Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

kızlar merhaba sohbetinizi bölmek gibi olmasın ama ziraat bankasından atm kartı olmadan para çekebiliyomuyuz bilen var mı?

iyi akşamlar büşracığım
ben buralardayım sen nerelerdesin önerilerine çok teşekklürler ara öğünlerimde yoğurt yiyoorum meyve bazen de çok az ekmek yiyorum yani aç kalmıyorum da ammvelakin akşam yani şimdi yememem gerekenleri yedim kendimi çıok kötü hissediyorum gerçi tepeleme ütüm var ama ....offff offf çok pişmanım bii tur jillen ya da lesli bişey mi yapsam iyi olacak

yap yap içini hafifletir :):KK1: kendinde hafiflersin :KK1:

kızlar merhaba sohbetinizi bölmek gibi olmasın ama ziraat bankasından atm kartı olmadan para çekebiliyomuyuz bilen var mı?

canım para çekebilirsin atm den kart olmadan ama meşakkatli oluyor baya bi birşey istiyor.

Herkeslere merhaba ne zamandır yoktummmmm

hoşgeldin :) eskilerden misin sende yoksa??:KK30:

Birbirimizi motive edebilirizzz burdaaaa

katılıyorum. zaten direnerek ilerliyor olmamın sebebi burdaki kızlar :) sağolsunla insanı bir hırslandırıp gaza getiriyorlarki....:KK55::KK8::KK8:

hesap cüzdanı yok da kimlikle kesin çekilir di mi

evet çekersin bankadan atm den daha zorlu olur pazartesi gidip bankadan çekersin. benmde kaybolduğunda kimliğimle çektim paramı ziraatten geçen yıl.

kalkmam lazım ama kalkamayorum oturdum kaldım biri bana kalk desin

kalk kalk kalk :) bak 3 kere dedim :KK33: neden ağırlaştın hayırdır??

bu defa kalkıyorum saçıma maske yapıp ütü yapacağım bitince belki takılırım yine hem o zaman diğerleri de gelirhep beraber kaynatırız söz vermiyorum ama .. gelmek istiyorum

selam milleeeeet
ya ne zamandır misafirden kafamı kaldıramadım ,girmedim kızlar.ama cok mutlu oldum ya ,taaaaaa lisedeki öğretmenim vardı bende dün eşiyle beraber. .bi yerde denk geldik meğerse aynı ilçedeymişiz.yıllar ne çabuk geçiyor gerçekten:))))

sağolsun eşim de bilgsyran kafasını kaldırmıyor evde.hemen bana işin bitti mi diyorrrr,hayret bişi yaaa......................

benim diyet molada diyeyim artık misafir molası:KK43:((((
yarın bidaha başlıyorum kızlar ama 1 kilo verdim snırım ...hergün 1 saat kadar yürüdüm pazartesiden beri.onun faydası oldu biraz da diyet var tabi yarım yamalak da olsa..

sizinkiler nasıl gidiyor ???
öptüm hepinizi byeee

selam milleeeeet
ya ne zamandır misafirden kafamı kaldıramadım ,girmedim kızlar.ama cok mutlu oldum ya ,taaaaaa lisedeki öğretmenim vardı bende dün eşiyle beraber. .bi yerde denk geldik meğerse aynı ilçedeymişiz.yıllar ne çabuk geçiyor gerçekten:))))

sağolsun eşim de bilgsyran kafasını kaldırmıyor evde.hemen bana işin bitti mi diyorrrr,hayret bişi yaaa......................

yarın bidaha başlıyorum kızlar ama 1 kilo verdim snırım ...hergün 1 saat kadar yürüdüm pazartesiden beri.onun faydası oldu biraz da diyet var tabi yarım yamalak da olsa..

öptüm hepinizi byeee

hoşgeldin canım :) geçmiş olsunmu demeli hayırlı olsunmu :) ne güzel sevdiklerini ağırlamışsın:KK34: yarım yamalak falan filan sonuçta 1 kilo vermişsin daha ne :) bende 1.4 kilo verdim foruma girdim gireli :):KK1::KK8:

Bende burdayımmmmm

hoşgeldin :) kualo tanıtıverde kendini tanışalım :) ben büşra neşe 21 yaşındayım. üniversite 4. sınıf öğrencisiyim. foruma katılalı 2 hafta kadar oluyor. ankarada yaşıyorum.. sen??:KK1: diğer topiclerdede karşılaşıyoruz seninle :):KK1::KK3:

hoşgeldin canım :) geçmiş olsunmu demeli hayırlı olsunmu :) ne güzel sevdiklerini ağırlamışsın:KK34: yarım yamalak falan filan sonuçta 1 kilo vermişsin daha ne :) bende 1.4 kilo verdim foruma girdim gireli :):KK1::KK8:

:

evet hiç yoktan iyidir tabi:)

günlük girmek ve yadiklerini yazmak müthiş motive ediyor canım...sen de güzel vermişşin:KK9::KK9::KK9:
1 haftadan cok olmadı sen burada takılalı sanırım di mi???.

evet hiç yoktan iyidir tabi:)

günlük girmek ve yadiklerini yazmak müthiş motive ediyor canım...sen de güzel vermişşin:KK9::KK9::KK9:
1 haftadan cok olmadı sen burada takılalı sanırım di mi???.

yok canım 2 haftadır üyeyim zaten ama 1 hafta kadar açmadım hiç. bugün diyete başlamamın 4. günü :KK1::nazar: böyle söyleyince bile hırsım şiddetleniyor yaa :):nazar::KK6::KK8::KK8::KK8::KK8:

selam milleeeeet

öptüm hepinizi byeee
hoşgeldin zennubeciğim ne güzel keşke ben de karşılşsam eski öğretmenlerimle ve arkadaişlarımla ne güzel olurdu dün de benim eşim başını kaldırmadı pcden giremedim buraya
benim diyet bir iyi bir kötü mesela bugün akşam yasak lardan yedim yani kaçamak yapıyorum sonra da pişman oluyorum
benimde evvelki gün misafir vardı misafire ayıp olmasın diye yiyebilmek için akşam yemeği yemedim çünkü benim eşim hiç yemiyor ben de diyetteyim diye yemesem olmaz haliyle 1 dilim buranın değişik bir böreği var döndürme diye ondan yedim
QUOTE=bsrmhmmt;26358220]gel gel bugn hafta sonu diyemidir nedir kimse bakmıyor foruma :KK43: tek kaldım:KK14::KK14::KK14::KK14:[/QUOTE]

hafta sonları genel de kimse olmuyor hafta içi de 11-12 den sonra geliyor millet ben alışkınım yani ..

bu arada maskemi yıkadım ütümü yaptım bir bakayoım dedim

esenciğim evdeki durumlar nasıl
excity gerilim seviyorsan tepenin gözleri diye bir film var fene değildi izlenebilir yani
hepinize iyi geceler

X