli olan.

Resimdeki kız senin mi çok tatlı maşallah

Yok canım, benim bir oğlum var.
Senin de var heralde çocuk ? Kaç tane ?

Canım işte bir anlık bir kararla oldu benimki de. İyiki olmuş diyorum. Gençleştim hem ruhen, hem fiziken.
Kafaya bir koyarsan muhakkak olur. Benim kadar hızlı vermek zorunda değilsin o yola girmek önemli olan.

Yok canım, benim bir oğlum var.
Senin de var heralde çocuk ? Kaç tane ?

O yola giriyyoz ama geri dönüyoruz hepp 1 oğlum var 4 yaşında

İşte buraya takılırsan yoldan geri dönmezsin inşallah :)
Allah bağışlasın canım.
Sen yakında götürürsün oğlanı da okula yanında :) Epey büyütmüşsün zaten.

Şu an yanıma alıyorum zaten 100 mesajı doldurunca özelden sohbet etme imkanı oluyor mu?

Geçmiş olsun canım. Nane , limon , ıhlamur ne varsa iç.. Bu dönem geçiş ya hemen grip olunabiliyor...

Canım yiyorum elden geldiğince de işte yaşadığım sıkıntılardan , koşturmaktan da kilo veriyorum...
Haklısın canım yaşadıkların çok zor Allah yardımcın olsun herşey gönlüne göre olur inşallah.

Doktora gittim ilaç verdi birde bugün öğleden sonra ve yarın için rapor verdi eve geldim yatıyorum ama çocuklar ile biraz zor dinlenmek neyse bunada şükür.

X