Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Son düzenleme:
ne iyi olurdu bir demliğe yakın çay içtim ama muhabbet iyiyse yine içerim çayı önemli değil zaten tiryakiyim
Tiryaki oldugun belli zaten canim hep cay iciyorsun:)
Kuzenimin dogum gunu vardi hepimiz onda toplandik. Coluk cocuk herkes. 1 odaya sigamadik:) Muhabbet ister istemez iyi oluyor! Eglenceli :)
Cocuklar kalabalikta buyuyorlar ne guzel! Ozeniyorum cok! Benim cocugum olursa kismet olmucak oyle bi ortam:KK43:

Gulincim dogum gunun kutlu olsun bitanem:KK16::KK16::KK16:
Yeni yasin nice mutluluklar getirsin sana:) cooook opuyorummmmmmm:)

Esencim noldu haftasonu?
Benim de cok basim agriyo! Gece geldim ya dogru duzgun uyuyamadim!

canım yeni geldim kusura bakama :) biraz bi tartıştıkta sevdiceğimle o yüzden bakamadım pek fazla.. nasılsın iyi :KK1::KK14:misin??
merhaba ben çıktıktan sonra gelmişsin inşallh ciddi değildir meseleniz barışırsınız ben iyiyim canım teşk sen nasılsın

Sagol canim benim:) gorusuruz:) yola cikmak uzereyim bende :) daha kalkmadi otobus! sabaha karsi eskisehirde olurum:) canim hic gitmek istemiyor:KK43: hep boyle oluyor zaten kalkip gelmek zor geliyor sonra da geri donmek canim istemiyor! :KK1:
bekarlık günblerimi hatırlattın bana beb de eve gittim mi dönmemden 1 gün önce acısı çokerdi ayrılığın yolculul nasıldı

Günaydın kızlar;

Nasılsınız ?
günaydın iyiyiz canım sen nasılsın

Günaydınnn herkeseeee :KK16::KK16:

Dün benim doğum günümdüüüü :KK16::KK16::KK16:
nice yıllara kulu olsun doğum günün

öyle olabilirdi ama kendisi hata yaptı !
öylemi ne yaptım ki acaba sinsi planlarını allah eline ayağına dolaştırdı desene

Hiç iyi değil canım, dün olay oldu...
Sonunda gerçek yüzünü gösterdi !!!

ne yaptı canım beni hem meraklandırıyorsun hem korkutuyorsun şu meseleyi özelden falan anlatsa canım sen iyisin değil mi
Gunaydin kizlar nasilsiniz???
günaydın iyiyiz canım

merhaba ben çıktıktan sonra gelmişsin inşallh ciddi değildir meseleniz barışırsınız ben iyiyim canım teşk sen nasılsın

bekarlık günblerimi hatırlattın bana beb de eve gittim mi dönmemden 1 gün önce acısı çokerdi ayrılığın yolculul nasıldı

günaydın iyiyiz canım sen nasılsın

nice yıllara kulu olsun doğum günün

ne yaptı canım beni hem meraklandırıyorsun hem korkutuyorsun şu meseleyi özelden falan anlatsa canım sen iyisin değil mi

günaydın iyiyiz canım

Teşekkür ederim canımmm

Kizlar nereye gittiniz???
Ozelden msj okumaya mi:) yemege mi:KK66:
Ben iyilesemiyorum ya kizlar! Napcam bilmem. Sesim kisik oksuruyorum ve burnum akiyor.. Sesim nerdeyse 1 haftadir kisik! Oksuruk 10gundur devam! Azalmaksizin! Ne iyi gelir bana ya? Surup hap ictim bitti. Bi ise yaramadi!

Kizlar nereye gittiniz???
Ozelden msj okumaya mi:) yemege mi:KK66:
Ben iyilesemiyorum ya kizlar! Napcam bilmem. Sesim kisik oksuruyorum ve burnum akiyor.. Sesim nerdeyse 1 haftadir kisik! Oksuruk 10gundur devam! Azalmaksizin! Ne iyi gelir bana ya? Surup hap ictim bitti. Bi ise yaramadi!

Bana kimse özelden msj yazmıo ki okuym :KK14:

Iyiyim kardlencm sen nasılsınnn

esencim ne oldu tatlım?

Güinimmm tekrardan doğum günün kutlu olsun canım:KK16:

Excity cim internetten bir araştırma yapsana tatlım ,dktora gittin mi peki?"

Iyiyim kardlencm sen nasılsınnn

esencim ne oldu tatlım?

Güinimmm tekrardan doğum günün kutlu olsun canım:KK16:

Excity cim internetten bir araştırma yapsana tatlım ,dktora gittin mi peki?"

Canım evde durumlar iyi değil...
Özelden de herkese mesaj atamıyorum 10 dk. bekleyin diyor bu sistem...
İş yoğunluğum da var.

Görüşürüz yine son durumları söylerim bir şekilde.

Son düzenleme:
X