Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kızlar ben 45'li rakamları da gördüm...
Yememden kısma yapmıyorum aslında...
İştahım yok...
Gerçi az önce yemekten sonra kıyafetli tartıldım 47 geldim...
İftardan önceki kilomdu sanırım o...

Kızlar ben 45'li rakamları da gördüm...
Yememden kısma yapmıyorum aslında...
İştahım yok...
Gerçi az önce yemekten sonra kıyafetli tartıldım 47 geldim...
İftardan önceki kilomdu sanırım o...

esenciğim dikkat et kendine hatta bir kaç kilo al ..çok düşük kilon hasta falan olursun Allah korusun..sen iyi ol ki oğluşunun yanında ol..

bu ara da benim oğluş da bi alem az önce uykusunda susamış su istedi uykulu uykulu bir de bana teşekkür etti su için ..

esenciğim dikkat et kendine hatta bir kaç kilo al ..çok düşük kilon hasta falan olursun Allah korusun..sen iyi ol ki oğluşunun yanında ol..

bu ara da benim oğluş da bi alem az önce uykusunda susamış su istedi uykulu uykulu bir de bana teşekkür etti su için ..

Dıkkat ederım ınsallah.memlekete gıdınce de ıyı olurum :)

Senın oglan cok tatlı ya...
Cok kıbar
Buyuyunce de hep su ıstıyorlar dımı uykusu arasında..
Bızımkı de uykusu arasında ıster sulugunu verırım suyunu ıcıp kapagını da kapatır gerı uyur :)

esenciğim mesajımı gördün mü

Canım okdum da henuz cevap yazamadım

Enteresandır...
Biz ilk önemli tartışmamızda elimdeki şeyleri fırlatıp kırmıştım kendimi anlatmak için ve o gün soğumaya başlamıştım eşimden...
Ailesinden dolayı tartışmıştık. Ve ondan sonraki tüm sorunlarımız da onlar yüzündendi..
Bu benim içimdeki sevgimi giderek tüketti....
Öyle bişey olmuyorsa rahat ol...

Ben de idare eder işte.. Bir yandan tv.ye bakıyorum bir yandan buraya...
Valizimi hazırladım.
Gidince nasıl olacak ortam vs. biraz gerginim...
(eşim de gelecek ya o bakımdan)

İnşallah güzel bi tatil geçirirsiniz canım gerginliğini atmaya çalış üstünden

Canim baska turlu bisey bu ya..
Tartisiyorsun ama dedigin gibi ciddi seyler icin degil. Ucuncu kisiler de bazen etkili oluyo tabi. Ama birbirinin kiymetini bildikten sonra geciyor hersey. Birbirini rencide edici seyler soylemedikten sonra hersey unutuluyor. Zaten biz eskisi gibi kavga etmiyoruz. Hatta kavga etmiyoruz. Sadece arada geriliyoruz. Oyle bagirip cagirma falan olmuyo.İlk zamanlarda oluyordu tabi o ayri:KK43: ama seviyorum ya diyorsun ya.. O baska birsey iste..

Hersey duzelecek guven bana.

Gulincim sana yazmistim:KK66:

Hakkaten öyle ciddi şeyler değil kesinlikle,ciddi olan bizim tepkilerimiz ve benim en çok korktuğum şey saygıyı aşmamak ama her kavgada biraz daha aşıoruz sanırım bu çok korkutuyo beni.

İncitici laflar ağır geliyo ikimize de bu konuda ipin ucunu koparttık biraz.En azından bunu bari toparlasak daha iyi olucak

Günaydın herkese...
ilk defa bi bayrama bu kadar keyifsiz giriyoum ama olsun napalım kısmet böyleymiş.
Bugün 2 de işten çıkıcam Gelibolu'ya gidiorum.

Bayramınız şimdiden kutlu olsunn...Şeker gibi bi bayram olsun...

Hakkaten öyle ciddi şeyler değil kesinlikle,ciddi olan bizim tepkilerimiz ve benim en çok korktuğum şey saygıyı aşmamak ama her kavgada biraz daha aşıoruz sanırım bu çok korkutuyo beni.

İncitici laflar ağır geliyo ikimize de bu konuda ipin ucunu koparttık biraz.En azından bunu bari toparlasak daha iyi olucak

Canim saygiyi yitirmezseniz hersey duzelir! Ona dikkat edin!

Gunaydın kızlaaarr,
Ben de bugun yola cıkıyorum...
Heyecanlıyım oglumu gorecegım ıcın...
gıdınce denıze de gırecegım bol bol...

sızler nasılsınız

Gunaydın kızlaaarr,
Ben de bugun yola cıkıyorum...
Heyecanlıyım oglumu gorecegım ıcın...
gıdınce denıze de gırecegım bol bol...

sızler nasılsınız

Hadi iyi yolculuklar canim benim:KK16:

Ohh benim yerime de gir!
Benim 20sinde geliyor! Gecikmezse birkac gun belki girebilirim. 1-2 gun gecikirse de hic giremem! Cok sinir bi durum!!! Bu sene hep boyle denk geldi! Yuzmek istiyorum ben ya!!!!

Hadi iyi yolculuklar canim benim:KK16:

Ohh benim yerime de gir!
Benim 20sinde geliyor! Gecikmezse birkac gun belki girebilirim. 1-2 gun gecikirse de hic giremem! Cok sinir bi durum!!! Bu sene hep boyle denk geldi! Yuzmek istiyorum ben ya!!!!

Sagol canım benım :KK16:
20 sınde gelen ne ? :44:

Birşey soracağım. Sizce saygı nasıl yitirilir ? Yani saygınızı yitirdiğinizi nasıl anlarsınız ?
Canim mesela biz kavga ederken asla birbirimize hakaret etmeyiz! Salak manyak gibi kelimeler asla agzimizdan cikmaz. Yada gurur incitici herhangi birsey yapmayiz demeyiz!

X