Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Gulincim ben aranizda sorun oldugunu dusunmuyorum. Her iliskide ciftler birbirini degistirmeye calisir. Sonra azaliyor ve birakiyorsun! Degismeler de kendiliginden oluyor!
Neseni kaybetme!
Bende bi donem sebepsiz yere cok aglamistim! Sana tavsiyem sadece rahatlamak icin agla! Sinirden sakin aglama! Ve hakli oldugunu gostermek icin de SAKİN aglama! Agladigini da sevgiline cok gosterme! Ayni yollardan gectigim icin boyle rahat soyluyorum.
Sevince herseyin caresi bulunuyor! Biz zor donemlerden gectik ama tipki sizin gibi birbirimizi cok seviyorduk! Bak hala ayaktayiz!!!

kızlar ben çıkıyorumm iyi bayramlar hepiciğine öpüorum sizleri..

sana da iyi bayramlar canım enişteye selamlar
ben hiç bir yere gidemiyorum memleketime bile ..

Geçici bir dönem olabilir Gülincim, yıpratma bu kadar kendini.
Biraz akışına bırak artık...
Kafada büyüttükçe büyür meseleler..

aynen katılıyorum senciğime birbirinizi yıpratmayın sevdiceğin anladığım kadarıyla stresi çok kaldıramıyor destsk olun birbirinize

Gulincim boyle bi donem yasayacaktiniz zaten. İliskinin geregi gibi bisey! Hic kendini yipratma! Bi tatli sozuyle yumusuyorum diyorsun. Bu yuzden kendine sakin kizma! Birbirinizi yipratmamaya bakin sadece!

Geçici bir dönem olabilir Gülincim, yıpratma bu kadar kendini.
Biraz akışına bırak artık...
Kafada büyüttükçe büyür meseleler..

Cidden geçer mi diyosunuz?Şuan konuşmuoruz dün geceden beri.

Hani insna önceden 1 saat onsuz duramaz ya şimdi dayanabilrsin onsuzluğa oda sensizliğe dayanabilir ya bunları düşündükçe kahroluorumm.Bunun gibi değişen çok şey var bunları gördükçe daha da kopuoruz gibi gelio bana.

Excity sizin de böyle herşeye takıp biribirinzi yediğiniz anlar oldu mu?

Başkalarının aile fotolarına baktıkça gözlerim doluyor

Ben de nişanlı ya da sözlülere bakınca öyle oluorum

Yani evli olmakla, evli olmadan sevgili olmak daha farklı.
Bu duyguyu excity daha iyi bilir...

Bizim de oldu tartışmalarımız ama sizinki kadar uzun sürmezdi. Ben düzelmeyeceğini anlayınca kalırdı öyle. Çoğunlukla tartışmayı uzatmayıp sessiz kalmıştım.
Ama sizinki daha farklı siz sadece ikinizsiniz, çözebilirsiniz. Bizim üçüncü kişilerdi başlarda tartışmamızın sebebi...

Bi çıkar yol bulamıorum ki...
Oturup konuşsak olmuyo ertesi gün yine saçma bişeye surat asıoruz,sussak sinirimiz artıyo.Şuan konuşmamamız işe yaramıo biliorum,öfkemiz çoğalıo daha çok

Oturup konuşsak olmuyo ertesi gün yine saçma bişeye surat asıoruz,sussak sinirimiz artıyo.Şuan konuşmamamız işe yaramıo biliorum,öfkemiz çoğalıo daha çok

Canım bir süre şöyle görüşmeseniz ?
Kafanızı dinleseniz olmaz mı ?
Biraz özleyin birbirinizi...

Ben de bu hafta boyunca kendime yüklendim.
Düşündüm sürekli.. Çok yoruldum.
Bir karar verdim...
Şimdi hiç sonrasını düşünmüyorum...
Biliyorum düşünmeye başladığımda epey bir yorulacağım.
Neler olacak hayatımda kestiremiyorum.
Bazen de çok düşünmek de iyi olmuyor, akışına bırakacaksın hayatın...

Gulincim oldu tabi bitanem. Biz birbirimizi sebepsiz yere cok kirdik cok uzduk! Yedik birbirimizi! Kusursuz bi iliskiyi hayal etme zaten. bu durumlariniz gececek ama bi anda degil cok yavastan gececek. Sonra bir gun gelecek aaa biz eskisi gibi cok kavga etmiyoz artik diyeceksiniz! Cok aglican cok uzulcen cok uzcen ama sevmeye devam etceksin! Degdigi icin.
Ben sana desem de yasamadan ogrenemeyeceksin bunlari. Ama bil! O yuzden yipratma kendini!

Canım ya bu kadar çok tartışıp birbirini yiyip de nasıl sevmeye devam edilir ?
Acaba üçüncü kişiler için tartışmayınca mı sevgi tükenmiyor ?
Veya tartışmaların içeriği incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler mi oluyor ?

Canım bir süre şöyle görüşmeseniz ?
Kafanızı dinleseniz olmaz mı ?
Biraz özleyin birbirinizi...

Ben yarın gidiorum zaten Gelibolu'ya görüşemicez yani.Baya bi dinlicez kafamızı

Evet kesinlikle öyle bazen akışına bırakma en güzeli ama ben başaramıorum bunu

Sonunda düzeliceksek,bizi mutluluk bekliosa razıyım şimdi üzülme ama sonumuz hayırlı değilse de bunları yaşamayalım artık canımdan can kopuyo resmen

Bizim son söyleidğinle aynı,incir çekirdeğini doldurmıycak nitelikte hepsi kavgalarımızın çok yıprandık henüz aşamadığımız için bişey diyemiorum ama hala onu çok seviyorum

Üçüncü kişiler yüzünden tartışılmıyorsa daha kolay düzeliyor ilişkiler...
Ben öyle düşünüyorum...
Bir de yeni tanışmadınız.. Önceki hallerini de biliyorsun.
Çok dua et canım.
Görüşmeyeceksiniz belli bir süre bu iyi gelir inşallah size..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…