Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Bizim son söyleidğinle aynı,incir çekirdeğini doldurmıycak nitelikte hepsi kavgalarımızın çok yıprandık henüz aşamadığımız için bişey diyemiorum ama hala onu çok seviyorum

Enteresandır...
Biz ilk önemli tartışmamızda elimdeki şeyleri fırlatıp kırmıştım kendimi anlatmak için ve o gün soğumaya başlamıştım eşimden...
Ailesinden dolayı tartışmıştık. Ve ondan sonraki tüm sorunlarımız da onlar yüzündendi..
Bu benim içimdeki sevgimi giderek tüketti....
Öyle bişey olmuyorsa rahat ol...

İyi diyelim iyi olsun, sen nasılsın?

Ben de idare eder işte.. Bir yandan tv.ye bakıyorum bir yandan buraya...
Valizimi hazırladım.
Gidince nasıl olacak ortam vs. biraz gerginim...
(eşim de gelecek ya o bakımdan)

Canım ya bu kadar çok tartışıp birbirini yiyip de nasıl sevmeye devam edilir ?
Acaba üçüncü kişiler için tartışmayınca mı sevgi tükenmiyor ?
Veya tartışmaların içeriği incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler mi oluyor ?
Canim baska turlu bisey bu ya..
Tartisiyorsun ama dedigin gibi ciddi seyler icin degil. Ucuncu kisiler de bazen etkili oluyo tabi. Ama birbirinin kiymetini bildikten sonra geciyor hersey. Birbirini rencide edici seyler soylemedikten sonra hersey unutuluyor. Zaten biz eskisi gibi kavga etmiyoruz. Hatta kavga etmiyoruz. Sadece arada geriliyoruz. Oyle bagirip cagirma falan olmuyo.İlk zamanlarda oluyordu tabi o ayri:KK43: ama seviyorum ya diyorsun ya.. O baska birsey iste..

Canim baska turlu bisey bu ya..
Tartisiyorsun ama dedigin gibi ciddi seyler icin degil. Ucuncu kisiler de bazen etkili oluyo tabi. Ama birbirinin kiymetini bildikten sonra geciyor hersey. Birbirini rencide edici seyler soylemedikten sonra hersey unutuluyor. Zaten biz eskisi gibi kavga etmiyoruz. Hatta kavga etmiyoruz. Sadece arada geriliyoruz. Oyle bagirip cagirma falan olmuyo.İlk zamanlarda oluyordu tabi o ayri:KK43: ama seviyorum ya diyorsun ya.. O baska birsey iste..

Canım sanırım bana "sen dış kapının dış mandalısın", "sen değersizsin" mesajları verdiği için ondan soğudum...
Yani ailesinin beni kabul etmemesini hala da benim suçum diye düşünmesi belki de...
Onlara hiç toz kondurmaması, hatta kan bağı olmayan eltimleri bile benden daha yakın görüp savunması beni de iyice içimdeki sevgi kırıntıları vs. bırakmadı...
İşte bu türlü şeyler aradaki bağı zayıflatıyor git gide... Sonunda da kopmuş oluyorsun...

Ne güzel olurdu böyle püfür püfür karşılıklı hem konuşur hem çay içerdik....
Baktım canım sana da cevap yazdım diye hatırlıyorum.
Ay kizlar burasi cok sicak eskisehir ne guzel serindi..
Kizlar dun gece ruyamda ne gordum??
Esen ve kardelen siz bulusmussunuz! Ben de yaniniza geliyordum:))

Canım sanırım bana "sen dış kapının dış mandalısın", "sen değersizsin" mesajları verdiği için ondan soğudum...
Yani ailesinin beni kabul etmemesini hala da benim suçum diye düşünmesi belki de...
Onlara hiç toz kondurmaması, hatta kan bağı olmayan eltimleri bile benden daha yakın görüp savunması beni de iyice içimdeki sevgi kırıntıları vs. bırakmadı...
İşte bu türlü şeyler aradaki bağı zayıflatıyor git gide... Sonunda da kopmuş oluyorsun...

Kesinlikle canim oyle seyler cok sogutuyor insani.. Bende cok sogurdum herhalde!
Sevgilim beni ailesinin dahi ustunde goruyor. Herkesin yeri ayri diyor ama senin yerin bambaska diyor. Belki ondan cok seviyorum..
Okulu bitirince izmire donebilirdi. Ama donmedi benim yanimda..
Belki ondan bu kadar seviyorum..

Ay kizlar burasi cok sicak eskisehir ne guzel serindi..
Kizlar dun gece ruyamda ne gordum??
Esen ve kardelen siz bulusmussunuz! Ben de yaniniza geliyordum:))

gel güzelim gel çok güzel olur kalabalık..
hayırdır nre gördün
Ne güzel olurdu böyle püfür püfür karşılıklı hem konuşur hem çay içerdik....
Baktım canım sana da cevap yazdım diye hatırlıyorum.
canım mesaj yazdım posta kutun doluymuş

Allah razi olsun esencim..

Kardelen canim net hatirlamiyorum ama iste siz bulusuyordunuz bende yaniniza geliyordum tam iceri gircem ay acaba nasillar falan diye merak ediyordum:) o kadarcik hatirliyorum:)
Ama guzeldi:)

Kesinlikle canim oyle seyler cok sogutuyor insani.. Bende cok sogurdum herhalde!
Sevgilim beni ailesinin dahi ustunde goruyor. Herkesin yeri ayri diyor ama senin yerin bambaska diyor. Belki ondan cok seviyorum..
Okulu bitirince izmire donebilirdi. Ama donmedi benim yanimda..
Belki ondan bu kadar seviyorum..

İşte bana başlarda güya benim yanımda ol diye söylerdi. Ama yanında olup napacam ?
Onların dediklerini yapalım koşulsuz şartsız , ama sen benim yanımda ol derdi..
Eee onların dediğini yapıp , benim kendime göre bir hayatım var onu bozduktan sonra kendimi hırpalayıp sadece onlara kendimi ispat için uğraşacaksam ne anladım ben benim isteklerimin, hayatımın ve benim değerli olduğumdan ?
Başlarda beni savunurdu, birkaç defa korkutsaydı ailesini dik durabilseydi bu konumda olmazdık !
O tercihini çoktan yapmış !
Bana bir kere onlardan daha üstünsün mesajı vermedi.
Onlar yokken ben süperim, aslında ben süper bir eşim, ama onlar olunca ikinci plana atılırım...
Onları görünce adamın kişiliği değişiyor...

gel güzelim gel çok güzel olur kalabalık..
hayırdır nre gördün

canım mesaj yazdım posta kutun doluymuş

Mesaj kutumu temizlemeye çalıştım ama ;hata verdi bilmiyorum...
Tekrar bakıcam canım.

Kardelen canim net hatirlamiyorum ama iste siz bulusuyordunuz bende yaniniza geliyordum tam iceri gircem ay acaba nasillar falan diye merak ediyordum:) o kadarcik hatirliyorum:)
güzelmiş gerçekten aslında imkansız değil..birbirimize ne kadar içtenlikle bağlıyız ki rüyalarımıza giriyor ben zaten sizleri düşünüyorum sanki yıllardır dostmuşuz gibi olduk

İzmir guzel tatlim! Kemeraltina gittim. Kordonda gezdim Cok iyi geldi. Bide kibris sehitleri yaptim. Bugunu bitirdim:) gelin bi gun de gezdireyim sizi:KK66:

Senden de razı olsun canım...
Demekkı yogun dusunuyorsun bızlerı ondan gormussun..
Canım benım :KK16:

güzelmiş gerçekten aslında imkansız değil..birbirimize ne kadar içtenlikle bağlıyız ki rüyalarımıza giriyor ben zaten sizleri düşünüyorum sanki yıllardır dostmuşuz gibi olduk
Tabiki degil!! Gorusuruz zaten! Ben oyle dusunuyorum. Biraz daha zaman gecsin yogun gunlerimizi atlatalim. neden olmasin?Degil mi ama? Sen zaten yolumun ustundesin! Ugrayiveririm nolcak ki!!

Tabiki degil!! Gorusuruz zaten! Ben oyle dusunuyorum. Biraz daha zaman gecsin yogun gunlerimizi atlatalim. neden olmasin?Degil mi ama? Sen zaten yolumun ustundesin! Ugrayiveririm nolcak ki!!
ne güzel olur

bu arada kızlar bu günlerde yediklerime hiç dikkat etmiyorum abartmıyorum ama yine de kaçırıyorum biri bemni durdursun

X