Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Canim mesela biz kavga ederken asla birbirimize hakaret etmeyiz! Salak manyak gibi kelimeler asla agzimizdan cikmaz. Yada gurur incitici herhangi birsey yapmayiz demeyiz!

Evet gurur incitici şeyler söylenmemesi lazım. Salak manyak biraz hafif kalıyor onların yanında....

Son düzenleme:
Evet aslında öyle anlamıştım ama gecikmezse deyince o kısmı ters geldi tamam :)
İzmirde olunca sen ondan yanlış anladım.
Benim de tam tatilin ortasına denk geliyor :KK43:(
Büyük ihtimal ilaç kullanıcam. Napiiiimmm :KK43:
Canim biz izmir merkezdeyiz. Deniz kenarinda olsak sabah aksam girer cikarim.. Simdi gelseydi 3-4 gunde bitcekti kalan gunlerde denize gitcektim.
En azindan 2 gun bari girebilsem sevincem!
Hap kullanmicam canim ben. Benim de aklimdan geciyor ama..

Canlarım selamlar:) Bayram gibi geçsin bayramınız.
Sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara...
Hepinize sevgiler...

Gunaydin kizlar..
Nasilsiniz???
Seviyorum sizi:KK16:
merhaba bende seviyorum kız hepinizi bak bu saatte geldim.bugün biraz temizlik yaptım akşam yemekten sonra da etimek tatlısı yaptım anca şimdi girebildim

Canim saygiyi yitirmezseniz hersey duzelir! Ona dikkat edin!
bence de saygı korunduktan sonra kavga sayısı önemli değil ama bir tane saygı yitiren bir kavga herşeyi bitirir

Birşey soracağım. Sizce saygı nasıl yitirilir ? Yani saygınızı yitirdiğinizi nasıl anlarsınız ?

bence saygının yitirilmesi kavgada söylenen lafların ağırlığıyla ilgillidir
Evet aslında öyle anlamıştım ama gecikmezse deyince o kısmı ters geldi tamam :)
İzmirde olunca sen ondan yanlış anladım.
Benim de tam tatilin ortasına denk geliyor :KK43:(
Büyük ihtimal ilaç kullanıcam. Napiiiimmm :KK43:
bence ilaç kullanıpta hormon dengeni bozma canım iyi tatiller....

bence de saygı korunduktan sonra kavga sayısı önemli değil ama bir tane saygı yitiren bir kavga herşeyi bitirir
Aynen canim! O yuzden hicbir zaman kavga esnasinda sevgiline karsi saygisizlik yapma. En cok dikkat edecegin sey bu olsun! Tabi onun da sana ayni sekilde davranmasi lazim. Ona karsi yaptigin saygisizlik ayni zamanda kendine karsi yaptigin saygisizliktir! Malesef bazi kisiler bunun bilincinde degil:KK43:

günaydın kimse yoktur diyordum ama sen varmışsın excity sana da iyi bayramlar $ramazan-bayram-mesajlari.jpg

X